Як відправити Bitcoin
How-to Guides

Як відправити Bitcoin

Тепер, коли ви купили та продали Bitcoin, настав час навчитися робити щось дещо інше — надсилати Bitcoin.

Як відправити Bitcoin

Зміст

Bitcoin (BTC) - це однорангова електронна готівкова система, яка не потребує посередників, що дозволяє користувачам здійснювати транзакції безпосередньо через кордони. Щоб надіслати Bitcoin, користувачі повинні ознайомитися з основною інфраструктурою, необхідною для Bitcoin транзакцій.

Join us in showcasing the cryptocurrency revolution, one newsletter at a time. Subscribe now to get daily news and market updates right to your inbox, along with our millions of other subscribers (that’s right, millions love us!) — what are you waiting for?

Bitcoin гаманці

Щоб надіслати Bitcoin (BTC), користувачам потрібен Bitcoin гаманець - інструмент для взаємодії з Bitcoin блокчейном.
Хоча прийнято говорити метафорично про Bitcoin гаманці, які «зберігають» криптовалюти користувачів, буде правильнішим сказати, що Bitcoin гаманці використовуються для створення інформації, необхідної для надсилання та отримання криптовалюти через блокчейн транзакції.
Існує три основні типи гаманців Bitcoin — програмний, апаратний та папір — які відрізняються своєю функціональністю та безпекою. Залежно від того, чи підключений Bitcoin гаманець до Інтернету, він також класифікується як гаманець “гарячий“ або “холодний“.
Користувач може захотіти надіслати Bitcoin іншому користувачеві як форму оплати чи торгівлі, або він може захотіти надіслати Bitcoin між різними гаманцями Bitcoin, які він сам використовує для різних цілей (тобто для торгівлі криптовалютами або для довгострокових інвестицій HODLing).
Будь-який гаманець можна використовувати для надсилання Bitcoin на будь-яку іншу адресу гаманця — програмного забезпечення, апаратного забезпечення або паперового — якщо ця адреса є конкретно гаманцем Bitcoin, а не гаманцем призначеним, наприклад, для іншої криптовалюти. Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) або XRP.

Як відправити Bitcoin із Binance

Наразі існує два способи відправки Bitcoin на Binance – Одноранговий (P2P) та Binance гаманець.

Відправка Bitcoin або інших криптовалют через P2P на Binance не оплачується. Покупці та продавці здійснюють операції безпечним та приватним способом безпосередньо один із одним без посередників. Для здійснення транзакції P2P з іншим покупцем/продавцем особиста інформація не потрібна. Замість цього, використовується адреса електронної пошти, яка використовується для реєстрації у Binance, або QR-код.

Давайте розглянемо приклад надсилання Bitcoin за допомогою електронної адреси. Відкривши свій P2P гаманець, виберіть «Перевести між обліковими записами» та «Надіслати». Потім введіть адресу електронної пошти, пов’язану з обліковим записом одержувача Binance. Виберіть криптовалюту та суму, яку хочете надіслати, введіть код підтвердження, і все готово.

Тепер давайте подивимося на отримання Bitcoin за допомогою QR-коду. Після того ж самого першого кроку виберіть «Отримати». Потім просто збережіть та поділіться своїм QR-кодом відправнику, щоб отримати кошти протягом секунд.

Якщо ви хочете вивести Bitcoin з Binance на інший гаманець, ви можете зробити це, вибравши «Гаманець» та «Вивести». Виберіть криптовалюту, яку хочете вивести, вставте адресу гаманця, на який ви хочете вивести та виберіть мережу. Переконайтеся, що вибрана мережа збігається із мережею платформи, на яку ви знімаєте кошти, інакше кошти будуть втрачені.

Як відправити Bitcoin із Coinbase

Існує два типи способів відправлення Bitcoin на Coinbase – відправлення ончейн та офчейн.

Відправки офчейн можна використовувати, коли ви надсилаєте на криптоадресу, що належить іншому користувачеві Coinbase, який вибрав миттєву відправку. Вони миттєві та без комісії. Пересилання ончейн відбувається у блокчейні і стягується плата за мережу.

Для відправки натисніть «Оплатити», виберіть «Надіслати» та введіть суму, яку хочете надіслати. Потім введіть криптоадресу, номер телефону або адресу електронної пошти одержувача. Виберіть «Продовжити», потім «Попередній перегляд» і, нарешті, виберіть між «Надіслати на Coinbase» та «Надіслати на Blockchain». Перший є офчейн, а другий - ончейн.

Щоб отримати, ви можете просто поділитися адресою гаманця або дозволити відправнику відсканувати ваш QR-код.

Надсилання Bitcoin: деякі важливі вказівки

Точний процес надсилання Bitcoin буде відрізнятися залежно від типу гаманця та постачальника гаманця, який ви виберете.

У будь-якому випадку, вам потрібно буде визначити кількість Bitcoin, яку ви хочете надіслати за допомогою наданого інтерфейсу — будь то мобільний додаток, настільний додаток, веббраузер або банкомат Bitcoin.

Як відправити комусь Bitcoin

Вам також потрібно знати або мати доступ до адресигаманця одержувача, який ви вводите як адресу призначення переказу.
Зауважте, що один користувач може використовувати свій Bitcoin гаманець для створення кількох нових адрес гаманців, кожна з яких поєднується з його унікальним приватним ключем. Цей закритий ключ залишається постійним і має бути суворо конфіденційним, тоді як пов’язана адреса гаманця буде публічно видимою будь-кому у блокчейні Bitcoin.
Щоб спростити процес, деякі постачальники програмного (та паперового) гаманця дозволяють користувачам сканувати QR код для доступу до адреси одержувача. Деякі постачальники гаманців навіть дозволяють користувачам вводити адресу електронної пошти, яка прив’язана до адреси гаманця одержувача.

Якщо QR-код або електронна пошта не підтримується, вам потрібно буде уважно перевірити буквено-цифрові символи, які містять Bitcoin адресу одержувача, щоб переконатися, що інформація правильна — так само, як і при надсиланні на чужий банківський рахунок.

Як пересилати Bitcoin між біржами

Зауважте, що коли один і той же користувач надсилає Bitcoin між двома програмними гаманцями, які розміщені на криптовалютній біржі — наприклад між їхніми гаманцями на Coinbase та Coinbase Pro Bitcoin — функція відправити Bitcoin може називатися депозит/отримання Bitcoin.

Як відправити Bitcoin на апаратний гаманець

Коли справа доходить до надсилання Bitcoin з апаратного гаманця — наприклад, Ledger Nano S —, користувачі зазвичай повинні використовувати настільний додаток, який дозволяє їм взаємодіяти з апаратним пристроєм.

Однією зі змінних, на які слід звернути увагу, коли справа доходить до надсилання Bitcoin, є можливість користувачам іноді вибирати, наскільки високою буде комісія за транзакцію для переказу. Як правило, чим нижча комісія за транзакцію, тим більше часу буде потрібно, щоб Bitcoin транзакція була підтверджена на Bitcoin блокчейні.

Скільки часу потрібно для відправки Bitcoin?

У середньому, Bitcoin транзакції займають близько 10 хвилин. Однак, на це можуть вплинути інші фактори, такі як загальна активність у мережі, хешрейт і плата за транзакцію. Якщо мережа перевантажена, у мемпулі буде відставання транзакцій. Це призведе до того, що для пришвидшення транзакцій користувачі будуть платити вищі комісії. Це сталося у квітні 2021 року, коли середня комісія за транзакцію Bitcoin досягла 59$.
Проте, існують рішення для масштабування, такі як мережа Lightning для забезпечення швидших транзакцій у мережі Bitcoin з нижчими комісіями. Мережа Lightning - це платіжний протокол рівня 2, який виводить транзакції офчейн. Це дозволить здійснювати швидкі та масштабовані транзакції, що рекламується як рішення проблеми масштабованості Bitcoin.

Що таке Mempool?

Досліджуючи, як працюють Bitcoin транзакції, ви можете зіткнутися із терміном «mempool», який є скороченням від «пам’яті» та «пулу».

Мемпул (mempool) - це запис усіх транзакцій Bitcoin, які ще не були підтверджені майнером і додані до наступного блоку у блокчейні. Мемпул тимчасово зберігається на кожному окремому вузлі у мережі і, кажучи метафорично, функціонує як буферна зона або кімната очікування для незавершених Bitcoin транзакцій.

Транзакції Mempool періодично відфільтровуються щоразу, коли до блокчейну додається новий блок. Транзакції, які очікують мемпулах (mempools), будуть очищені (оброблені) лише тоді, коли вони досягнуть мінімального порога комісії за транзакцію.

Таким чином, транзакції з нижчим пріоритетом —, тобто ті, які мають низьку комісію — у мемпулі часто доведеться «чекати» більше одного блоку, поки вони будуть оброблені та підтверджені.

Ця стаття містить посилання на сторонні веб-сайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сторонні сайти»). Сайти третіх сторін не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сторонніх сайтів, включаючи, без обмежень, будь-які посилання, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сторонніх сайтів. Сайт вечірки. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання не означає схвалення, схвалення чи рекомендацію CoinMarketCap сайту чи будь-яку зв’язок з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які суттєві рішення, пов’язані з будь-яким із описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не призначена як фінансова консультація і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені в цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
7 people liked this article