Словник

Binance Launchpad (стартовий майданчик)

Easy

Binance Launchpad пропонує криптостартапам платформу для залучення капіталу та просування своїх проєктів мільйонам криптоінвесторів в екосистемі Binance.

Що таке Binance Launchpad?

Binance Exchange є однією з найпопулярніших (і найбільших) у світі криптовалютних бірж. Біржа пропонує одні з найнижчих комісій за транзакції та найвищу ліквідність серед провідних бірж у криптопросторі. Покупці, які використовують токен BNB, отримують значні знижки на торгівлю серед інших переваг.
На біржі представлено понад 500 криптовалют, зокрема Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE) і власна Binance Coin (BNB).
Binance Launchpad - це краудфандингова платформа, що належить Binance і допомагає криптостартапам залучати кошти, пропонуючи свої токени користувачам Binance. Це піонер механізму Початкової біржової пропозиції (Initial Exchange Offering (IEO)), широко популярного методу збору коштів серед криптостартапів.

Кваліфікація на платформу Binance Launchpad має багато переваг, зокрема:

  • Стартапи представлені на Binance, одній із найкращих криптобірж за обʼємом. Завдяки цьому ці проєкти доступні мільйонам користувачів з усього світу.
  • Проєкти, зареєстровані на Binance Launchpad, зрештою досягають високої ліквідності у кількох торгових парах.
  • Щойно зареєстрована криптовалюта миттєво випускається до величезної бази користувачів на Binance, коли Binance стає власником цієї монети/токена.

  • Binance надає повну допомогу та вказівки блокчейн-стартапам і допомагає їм розвиватися в екосистемі Binance.

З моменту створення в 2019 році, Binance Launchpad зібрав понад 107 мільйонів доларів США для 49 проєктів на момент написання статті.
Binance Launchpad лідирує у криптоіндустрії щодо збору коштів і зв’язку інвесторів із новими та потенційними компаніями блокчейну. Наразі було багато успішних проєктів Launchpad, а для відзначення найуспішніших з них, щороку присуджується нагорода найефективнішому. Номінанти складаються з проєктів, представлених протягом останнього року, які мали позитивну рентабельність інвестицій під час первинної біржової пропозиції (IEO), але не були придбані Binance. Під час вибору проєкту-переможця враховуються такі фактори, як ROI, вплив ринку та тяга, а також ступінь взаємодії з екосистемою Binance.
У 2020 році шістьма номінантами були Axie Infinity, Lab Sandbox, Safepal Tokocrypto, Injective Protocol та Alpha Finance. Переможцем стала компанія Alpha Finance, яка запропонувала інвесторам DeFi використати послуги прибуткового фермерства як на Ethereum, так і на BNB Chain.
Підводячи підсумок, Binance Launchpad - це платформа, яка допомагає та спрямовує криптостартапи щодо того, як запустити та просувати свій токен найефективнішим способом, окрім збору коштів для проєкту. Платформа пропонує повний спектр послуг, від консультацій до випуску токена до пост-лістингу та маркетингової допомоги для підвищення популярності токена в екосистемі Binance. Binance Launchpad дозволяє командам проєкту зосередитися на розробці проєкту та продукту, тоді як команда Launchpad займається маркетингом, видимістю та базою перших користувачів. Блокчейн-бізнес з унікальним та оригінальним баченням у криптоіндустрії був би ідеальним проєктом для цієї платформи.