PREDIC

PredicTools cena
PREDIC
#7626

0,0002165 Kč  

3.48% (24h)

Graf PredicTools k CZK

Načítání dat

Počkejte prosím, načítáme data grafu

PredicTools statistika

Tržní kapitalizace
216,58K Kč

0%

Objem (24h)
0 Kč

0%

Obj./Trž. kap. (24 h)
0%
FDV
216,58K Kč
Likv./Trž. kap.
89.98%
Celková zásoba
1B PREDIC
Max. zásoba
1B PREDIC
Vlastní hlášená cirkulující zásoba
1B PREDIC
100%
Držitelé
2,22K
Konvertor PREDIC na CZK
PREDIC
CZK
Cenový výkon
24h 
Nízké
Kč0.0002093
Vysoké
Kč0.0002166
Historické maximum
Jan 16, 2026 (8m ago)
Kč0.1595
-99.86%
Historické minimum
Jan 15, 2026 (8m ago)
Kč0.00006234
+247.45%
Viz historická data

Načítání dat

Počkejte prosím, načítáme data grafu

Trhy PredicTools

Loading data...

Disclaimer: Tato stránka může obsahovat affiliate odkazy. CoinMarketCap může být kompenzován, pokud navštívíte jakékoli affiliate odkazy a provedete určité akce, jako je registrace a transakce na těchto affiliate platformách. Přečtěte si víc o affiliate společnostech.

PredicTools zprávy

Denní analýza CMC

PredicTools komunita

skeleton-white
 
 
 
 
 
 

Držitelé PredicTools

Načítání...

Držitelé největšího objemu