Словник

ERC-20

Hard

Токени розроблені та використовуються виключно на платформі Ethereum.

Що таке ERC-20?

Токени ERC-20 засновані на блокчейні Ethereum. Так само, як і звичайні криптовалюти, такі як Bitcoin, їх можна використовувати для здійснення покупок або обмінювати на фіатні валюти та крипто.
Ці активи, які зазвичай мають фіксований запас, можна зберігати у спеціальному гаманці Ethereum. Широкий спектр токенів ERC-20 було створено в 2017 та 2018 роках під час буму первинних пропозицій монет. Зазвичай вони утворюють основу децентралізованих додатків, скорочено відомих як DApps.
Загалом, токени ERC-20 є взаємозамінними — це означає, що кожен з них ідентичний і його можна легко замінити. Невзаємозамінні токени часто використовують стандарт ERC-721, тобто кожен із цих токенів має унікальні характеристики, які відрізняють їх від інших.

Стандарт ERC-20 передбачає суворі умови, яких необхідно дотримуватися. Це дуже подібно до Інтернету, де вебсайти не працюватимуть належним чином, якщо вони не будуть повністю сумісні з HTTP.

Лише деякі випадки використання токенів ERC-20 включають в себе ігрові активи, і ці активи також формують світ балів лояльності.

Рівень універсальності, який пропонують токени ERC-20, є однією з причин, чому ці токени стали такими популярними. Для успішного досягнення ліквідності та широкої обізнаності, ці активи часто потрібно запускати на біржі, де ними можна легко торгувати.

Related Articles