Стейкінг та заощадження на Binance: все, що вам потрібно знати
How-to Guides

Стейкінг та заощадження на Binance: все, що вам потрібно знати

Від стейкінгу DeFi Binance до Binance Launchpad, цей посібник охоплює всі популярні можливості стейкінгу та заощаджень, пропоновані біржею.

Стейкінг та заощадження на Binance: все, що вам потрібно знати

Зміст

Всього кілька місяців тому, стейкінг на Binance запустили свою першу «Пропозицію високодохідного стейкінгу», що було акцією, яка дала криптоентузіастам можливість заробити до 37,49% APY, поставивши на стейкінг ADA, DOT, TRX, EOS, та CAKE.
Зазвичай, подія стейкінгу проводиться за принципом першим прийшов - перший буде обслугований. Такі події підкреслюють численні можливості для стейкінгу, доступні на Binance.
Але що саме означає криптостейкінг? Дозвольте нам розповісти вам про всю цю концепцію!

Що таке криптостейкінг?

Багато в чому, стейкінг вашої криптовалюти за допомогою спеціального механізму підтвердження частки володіння Proof of Stake є еквівалентом PoW майнінгу оскільки він сприяє безпеці та роботі цієї мережі.
Однак, на відміну від майнінгу, стейкінг є менш ресурсомістким, оскільки все, що потрібно, це заблокувати свої криптовалюти на стейкінг у гаманці і, натомість, ви отримуєте винагороду.
Стейкінг працює з мережами блокейну із підтвердженням частки володіння, які покладаються на валідаторів, які блокують свої монети для отримання шансу бути випадковим чином вибраними для перевірки нових блоків у блокчейні. Якщо у вас недостатньо монет, щоб зробити стейкінг в якості валідатора, ви можете поставити свої монети стейкінг за допомогою відомого валідатора, подібно до того, як ви можете заблокувати свої монети у пулі ліквідності. Таким чином, винагороди, які валідатори отримують від пошуку блоків для майнінгу, розподіляються пропорційно до внеску кожного учасника.

Цей процес набагато простіший, ніж майнінг у мережі PoW, оскільки більшість варіантів стейкінгу дозволяють просто стейкінгувати зі свого гаманця або навіть можна прямо із біржового гаманця, як у випадку з Binance.

Binance пропонує безліч монет, які ви можете стейкінгувати під різні відсотки APY, що надає вам більше свободи та доступу до прибуткової сторони криптостейкінгу.

Типи стейкінгу на Binance

Binance пропонує кілька способів зробити стейкінг вашої криптовалюти. Ось розшифровка:

Стейкінг DeFi на Binance

Стейкінг DeFi може бути ризикованим, і через це, Binance перевіряє своїх партнерів по стейкінгу DeFi, щоб мінімізувати ризики для своїх клієнтів. Однак, незважаючи на те, що стейкінг DeFi на Binance має високі APY, ризики все ще існують, оскільки Binance не несе відповідальності за будь-які проблеми безпеки смарт-контракту ончейн.

Діяльність

Ця функція на біржі Binance дозволяє отримувати винагороди за стейкінг певної криптовалюти на певний термін. Наприклад, монета, така як BEL, може запропонувати 15-денний період стейкінгу з річною процентною ставкою, скажімо, у 18%. Можливості стейкінгу не тривають вічно, тому після закінчення цих 15 днів, процес стейкінгу завершується. Ви можете перевірити розділ діяльності на Binance, оскільки ці пропозиції змінюються від місяця до місяця.

Стейкінг ETH 2.0 на Binance

Ви можете довгостроково стейкінгувати свій Ethereum і отримувати винагороди за допомогою функції стейкінгу ETH2.0 на Binance. Процес простий: виберіть «Більше» у мобільному додатку Binance і прокрутіть вниз до вкладки «Фінанси». Оскільки ви стейкінгуєте ETH у мережі BNB Chain, ваш ETH буде конвертовано у Beacon ETH (BETH), який є токенізованим активом, що представляє вашу частку Ethereum. BETH може робити все, що може робити ETH, і ви можете обміняти свій BETH на ETH у рівних пропорціях. Відсоткова ставка, яку ви заробляєте, стейкінгуючи свій ETH по функції стейкінгу ETH2.0, буде змінюватися залежно від кількості людей, які стейкінгуть на той момент.

Заблоковані заощадження на Binance

Ви можете заблокувати свої кошти на Binance з різною процентною ставкою залежно від кількості днів, протягом яких ваші кошти залишаються заблокованими на біржі. Наприклад, ви можете заблокувати свої кошти у формі BUSD, USDC або USDT на 7 днів для 4,5% AIR або на 90 днів для 5,1%.

Binance Vault (сховище)

Ви можете заблокувати свій BNB і отримати APY, просто перейшовши до розділу сховища BNB на біржі. APY визначається наявними можливостями заробітку на платформі. За своєю суттю, Binance Vault (сховище) працює більше як оптимізатор прибутковості, який бере ваші кошти та інвестує їх у місця, що пропонують гарантовану прибутковість, як-от пул запуску або гнучке заощадження.

Binance Launchpad (стартовий майданчик)

Через стартовий майданчик Binance Launchpad, біржа запровадила механізм початкової пропозиції обміну Initial Exchange Offering (IEO), за допомогою якої криптостартапи генерують капітал за допомогою біржі. На Binance Launchpad час від часу представлено кілька проєктів, які дозволяють користувачам стейкінгувати свої монети для отримання винагород. Список проєктів, доступних для стейкінгу, постійно змінюється.

Коротко

Функція стейкінгу на Binance має широкий спектр можливостей. Користувачі можуть аналізувати всі доступні на платформі варіанти та рівні ризиків, пов’язаних із ними. Зазвичай ті, що з високим APY супроводжуються високими ризиками, а ті, що з низьким відсотком прибутку є варіантами інвестування із низьким ризиком. Якщо гнучкі варіанти заощаджень пропонують винагороди на щоденній основі, але з низькою ставкою прибутку, а заблоковані заощадження винагороджують користувачів після закінчення терміну з вищою ставкою прибутку.

Ця стаття містить посилання на сторонні веб-сайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сторонні сайти»). Сайти третіх сторін не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сторонніх сайтів, включаючи, без обмежень, будь-які посилання, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сторонніх сайтів. Сайт вечірки. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання не означає схвалення, схвалення чи рекомендацію CoinMarketCap сайту чи будь-яку зв’язок з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які суттєві рішення, пов’язані з будь-яким із описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не призначена як фінансова консультація і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені в цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap. CoinMarketCap не несе відповідальності за успіх або автентичність будь-якого проекту, ми прагнемо діяти як нейтральний інформаційний ресурс для кінцевих користувачів.
6 people liked this article