Späť na Data Network

DATA BTC: Data Network kurz BTC – voči Bitcoin

Konverzia DATA na BTC

DATA

Data Network

BTC

Bitcoin

DATA BTC História kurzov

Dátum1 DATA to BTC24 h
Jun 28, 20260.000005195 BTC-3.48%
Jun 27, 20260.000005382 BTC0.95%
Jun 26, 20260.000005331 BTC-17.31%
Jun 25, 20260.000006447 BTC20.44%
Jun 24, 20260.000005353 BTC5.97%
Jun 23, 20260.000005051 BTC0.89%
Jun 22, 20260.000005007 BTC-1.04%

V tejto tabuľke je uvedená história konverzného kurzu DATA na BTC pre každý deň v minulom týždni. Tieto historické ceny sa získavajú v čase dennej uzávierky o 00:00 (UTC+0). Kurz DATA na BTC sa za posledných 24 hodín znížil o 1.36%.

Graf DATA k BTC

Graf Data Network k BTC

Načítavajú sa údaje

Počkajte, prosím, načítavame dáta grafu

Údaje: Data Network kurz k Bitcoin

Miera konverzie DATA na BTC je dnes 0.0#(5)5066 BTC. Ide o pokles o NaN % za poslednú hodinu a pokles o 1.36 % za posledných 24 hodín. Nedávny cenový smer Data Network je klesajúci, pretože DATA je pokles o 30.25 % oproti BTC za posledných 30 dní. Náš nástroj na prevod sa aktualizuje v reálnom čase a poskytuje presné údaje vždy, keď ho použijete na vykonanie konverzie.

DATA BTC História kurzov

Dátum1 DATA to BTC24 h
Jun 28, 20260.000005195 BTC-3.48%
Jun 27, 20260.000005382 BTC0.95%
Jun 26, 20260.000005331 BTC-17.31%
Jun 25, 20260.000006447 BTC20.44%
Jun 24, 20260.000005353 BTC5.97%
Jun 23, 20260.000005051 BTC0.89%
Jun 22, 20260.000005007 BTC-1.04%

V tejto tabuľke je uvedená história konverzného kurzu DATA na BTC pre každý deň v minulom týždni. Tieto historické ceny sa získavajú v čase dennej uzávierky o 00:00 (UTC+0). Kurz DATA na BTC sa za posledných 24 hodín znížil o 1.36%.

DATA / BTC Prevodné tabuľky

Miera konverzie Data Network (DATA) na BTC v reálnom čase je 0.000005067 BTC na každý 1 DATA. V nasledujúcej tabuľke je uvedený živý kurz na prevod rôznych súm, napríklad 5 DATA na BTC.

Konverzný kurz DATA k BTC

SumaDnes o 04:26:30 pm
0.5 DATA0.000002533 BTC
1 DATA0.000005067 BTC
5 DATA0.00002533 BTC
10 DATA0.00005067 BTC
50 DATA0.0002533 BTC
100 DATA0.0005067 BTC
500 DATA0.002533 BTC
1000 DATA0.005067 BTC

V tejto tabuľke je uvedený živý konverzný kurz Data Network (DATA) na Bitcoin (BTC) pre mnohé z najpopulárnejších násobkov.

Konverzný kurz BTC k DATA

SumaDnes o 04:26:30 pm
0.5 BTC98,683.56 DATA
1 BTC197,367.13 DATA
5 BTC986,835.63 DATA
10 BTC1,973,671.25 DATA
50 BTC9,868,356.25 DATA
100 BTC19,736,712.50 DATA
500 BTC98,683,562.51 DATA
1000 BTC197,367,125.02 DATA

V tejto tabuľke je uvedený konverzný kurz Bitcoin (BTC) na Data Network (DATA) v skutočnom čase pre mnohé z najpoužívanejších násobkov.

Konverzný kurz DATA na fiat

MenySúčasná cena
DATA / USD$0.3019
DATA / ETH0.0001917 ETH
DATA / BNB0.000548 BNB

V tejto tabuľke je uvedený súčasný konverzný kurz Data Network (DATA) na mnohé najobľúbenejšie fiat meny a na najväčšie kryptomeny.

Data Network na Bitcoin Často kladené otázky

Aká je cena 1 Data Network (DATA) v Bitcoin (BTC)?

Cena 1 Data Network (DATA) v Bitcoin (BTC) je v súčasnosti približne 0.000005067 BTC.

Koľko Data Network (DATA) si môžem kúpiť za 1 BTC?

V súčasnosti sa dá kúpiť 1 BTC približne 197,367.13 Data Network (DATA).

Aká je najvyššia cena DATA/BTC v histórii?

Data Network (DATA) dosiahol historicky najvyššiu cenu 0.0002499 BTC BTC dňa 9/21/2025.

O koľko sa zmenila hodnota Data Network (DATA) oproti Bitcoin (BTC)?

Za posledný mesiac sa hodnota Data Network (DATA) znížila o -30.3% oproti Bitcoin (BTC).