Що таке Coin98?
Tech Deep Dives

Що таке Coin98?

CoinMarketCap глибоко занурюється в аналіз багатоланцюгового мультичейн протоколу ліквідності

Що таке Coin98?

Зміст

Криптоіндустрія є домом для багатьох інноваційних концепцій, включаючи стейкінгта обмін токенами. Вона пропонує низку можливостей заробітку для своєї аудиторії за допомогою різних функцій. На жаль, доступ до всіх цих функцій часто вимагає від користувачів перемикання між валютами та екосистемами, створюючи протиінтуїтивний досвід. Coin98 хоче позиціонувати себе як рішення DeFi все-в-одному, яке охоплює ці функції та багато іншого.

Оскільки світовий інтерес до децентралізованих фінансів продовжує зростати, надзвичайно важливо запропонувати зручні рішення. Крім того, якщо DeFi хоче завоювати популярність, ці рішення мають бути максимально доступними. Coin98 підтримує понад 20 блокчейнів та їхні власні активи, що полегшує користувачам вивчення різних варіантів, які є у їхньому розпорядженні.

Що таке Coin98?

Ідея Coin98 почала формуватися на початку 2020 року. Оскільки децентралізовані фінанси досягли нових вершин із точки зору уваги та цінності для користувачів, це був чудовий час для розробки нового проєкту. Оскільки у світі була потреба у відкритій фінансовій інфраструктурі, команда Coin98 перетворила це на свою місію. Команда визнала, що є єдиним рішенням для децентралізованих фінансів: кросчейн обмінів, стейкінгу, заробітку та дохідного фермерства та що у них попереду було багато роботи.

Що пропонує Coin98?

Сьогодні, Coin98 підтримує всі функції, які вони обіцяли. Крім того, користувачі можуть отримати доступ до рішень у понад 20 різних блокчейнах. Платформа відзначає понад 284 000 користувачів, які заробляють понад 216 мільйонів доларів за допомогою понад 488 000 транзакцій. Використання різних блокчейнів, їх ліквідність і рішення DeFi створюють глибоку ліквідність для Coin98 та гарантують користувачам доступ до найкращої ціни при обміні токенами. Більше того, команда може оптимізувати плату за газ, досліджуючи різні «шляхи» для завершення транзакцій.

Що таке C98 Token?

Невід’ємною частиною екосистеми Coin98 є C98, власний токен. Він базується на трьох блокчейнах: Ethereum, BNB Chain та Solana. Токен служить багатьом цілям, починаючи від дозволу власникам заробляти частку комісій за транзакції до винагород за стейкінг та унікальних знижок для членства на різні послуги та продукти. Крім того, C98 дозволяє користувачам керувати протоколом, надсилаючи пропозиції щодо екосистеми Coin98.

Як працює Coin98?

Побудова відкритої децентралізованої мережі для фінансових цілей ніколи не є простим завданням. Постійна конкуренція у просторі блокчейну також руйнує ширшу екосистему, що робить ознайомлення з різними рішеннями та концепціями для користувачів занадто складним. Об’єднання всіх цих варіантів під одним банером є кращою метою, хоча для цього потрібні інноваційні технології. За замовчуванням, блокчейни не здатні взаємодіяти один із одним.

Екосистема Coin98 складається з численних продуктів, включаючи Coin98 Ventures, Coin98 Labs та Coin98 Network.

Що таке Coin98 Ventures?

Підрозділ Coin98 Ventures призначений для пошуку та підтримки розробників у створенні продуктів для блокчейну та децентралізованої фінансової галузі.

Мета Coin98 Labs

За допомогою Coin98 Labs команда створить нові рішення DeFI, які полегшать користувачам доступ до ринків. Команда розробила кілька рішень, у тому числі нативний гаманець, біржу, портфоліо та рішення для ринків. На горизонті ще більше функцій, зокрема підтримка нових мереж на мобільному та розширеному гаманці, інтеграція рішень L2 та запуск стейкінгу C98 на Ethereum та BNB Chain. Інтеграція нових AMMта кросчейн мостів також стане сильним фокусом.

В чому унікальність Coin98?

Хоча інші проєкти DeFi досліджують кросчейн ліквідність, вони часто обмежуються кількома різними блокчейнами. Однак, Coin98 вийшов далеко за межі середнього у галузі, підтримуючи понад 20 блокчейнів. Це стало можливим завдяки Space Gate, кросчейн мосту, що дозволяє обмінюватися та передавати через декілька мереж. Він уже отримав кілька оновлень та у найближчі місяці він отримає інші покращення.
Доступ до такої кількості різних блокчейнів був би неможливий без стратегічного партнерства. Coin98 співпрацює з Polygon, Terra, PancakeSwap, Avalance, Elrond, Fantom та Band Protocol у різних можливостях. Підтримка діалогу з різними екосистемами блокчейну дозволяє побудувати міст для використання кросчейн ліквідності та послуг.

З вебдодатком на горизонті та мультичейн нативними свопами, які з’являться в Extension Wallet, команда зосереджується на тому, щоб зробити криптовалюти та DeFi більш доступними. Також очікується запуск токена C98 та його підтримка стейкінгу на кількох блокчейнах. Інтегруючи більше AMM для ліквідності та створюючи додаткові кросчейн мости, Coin98 може покращити свою загальну екосистему та привернути більше уваги до проєктів DeFi на інших блокчейнах.

Що люди кажуть про проєкт?

Незважаючи на те, що офіційний обліковий запис у Twitter для Coin98 Finance має відносно невелику кількість підписників, обсяг та статистика користувачів говорять самі за себе. Оскільки з початку 2021 року обробляється такий великий обсяг, очевидно, що кросчейн свопи та рішення DeFi користуються великим попитом. Крім того, портфельне рішення Coin98 підтримує 11 блокчейнів, завдяки чому користувачам легше бачити загальну вартість активів та статистику під своїм контролем. Крім того, такі інструменти можуть полегшити користувачам доступ до своїх портфоліо, не розкриваючи їхні приватні ключі. Більше того, здається, що зростає інтерес до рішень моста, здатних розблокувати кросчейн підтримку.

Коли почнеться торгівля Coin98 (C98)?

Оскільки команда розповсюджує токени через Binance Launchpad, Coin98 вже привернув увагу понад 73 000 зареєстрованих учасників, що є вражаючою кількістю для проєкту, про який більшість людей, можливо, не чули донедавна. Станом на 23 липня 2021 року, токен знаходиться на стадії розподілу. Торгівля Coin98 почнеться після продажу відповідно до оголошення Binance.

Чи зможе Coin98 (C98) досягти 1 долара США?

Ціна токена на момент запуску C98, встановлена Binance, становить $0,075. На даний момент, неможливо передбачити ціну токена, оскільки для прогнозування ціни задіяно безліч факторів, включаючи циркулюючу пропозицію та інтерес ринку.

Коротко

Криптоіндустрія повинна задовольняти потреби та запити користувачів початківців та глядачів, як і досвідчених членів спільноти. Щоб зробити значущі зміни, потрібні прості та легкі рішення, щоб кожен міг отримати доступ до продуктів та послуг.

Те, що Coin98 створив та буде створювати, може змінити гру в криптоіндустрії та DeFi. З’єднання понад 20 блокчейнів та рішень для масштабування L2 під одним дахом значно полегшує вивчення різноманітних можливостей. Крім того, це спрощує спосіб, яким користувачі можуть обмінювати цінності між блокчейнами.

Ця стаття містить посилання на сторонні вебсайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сайти третіх сторін»). Сторонні сайти не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сайтів третіх сторін включно з будь-якими посиланнями без обмежень, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сайтів третіх сторін. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання на сайт не означає його підтвердження, схвалення чи рекомендацію від CoinMarketCap або будь-якого зв’язку з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які важливі рішення, пов’язані із будь-яким з описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не є фінансовою консультацією і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені у цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
5 people liked this article