Як отримати криптопозику на Binance?
How-to Guides

Як отримати криптопозику на Binance?

Покроковий посібник із залучення криптовалютних позик на одній з найкращих платформ криптокредитування з меншим часом обробки та обмеженнями.

Як отримати криптопозику на Binance?

Зміст

Чи відмовляли вам коли-небудь у видачі позики на основі минулої кредитної історії? Ви новачок у кредитуванні та запозиченні та вважаєте, що ви не здатні до погашення? Завдяки онлайн-біржам отримати позику в криптовалютах ще ніколи не було простіше.

Централізовані фінанси історично покладалися на довільні показники для вирішення, хто може отримати позику, а хто повинен створити кредитну історію, перш ніж довести, що їм можна довіряти. Криптовалютні та криптокредитори не турбуються вашою історією, оскільки є чітке, прозоре розуміння ставок погашення та позик.

Що таке криптокредити?

Криптопозика, як і позика на основі цінних паперів, наприклад, автокредит або іпотека, використовує вашу особисту цифрову валюту як заставу під час позики грошей. Після цього ваші цифрові активи не можуть бути продані або використані для транзакцій до того, як ви повернете позичені гроші.

Використання криптокредитування має багато переваг на відміну від традиційного централізованого фінансового кредитування, наприклад, низькі відсоткові ставки, відсутність необхідності перевірки кредитоспроможності для доступу до сучасного фінансування. Фінансування через криптопозики швидке у порівнянні з позиками під заставу. Процентні ставки часто є стримуючим фактором, коли ви розглядаєте можливість взяти централізовану позику або використовувати кредитну картку для здійснення значної покупки.

За даними Федеральної резервної системи,середня кредитна картка у першому кварталі 2021 року мала процентну ставку 15,91%. Часто ваш кредитний рейтинг використовується для визначення відсоткових ставок, які застосовуються до позик.
Однак, під час використання платформ криптокредитування, ставка запозичень зазвичай вказується однозначно, незалежно від кредитного рейтингу або минулої ситуації з кредитуванням. Наприклад, середня ставка запозичення Bitcoin (BTC) становила приблизно 5% у серпні 2021 року.

Платформи для криптокредитування зазвичай обробляють ваш запит на позику протягом одного робочого дня, а не тривалий покроковий процес у банку для отримання традиційної позики.

Binance - одна з найкращих платформ криптокредитування

Binance, найбільша у світі криптобіржа, дозволяє не тільки купувати та продавати віртуальні активи за лічені секунди, але й фінансувати та стейкувати ваші криптовалюти. Binance пишається тим, що є безпечним, швидким та елегантним рішенням, намагаючись забезпечити грошову свободу по всьому світу.
Будь ласка, ознайомтеся з нашим посібником стейкінг Binance, щоб зрозуміти різні режими, доступні для стейкінгу та збереження криптовалют.
За останні кілька місяців, Binance значно покращила свою систему підтримки клієнтів. Протягом цього періоду активна база користувачів Binance зросла у десять разів із позитивною кореляцією у запитах підтримки клієнтів. Це покращення стало можливим завдяки створенню внутрішньої служби підтримки клієнтів, що дозволило Binance належним чином відстежувати результати підтримки на основі продуктивності команди та призначати агентів, які допомагатимуть вам на основі їхнього досвіду у Binance та ширшій екосистемі криптопозик.

Як позичати та повертати криптопозики на Binance

Запозичення криптовалют на Binance

Отримати криптопозику через Binance легко. Увійшовши у систему на офіційній вебсторінці Binance, клацніть «Фінанси», потім «Криптопозики», потім виберіть актив, який ви бажаєте позичити, заставний актив та термін позики. Коли вся ваша інформація буде підтверджена, виберіть «Почати позичати зараз».

Після того, як ви завершите цей крок, вас попросять підтвердити вашу інформацію. Рекомендується ознайомитися з Угодою про обслуговування позик Binance (Binance Loans Service Agreement) для переконання, що ви розумієте цю угоду та свою відповідальність щодо погашення позики.

Заставу буде знято з вашого спотового рахунку, а отриманий кредит буде замінено на суму вашої позики. Тепер ви можете вільно виводити свій стейблкоїн на свій банківський рахунок або фінансову установу на вибір. Процентна ставка нараховується погодинно, і позику можна погасити у будь-який час.

Як погасити криптопозики на Binance

Щоб погасити залишок криптопозики, просто виберіть «Поточні замовлення», потім «Погасити», щоб спочатку погасити відсотки за кредитом, а потім основну суму.
Ви можете ввести суму погашення вручну або вибрати коефіцієнт погашення. Після перегляду та повторної перевірки деталей, натисніть «Підтвердити погашення», щоб погасити кредит. Після завершення обробки платежу ви отримаєте повідомлення з підтвердженням.

Яка комісія за транзакцію для кредитів Binance Crypto?

Вносячи або забезпечуючи заставну суму криптовалют на своєму торговому рахунку, ви можете позичити USDT або BUSD через платформу Binance Loans. Ці стейблкоїни потім можна прибрати з вашого облікового запису та використовувати за вашим бажанням.
Сума, яку ви можете позичити, залежить від вашого співвідношення LTV (кредит до цінності Loan-to Value). Взявши бажану вартість позики та розділивши її на вартість застави, ви визначаєте суму можливу для запозичення, а позика фіксується на рівні 65% LTV. Проценти нараховуються щогодини, і позику можна погасити у будь-який час.

Криптокредити без застави - чи це можливо?

Станом на 2019 рік, маржу Binance було ввімкнено на головній біржовій платформі Binance. Увімкнувши Binance Margin, третя сторона, Binance, дозволить вам збільшити прибуток від успішних торгів, але це відбувається за ціною множинних втрат.
На відміну від позик Binance, використання margin дозволяє використовувати вашу початкову вартість криптовалют у торгівлі, а не як заставу для доступу до додаткових коштів. Щоб уникнути «margin call» або вимушеної ліквідації активів для покриття інвестицій кредитора, ваша угода повинна зберігати цінність, яка не буде нижчою за ваші початкові інвестиції у маржинальну торгівлю. Це часто робиться на ринках з низькою волатильністю для запобігання несподіваного виникнення маржинальних вимог.

Інші платформи для кредитування криптовалют, окрім Binance

Хоча Binance має багато переваг у своїх програмах кредитування та маржі, інші платформи також доступні для отримання криптопозик для короткострокових або довгострокових потреб.

Для тих у США, хто не має доступу до Binance або віддає перевагу альтернативі Binance.US, Coinbase є надійною платформою для доступу до послуг криптокредитування. Відома своєю репутацією та простотою використання, Coinbase була створена у 2012 році, щоб бути зручним варіантом для трейдерів, які працюють вперше, та для проміжних трейдерів. Будучи у США, компанія наголошує на дотриманні нормативних актів та прозорості банківської діяльності.
Якщо вам потрібна служба небанківського кредитування, яка також пропонує конкурентоспроможні відсоткові ставки для ощадних рахунків, DeFiRate може бути вашим кращим вибором для перегляду та порівняння послуг кредитування різних протоколів DeFi, що допоможе вам визначити найщедріші щомісячні процентні ставки за паркування ваших криптовалют на довгострокових рахунках.

Висновок

Послуги криптокредитування мають багато переваг перед послугами централізованого фінансового кредитування, включаючи доступність, прозорість або простоту використання. Оскільки все більше і більше послуг та платформ кредитування на основі DeFi стають доступними незалежно від вашого фінансового становища або географічного розташування, криптокредитування стає все більш популярним. Його популярність буде тільки зростати, оскільки програми та платформи DeFi стануть більш пов’язаними та оптимізованими за допомогою своїх можливостей кредитування.
Ця стаття містить посилання на сторонні вебсайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сайти третіх сторін»). Сторонні сайти не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сайтів третіх сторін включно з будь-якими посиланнями без обмежень, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сайтів третіх сторін. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання на сайт не означає його підтвердження, схвалення чи рекомендацію від CoinMarketCap або будь-якого зв’язку з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які важливі рішення, пов’язані із будь-яким з описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не є фінансовою консультацією і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені у цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
4 people liked this article