5 міфів про Bitcoin, про які не знають початківці
Crypto Basics

5 міфів про Bitcoin, про які не знають початківці

1 year ago

Для тих, хто тільки починає працювати з криптовалютами, ми розібрали п’ять поширених помилок про Bitcoin, першу криптовалюту.

5 міфів про Bitcoin, про які не знають початківці

Зміст

Ще не пізно приєднатися до Bitcoin та блокчейну! Хоча деякі з ваших більш просунутих друзів з блокчейну можуть подумати, що ви пропустили човен, у криптовалютах завжди є місце для новачків.
Для початку, ми хочемо сказати, що Bitcoin - не єдина доступна криптовалюта. Хоча Bitcoin - це те, з чого все почалося, існує багато інших криптовалют у широкому обігу (також відомих як альткоїни), таких як Litecoin, XRPта Chainlink якщо просто назвати кілька випадкових. Обговорюючи криптоплатежі, не забудьте вбачати відмінності між кожним типом валюти.

Загалом, навколо криптовалют є багато брехні, яка може легко ввести в оману тих, хто тільки починає. CoinMarketCap склав список усіх міфів і непорозумінь, які можуть виникнути у новачків, коли вони вперше відкривають світ технології блокчейн — ми хочемо переконатися, що ви не робите тих самих помилок, як багато інших людей.

5 міфів про Bitcoin, яких не знає новачок у криптовалютах

1. Крипто існують не тільки для покупки наркотиків!

Божевільно, так? Хоча Bitcoin набув популярності як валюта для покупки MDMA під час піку Dark Web, це не просто валюта для покупки нелегальних речовин. Нині ви можете використовувати Bitcoin для здійснення платежів у популярних роздрібних торговцях, таких як Home Depot, Microsoft, AT&T, Expedia та Whole Foods. Ви також можете використовувати Bitcoin, щоб пожертвувати некомерційним організаціям, таким як Вікіпедія, та вибирати політичні кампанії.

2. Крипто не є методом миттєвої оплати

Кожна криптовалюта має різну швидкість транзакцій. Наприклад, платежі Ethereum (ETH) обробляються швидше, ніж платежі Bitcoin (BTC). Тож, більшість платежів у цифровій валюті не є миттєвими. Обробка ваших Bitcoin транзакцій може зайняти від кількох хвилин до кількох днів, залежно від будь-яких затримок, які можуть виникнути.

3. Крипто повністю оподатковується

Хоча Bitcoin децентралізований і усіяний всіма цими секретними антиурядовими настроями, він повністю оподатковується. Якщо ви заробляєте гроші, вкладаючи гроші у криптобіржі (наприклад, Coinbase або Binance), вам потрібно надати свою податкову інформацію, щоб вивести гроші та сплатити податок на прибуток із своїх доходів. На жаль, цифрові активи все ще вважаються активами, які підлягають перевірці та нагляду уряду з боку більшості країн. На CoinMarketCap є публікація у блозі з порадами щодо оподаткування. Якщо у вас виникли питання про податки на криптовалюти, тисніть тут.

4. Відправляти крипто не безкоштовно

Було б зовсім дивно розробникам блокчейну відмовитися від усіх комісій за транзакції при криптоплатежах. Для більшості криптовалют з кожним платежем стягується комісія за транзакцію, яка використовується для компенсації майнерам, які працюють над обробкою та підтвердженням вашої транзакції. Комісії значною мірою залежать від використовуваної валюти та терміновості платежу. Часто, якщо ви сплачуєте вищу комісію за транзакцію, ви можете стимулювати майнерів обробляти ваш платіж швидше.

5. Ви не завжди зможете мега збагачуватися

Я впевнений, що ви чули всі історії про випадкових Bitcoin мільярдерів. Хоча деяким людям, безумовно, пощастило, але не кожна людина, яка інвестує у крипто, заробляє мільйони. На ринку криптовалют спостерігається велика волатильність — це означає, що ринок може обвалитися через день після того, як різко злетить. Є багато інвесторів, які втратили купу грошей на невдалих інвестиціях, тому обов’язково проведіть власне дослідження, перш ніж випадково переводити всі свої важко зароблені гроші у Bitcoin!

Ця стаття містить посилання на сторонні веб-сайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сторонні сайти»). Сайти третіх сторін не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сторонніх сайтів, включаючи, без обмежень, будь-які посилання, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сторонніх сайтів. Сайт вечірки. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання не означає схвалення, схвалення чи рекомендацію CoinMarketCap сайту чи будь-яку зв’язок з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які суттєві рішення, пов’язані з будь-яким із описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не призначена як фінансова консультація і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені в цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
4 people liked this article