Словник

Enterprise Ethereum Alliance (EEA)

Moderate

Група організацій та компаній, які разом працюють над подальшим розвитком мережі Ethereum.

Що таке Enterprise Ethereum Alliance (EEA)?

EEA об’єднує кілька технологічних компаній, фінансових установ, стартапів та науковців з метою просування використання технології Ethereum і створення нових можливостей для бізнесу по всьому світу.

Його глобальна спільнота включає у себе як багатонаціональних гігантів, так і стартапи. Членами є JPMorgan Chase, а також Microsoft, Intel, Accenture, EY та BP.

Завдяки альянсу, учасники створили форум, де вони можуть ділитися знаннями та сприяти широкому впровадженню Ethereum серед інституційних гравців.

Діяльність EEA спирається на чотири стовпи: розуміння вимог бізнесу, створення стандартних специфікацій, які відповідають цим вимогам, розвиток разом із загальнодоступним блокчейном Ethereum та досягнення глобальної сумісності за допомогою програм сертифікації.
Технологія Ethereum все ще знаходиться на ранній стадії, і їй доведеться подолати кілька технічних та нормативних перешкод, перш ніж вона стане повністю функціональною для бізнес транзакцій. Ethereum оновив свій блокчейн до мережі Proof-of-Stake —, це означає, що він може обробляти набагато більше транзакцій за секунду, ніж до оновлення.

Лише деякі з потенційних випадків використання, рекламованих EEA, включають використання блокчейнів для сприяння безпечності харчових продуктів. Цю технологію можна використовувати на кожному етапі ланцюга постачання, забезпечуючи більшу прозорість для споживачів. У разі необхідності відкликання продуктів, прихильники стверджують, що це може пришвидшити процес — і гарантувати, що джерело проблеми можна буде виявити набагато швидше, ніж зараз.

Блокчейн також дає можливість токенізувати широкий спектр активів, у тому числі предмети реального світу, такі як майно. Записи про стан здоров’я також можуть зберігатися більш надійно, ніж зараз, а університетські дипломи можуть бути токенізовані для запобігання шахрайству.

EEA базується у США, але також має офіси у Китаї, Франції та Японії.