Словник

Монетний міксер

Easy

Монетні міксери дозволяють користувачам змішувати транзакції між різними криптоадресами, щоб унеможливити їх відстеження та відстеження початкового відправника чи одержувача активу.

Що таке монетний міксер?

По суті, змішування монет гарантує, що обидві сторони транзакції залишаються анонімними. Усі транзакції криптовалют реєструються у розподіленому загальнодоступному блокчейн реєстрі, а це означає, що будь-хто, будь-де, має доступ до цих записів. Ввівши публічну адресу в провідник блоків, ви можете отримати інформацію про всі транзакції, здійснені на цю адресу та з цієї адреси. Цей неймовірний рівень прозорості є однією з вроджених характеристик технології блокчейн та криптовалют. Незважаючи на це, деякі сторони хотіли б отримати вигоду від остаточної анонімності, тому були створені міксери монет.
Монетні міксери - це компанії-розробники програмного забезпечення, які служать посередниками між сторонами, які хочуть надсилати й отримувати криптовалюти. Наприклад, особа А хоче надіслати особі Б один Bitcoin (BTC); однак вони не хочуть, щоб цю транзакцію можна було відстежити. Особа А звернулася б до послуг компанії, що займається змішуванням монет. Вони надішлють суму Bitcoin у змішувач монет. Потім монетний міксер об’єднає цю транзакцію з численними іншими транзакціями, накопичуючи більшу кількість тієї самої криптовалюти, а потім перерозподілюючи її за вибраними адресами отримання.

Однак, важливе зауваження тут полягає у тому, що монетні міксери стягують плату за свої послуги змішування. По суті, це означає, що при надсиланні криптовалюти на міксер монет, вам потрібно враховувати комісію за обслуговування, яка буде вирахувана до того, як кошти будуть перерозподілені на призначені адреси отримання. Важливо взяти до уваги, що більшість монетозмішувачів стягують комісію на основі відсотка. Отже, чим більшу суму криптовалюти ви вводите у міксер, тим більше вам доведеться сплачувати комісії.

Монетні міксери стали важливою послугою у криптоіндустрії, оскільки багато людей прагнуть зберегти свою анонімність. Це також стосується великих підприємств і корпорацій, які прагнуть залишатися анонімними під час переказу великих сум коштів.

Але, монетні міксери залишаються суперечливою темою у світі криптовалют. Деякі люди захищають необхідність таких послуг для збереження вродженої анонімності, яка була частиною концепції криптовалют. Однак інші ж стверджують, що міксери монет полегшують транзакції коштів для незаконної діяльності. Мало того, прихильники, які виступають проти монетозмішувачів, стверджують, що цим програмним забезпеченням можна легко маніпулювати, щоб обдурити клієнтів і вкрасти їхні кошти. Обидві сторони суперечки мають обґрунтовані занепокоєння; однак на даний момент монетні міксери залишаються послугою, доступною для криптоспільноти.

Монетні міксери стають все більш популярними серед криптовалютних китів, які прагнуть приховати кількість криптовалюти, яку вони мають. Великі запаси криптовалюти можуть привернути небажану увагу до адреси власника, таким чином піддаючи його ризику. Враховуючи це, криптовалютні інвестори зазвичай звертаються до послуг монетних міксерів для гарантії безпеки своїх активів.

Related Articles