2023 CMC Crypto Playbook
CMC Research

2023 CMC Crypto Playbook

3 хв
10 months ago

2023 CMC Crypto Playbook

2023 CMC Crypto Playbook

Зміст

Що стало натхненням для CMC Crypto Playbook 2023?

Настав кінець ще одного року в криптоіндустрії, і все пішло не так, як ми планували. 2022 рік був таким насиченим на події, тому CoinMarketCap Research залучаючи провідні голоси з усіх важливих криптосекторів склали наш перший посібник підсумків року про те, що сталося цього року, чому це сталося, і які ключові тези крипто у їхніх власних вертикалях на 2023 рік.

Від CoinMarketCap:

Будучи провідником для крипто, CoinMarketCap зосереджується на забезпеченні інфраструктури для криптокористувачів глобально. Це дозволяє нам не просто бачити, але й відчувати злети та падіння галузі. Пам’ятаючи про це, ми розглядали 2022 рік як рік особливої «битви босів» з трьох причин:

  1. В економічному плані, світові ринки стикаються із складним середовищем рецесії з геополітичними проблемами, спричиненими війною Росії проти України.
  2. Що стосується крипто, багато ключових гравців зазнали краху, — зокрема Luna, 3AC, Voyager, Celsius, FTX, — що негативно вплинуло на широке впровадження та потенційно потенційно є каталізатором, який призведе до більш серйозних регуляторних перешкод для крипто.
  3. Крім того, залишається незрозумілим, чи відіграв чотирирічний цикл Bitcoin якусь роль у подальшому спадному тренді. Хоча раніше ми вважали, що інституції, які приходять у крипто означають, що халвінг Bitcoin більше не буде відігравати важливу роль у галузі, цього року Bitcoin довів, що ми помилялися.

У цьому складному середовищі CMC прагне сприяти впровадженню крипто шляхом створення кращої криптоінфраструктури для користувачів. У 2022 році у CMC зробили внесок для спільноти в трьох напрямках:

  • Збільшено доступність наших даних: ми розмістили понад 22 тисячі монет і розробили власний DexScan для забезпечення перегляду транзакцій децентралізованих бірж у понад 37 мережах.
  • CMC Спільнота (CMC Community): у CMC створили платформу соціальних медіа з понад 400 тисячами активних користувачів щодня для допомоги проєктам у спілкуванні з їх підписниками.
  • Зроблено ексклюзивні можливості доступнішими для всіх: криптоконференції та події, що транслюються у прямому ефірі, включаючи власну конференцію CMC The Capital metaverse; можливість вільно ділитися інституційними криптодослідженнями з більш ніж 59 корисними публікаціями з перекладом на більш ніж 12 різних мов.
2023 рік буде складним, але оптимістичним. На крипторинках досить важко передбачити, що буде «наступною великою подією». Зі свого досвіду ми добре знаємо, що для крипто потрібен позитив. Замість того, щоб думати про всі причини, чому новий, децентралізований рух не може працювати, набагато корисніше думати про всі шляхи, якими він може працювати.

Отже, заглядаючи у 2023 рік із таким духом будівництва (з, ймовірно, деякою реконструкцією також), ми хотіли би побачити новий рік, де крипторинки почнуть відновлюватися. 2023 рік може стати роком, коли галузь отримає більше ясності щодо регулювання DeFi, CEX та DEX для захисту як споживачів, так і інвесторів.

У 2023 році CMC продовжуватиме покращувати здатність надавати неупереджені дані та контент нашим користувачам. З новорічним духом позитиву ми також розвиватимемо бачення нашої власної соціальної мережі CMC Community (СМС Спільнота), яка стане платформою для залучення криптокористувачів, проєктів, ЗМІ та KOL. CMC також з нетерпінням чекає на проведення нашої першої конференції офлайн після COVID-19 у 2023 році — слідкуйте за оновленнями!

2023 CMC Crypto Playbook: За матеріалами CMC

2023 CMC Crypto Playbook: Глобальний макроогляд ринку 2023 року від QCP Capital

2023 CMC Crypto Playbook: Ринок NFT — підсумок 2022 року та прогноз на 2023 рік - стаття від Sfermion

2023 CMC Crypto Playbook: Факт проти FUD — аналітика ончейн на ведмежому ринку - стаття від Nansen

2023 CMC Crypto Playbook: Рівень 1 (L1) — що сталося і куди ми рухаємося? Стаття від Binance Research

2023 CMC Crypto Playbook: Як DEX можуть перевершити CEX - стаття від Uniswap Labs

2023 CMC Crypto Playbook: Централізоване проти децентралізованого управління ризиками кредитування; Уроки, засвоєні у Compound Labs

2023 CMC Crypto Playbook: Сьогодення та майбутнє Layer 2 Roll-up - стаття від ConsenSys

2023 CMC Crypto Playbook: Погляд на CBDC та центральні банки у 2023 році - стаття від Movmint

2023 CMC Crypto Playbook: венчурні капітали — новий шлях уперед? Стаття від Dragonfly

2023 CMC Crypto Playbook: перспективи регулювання крипто у США - стаття від APCO

2023 CMC Crypto Playbook: Перспектива крипторегулювання у ЄС - стаття від Blockchain for Europe

2023 CMC Crypto Playbook: Макроогляд ончейн - стаття від Glassnode

2023 CMC Crypto Playbook: Перспектива глобального впровадження крипто для користувачів - стаття від CZ

2023 CMC Crypto Playbook: Блокчейн геймінг — Що чекає попереду - стаття від Naavik

2023 CMC Crypto Playbook: Криптожурналістика у 2022 році — З чого ми почали і куди ми прямуємо - стаття від ACJR

2023 CMC Crypto Playbook: Роздуми про майбутнє маркетмейкінгу - стаття від GSR

2023 CMC Crypto Playbook: Тенденції 2023 року — від централізованих бірж до гаманців із самостійним зберіганням - стаття від Trust Wallet

2023 CMC Crypto Playbook: тенденції розвитку блокчейну - стаття від аудитора смарт-контрактів SlowMist

2023 CMC Crypto Playbook: Зробіть управління справді децентралізованим - стаття від Jump Crypto

Ця стаття містить посилання на сторонні вебсайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сайти третіх сторін»). Сторонні сайти не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сайтів третіх сторін включно з будь-якими посиланнями без обмежень, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сайтів третіх сторін. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання на сайт не означає його підтвердження, схвалення чи рекомендацію від CoinMarketCap або будь-якого зв’язку з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які важливі рішення, пов’язані із будь-яким з описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не є фінансовою консультацією і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені у цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
139 people liked this article