Як майнити Dogecoin
Crypto Basics

Як майнити Dogecoin

Dogecoin став однією із провідних криптовалют на ринку. Дізнайтеся, як ви можете майнити DOGE та багато іншого у цій статті.

Як майнити Dogecoin

Зміст

Майнінг Dogecoin довгий час був переважно збитковим через смішно низьку вартість мемекойна. Але, 1 липня 2020 року, DOGE торгувався всього за 0,0024 долара, і тепер DOGE отримує приголомшливі 0,27 долара за монету. Якимось чином, цей меме-проєкт, створений у 2013 році як жарт, став найціннішим сюжетом у світі з вартістю майже 40 мільярдів доларів за ринковою капіталізацією станом на червень 2021 року. Ніхто не сприймав «доггі-монету» всерйоз у перші роки її існування – найменше, її співавтори Біллі Маркус і Джексон Палмер. Тому, коли Ілон Маск почав хвалити достоїнства Dogecoin у грудні 2020 року, майже всі у криптопросторі спочатку сприйняли це як жарт.
Однак, після кількох місяців твітів про Dogecoin – не тільки від Маска, а й від інших знаменитостей, включаючи Марка Кьюбана та Снуп Догга, – а також згадки DOGE, коли Маск проводив Saturday Night Live, члени криптоспільноти починають вважати, що самопроголошений "Dogefather" може ставитися до меме монети серйозніше, ніж до інших криптопроєктів. Підтвердження від Маска його робочих відносин із розробниками Dogecoin лише посилило це сприйняття. Ці події певним чином пояснюють, чому DOGE тримає свій рівень підтримки, незважаючи на нинішні ведмежі ринкові умови, що є чудовою новиною для DOGE майнерів.
Цей посібник пояснює, як ви можете почати заробляти власні DOGE за допомогою майнінгу і скористатися його нинішньою популярністю та високою ціною. Важливо провести дослідження та пам’ятати, що існує високий ризик через нестабільність вартості DOGE. Маючи це на увазі, давайте зануримося у майнінг DOGE і як він працює.

Join us in showcasing the cryptocurrency revolution, one newsletter at a time. Subscribe now to get daily news and market updates right to your inbox, along with our millions of other subscribers (that’s right, millions love us!) — what are you waiting for?

Що таке DOGE майнер?

Майнер Dogecoin це обладнання, яке використовує для виконання математичних розрахунків вузли у мережі Dogecoin, необхідних для перевірки та підтвердження вхідних даних транзакцій на Dogechain, базовому блокчейні монети.

Як працює майнінг Dogecoin

Вузли майнераDogecoin визначають, які транзакції включити у Dogechain, перевіряючи їх та включаючи їх у "блоки", які будуть записані у хронологічному порядку (і незмінно) у загальному обліковому записі, який доступний для перегляду всім учасникам мережі.
Нагадаємо, ці вузли майнера використовують своє обладнання для обчислення складних математичних головоломок, які є невід’ємною частиною процесу перевірки транзакцій. За свої зусилля, вони заробляють нагороди за блоки, виражені у DOGE. Dogechain випускає 10,000 DOGE за хвилину, які винагороджуються тому вузлу, який найшвидше підтвердить вхідні транзакції.

Які найкращі майнери у Dogecoin?

Існує кілька типів майнерів Dogecoin. Насправді, ви можете почати майнінг Dogecoin за допомогою комп’ютера або ноутбука, яким ви зараз користуєтеся. На відміну від Bitcoin, система майнінгу Dogecoin не дуже інтенсивна, що дозволяє комп’ютерам початкового рівня майнити DOGE і при цьому отримувати прибуток.

Dogecoin можна видобувати за допомогою різних типів обладнання, включаючи:

 • комп'ютерні процесори (CPU)
 • відеокарти (GPU)
 • ASIC майнери

Майнери CPU

Хоча це можливо, але використовувати персональний або робочий комп’ютер для майнінгу (якщо він дійсно потужний) не ідеально, оскільки цей процес має тенденцію перевантажувати його компоненти, особливо CPU. Це може зробити комп’ютер схильним до перегріву та з часом скоротити термін його служби.

Майнери GPU

Хоча процесори достатньо потужні, щоб впоратися зі стресом майнінгу DOGE, графічні процесори підходять більше, оскільки вони потужніші та краще оптимізовані. Якщо ви віддаєте перевагу майнінгу за допомогою графічного процесора, слід розглянути три з найкращих:

 1. ASUS RX Vega 64
 2. Nvidia GeForce GTX
 3. SAPPHIRE Pulse Radeon RX 580

Scrypt ASIC майнери

Dogecoin працює за допомогою алгоритму Scrypt, який схожий на Litecoin (і набагато менш складний, ніж шифрування Bitcoin SHA-256. Тому ASIC-майнери Scrypt є оптимальним обладнанням для майнінгу DOGE, оскільки вони спеціально розроблені для майнінгу криптовалюти, які використовують алгоритми Scrypt. Якщо ви можете собі це дозволити, подумайте про покупку майнера ASIC, оскільки це вигідніше, ніж GPU. На даний момент, найкращими майнерами ASIC для Dogecoin є:
 1. Bitmain Antminer L3
 2. BW L21 Scrypt Miner
 3. Innosilicon A2 Terminator

Інші речі, які слід враховувати при виборі майнера

Важливо зазначити, що який би спосіб майнінгу Dogecoin ви б не вибрали, ви також повинні враховувати свої налаштування, – включаючи потреби у зберіганні та контроль температури –. Для огляду майте на увазі наступне:
 1. Охолоджувачі. Майнінг може призводити до перегріву, а це скорочує термін служби вашого обладнання. Важливо встановити параметри охолодження для майнінгового пристрою. Зауважте, що вимоги до охолодження залежать від пристрою, але GPU, як правило, вимагають охолодження більше, ніж інші майнери.
 2. Шум. Майте на увазі, що майнінгові установки ASIC можуть бути дуже гучними, особливо якщо ви використовуєте більше одного пристрою.
 3. Місце Обов’язково подумайте, де ви будете розташовувати свої пристрої, перш ніж купувати їх. ASIC найкраще розміщувати в прохолодному звуконепроникному приміщенні або корпусі.

Програмне забезпечення для майнінгу Dogecoin

Програмне забезпечення необхідне для майнінгу Dogecoin незалежно від того, який тип майнера ви використовуєте. Програмне забезпечення дозволяє підключатися до Dogechain та використовувати обчислювальні потужності майнера для отримання винагород. Ось перелік п'яти провідних програм для майнінгу Dogecoin:
 1. EasyMiner (для новачків)
 2. CGminer (для ASIC)
 3. CudaMiner (для графічних процесорів Nvidia та ASIC)
 4. CPUMiner (для процесорів)
 5. MultiMiner (кращий для ASIC)

Зауважте, що вам потрібно переконатися, що ваше обладнання оптимально працює з вибраним програмним забезпеченням.

Підходи до майнінгу DOGE

Dogecoin, як і інші криптовалюти підтвердження роботи proof-of-work (PoW), можна майнити за допомогою різних підходів, залежно від вашого бюджету та обладнання. До них належать:
 • Одиночний майнінг. Фізична особа майнить самостійно
 • Майнінг пули. Фізичні особи об’єднують свої ресурси разом, щоб поділити між собою колективні винагороди
 • Хмарний майнінг. Майнер оплачує підписку на великий центр обробки даних, щоб майнити від свого імені

Індивідуальний (соло) майнінг Dogecoin

Теоретично індивідуальний майнінг може бути надзвичайно прибутковим, якщо у вас є майнер Dogecoin з високою обчислювальною потужністю, оскільки ви можете залишати всі нагороди за блок собі. Однак, на практиці, для самостійного майнінгу потрібно запустити кілька пристроїв, щоб бути ефективним, оскільки конкуренція у просторі для майнінгу Dogecoin висока. Майте на увазі, що ви будете змагатися за нагороди за блоки проти великих майнінгових пулів по всьому світу.

Майнінг пул Dogecoin

Майнінг пул - це стратегія, в якій група майнерів об’єднує свої обчислювальні потужності для отримання кращих шансів вибороти нагороду за блок. Майнінг пул Dogecoin дозволяє дрібним майнерам зменшити ризики втрати грошей та підвищити їхні шанси на прибутки, оскільки це значно підвищує їхні шанси на постійні виграші за блок. Участь у пулі також знижує тягар накладних витрат та дорогого споживання енергії, оскільки кілька сторін об’єднують свої обчислювальні потужності та майнінг як одне ціле. Найпопулярніші майнінг пули Dogecoin на даний момент:
 1. AntPool
AntPool у даний час є одним з найбільших майнінг пулів та складається з майнерів Bitmain ASIC. Згідно з деякими звітами, 10% всіх блоків криптовалют додаються майнерами AntPool. Пул підтримує майнінг Scrypt, що означає, що його можна використовувати для майнінгу як Dogecoin, так і Litecoin.
 1. Prohashing
Prohashing є одним із найстаріших майнінг пулів на ринку та підтримує кілька різних альткоїнів. Він використовує модель плати за акцію pay-per-share (PPS) і стягує з користувачів 3,99% комісії пулу. Prohashing також пропонує об’єднаний майнінг, що дозволяє користувачам майнити як Dogecoin, так і Litecoin одночасно.
 1. ViaBTC
Майнінг пул ViaBTC змайнив 8.82% з усіх Bitcoin блоків за останні шість місяців. Це феноменальний варіант для криптопочатківців, оскільки він пропонує один із найбільш зручних інтерфейсів. Як і Prohashing, ViaBTC підтримує об’єднаний майнінг.
 1. Trustpool

Trustpool - це російський пул, який підтримує сім різних криптовалют, включаючи Dogecoin та Litecoin. Він також має об’єднаний майнінг, що дозволяє майнити обидві монети на основі Scrypt. Зараз у Trustpool є кілька тисяч активних майнерів Dogecoin.

Хмарний майнінг Dogecoin

Якщо вам не хочеться налаштовувати власну операцію з майнінгу Dogecoin, ви можете підписатися на програму хмарного майнінгу, в якій центр обробки даних видобуває DOGE від вашого імені та стягує щомісячну плату або річну плату за його послуги. Варіанти хмарного майнінгу для Dogecoin наразі включають Nicehash, Eobot та Genesis Mining

Як майнити Dogecoin

Перш ніж розпочати майнінг Dogecoin, переконайтеся, що у вас не обмежене інтернет з'єднання та надійне джерело електроенергії, яке може задовольнити потреби вашого майнера.
 1. Виберіть своє обладнання. Перш за все, вам потрібно взяти в руки майнера.
 2. Виберіть програмне забезпечення. Після того, як усе обладнання буде налаштовано, настав час знайти відповідне програмне забезпечення та завантажити його. Програмне забезпечення для майнінгу досить легко встановити, але не забудьте вибрати той, який підходить для майнінг установки GPU або ASIC.
 3. Створіть гаманець. Ваш гаманець це місце, куди спрямовуються ваші заробітки, тому переконайтеся, що ви убезпечите його, запам'ятавши своюr початкову фразу і зберігши закритий ключ безпечно. Крім того, ваш гаманець повинен підтримувати Dogecoin. Trust Wallet та MetaMask - хороший вибір. Ви також можете вибрати апаратні гаманці, як-от Trezor або Ledger. Налаштувавши гаманець, зв’яжіть його з програмним забезпеченням для майнінгу.
 4. Запустіть свої операції з майнінгу. Коли все буде на місці, запустіть програмне забезпечення для майнінгу та спостерігайте за зростанням ваших ставок DOGE. Ваше програмне забезпечення для майнінгу повинно надавати вам попередній перегляд того, скільки ви заробляєте за годину.
 5. Альтернативно, просто приєднайтеся до майнінг пулу або зареєструйтеся у послугах хмарного майнінгу, якщо будь-який з цих варіантів є вашим вибором.

Висновок

Поки ціна Dogecoin не впаде значно нижче поточного рівня підтримки у 0,3 доларів, майнінг Dogecoin у 2021 році, ймовірно, буде прибутковим. Щоб бути у безпеці, обов’язково використовуйте калькулятор прибутковості майнінгу, перш ніж інвестувати у будь-який тип майнера або майнінг сервісу.
Ви також повинні бути мудрими щодо виведення готівки від свого DOGE. Ви можете регулярно конвертувати свої винагороди DOGE у фіатну валюту або устейблкоїни. Крім того, ви можете віддати перевагу HODL своїх DOGE та виводити їх тільки у випадках істотного зростання їх вартості. Яке б рішення ви не прийняли, завжди пам’ятайте про співвідношення ризиків та винагород. Наприклад, ви можете отримувати готівкою половину свого DOGE з кожною виплатою та утримувати другу половину.
Ця стаття містить посилання на сторонні веб-сайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сторонні сайти»). Сайти третіх сторін не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сторонніх сайтів, включаючи, без обмежень, будь-які посилання, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сторонніх сайтів. Сайт вечірки. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання не означає схвалення, схвалення чи рекомендацію CoinMarketCap сайту чи будь-яку зв’язок з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які суттєві рішення, пов’язані з будь-яким із описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не призначена як фінансова консультація і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені в цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
9 people liked this article