Borsa
Merkezi Borsalar
Merkeziyetsiz Borsalar
Şuraya geri dön: Basic Attention Token

Basic Attention Token Binance Coin (BAT/BNB) - Basic Attention Token Kaç Binance Coin & Çevirici

BAT / BNB fiyat dönüştürücü

BAT

Basic Attention Token

BNB

Binance Coin

BAT BNB Paritesi Geçmişi

Tarih1 BAT to BNB24s
Oct 20, 20260.0002784 BNB5.27%
Oct 19, 20260.0002645 BNB7.78%
Oct 18, 20260.0002454 BNB-1.81%
Oct 17, 20260.0002499 BNB-8.51%
Oct 16, 20260.0002732 BNB-7.71%
Oct 15, 20260.000296 BNB25.96%
Oct 14, 20260.000235 BNB-11.87%

Bu tabloda, BAT / BNB çiftinin bir önceki hafta kaydedilen dönüşüm oranları gösterilmektedir. Fiyatlar, saat 00:00'daki (UTC+0) günlük kapanışları baz almaktadır. BAT / BNB oranı son 24 saatte 12.22% yükseldi.

BAT / BNB fiyat grafiği

Basic Attention Token / BNB fiyat grafiği

Veriler Yükleniyor

Lütfen bekleyin, grafik verilerini yüklüyoruz

Basic Attention Token/Binance Coin Verisi

BAT/BNB dönüşüm oranı bugün itibarıyla 0.0002747 BNB. Son 1 saatte %NaN düşüş, son 24 saatte ise %12.22 düşüş söz konusu. Basic Attention Token fiyatı yükselişte. BAT son 30 günde BNB karşısında %159.93 yukarı çıktı. Dönüştürme aracımız, varlıklar arasında her geçiş yapıldığında gerçek zamanlı fiyat verileriyle güncellenir.

BAT BNB Paritesi Geçmişi

Tarih1 BAT to BNB24s
Oct 20, 20260.0002784 BNB5.27%
Oct 19, 20260.0002645 BNB7.78%
Oct 18, 20260.0002454 BNB-1.81%
Oct 17, 20260.0002499 BNB-8.51%
Oct 16, 20260.0002732 BNB-7.71%
Oct 15, 20260.000296 BNB25.96%
Oct 14, 20260.000235 BNB-11.87%

Bu tabloda, BAT / BNB çiftinin bir önceki hafta kaydedilen dönüşüm oranları gösterilmektedir. Fiyatlar, saat 00:00'daki (UTC+0) günlük kapanışları baz almaktadır. BAT / BNB oranı son 24 saatte 12.22% yükseldi.

BAT/BNB Dönüşüm Tablosu

The real-time conversion rate of Basic Attention Token (BAT) to BNB is 0.0002747 BNB for every 1 BAT. The table below shows the live rate to convert different amounts, such as 5 BAT into BNB.

BAT/BNB Dönüşüm Oranları

MiktarBugün: 02:06:20 pm
0.5 BAT0.0001374 BNB
1 BAT0.0002747 BNB
5 BAT0.001374 BNB
10 BAT0.002747 BNB
50 BAT0.01374 BNB
100 BAT0.02747 BNB
500 BAT0.1374 BNB
1000 BAT0.2747 BNB

Bu tablo, Basic Attention Token (BAT) / Binance Coin (BNB) çiftine ait en popüler katsayıların canlı dönüşüm oranlarını listeler.

BNB/BAT Dönüşüm Oranları

MiktarBugün: 02:06:20 pm
0.5 BNB1,820.16 BAT
1 BNB3,640.32 BAT
5 BNB18,201.59 BAT
10 BNB36,403.18 BAT
50 BNB182,015.90 BAT
100 BNB364,031.80 BAT
500 BNB1,820,158.99 BAT
1000 BNB3,640,317.99 BAT

Bu tablo, Binance Coin (BNB) / Basic Attention Token (BAT) çiftinin en çok kullanılan katsayılarına ait gerçek zamanlı dönüşüm oranlarını listeler.

BAT / Fiat Dönüşüm Oranları

Para BirimleriMevcut Fiyat
BAT / USD$0.2015
BAT / BTC0.000002446 BTC
BAT / ETH0.00008324 ETH

Bu tablo, Basic Attention Token (BAT) ile en popüler itibari para (fiat) ve kripto para birimleri arasındaki gerçek zamanlı dönüşüm oranlarını listeler.

Basic Attention Token Binance Coin için SSS

Basic Attention Token (BAT) Binance Coin (BNB) paritesi bugüne kadar en yüksek kaç oldu?

An itibarıyla 1 Basic Attention Token (BAT) 0.0002747 BNB Binance Coin (BNB) seviyesinde.

1 BNB ile ne kadar Basic Attention Token (BAT) alınabilir?

An itibarıyla 1 BNB ile 3,640.32 Basic Attention Token (BAT) alınabiliyor.

BAT/BNB paritesi bugüne kadar en yüksek kaç oldu?

Basic Attention Token (BAT) fiyatı 11/28/2021 itibarıyla 0.002619 BNB BNB ile tüm zamanların zirvesine ulaştı.

Basic Attention Token (BAT) fiyatı Binance Coin (BNB) karşısında ne kadar değişti?

Son bir ayda Basic Attention Token (BAT) fiyatı Binance Coin (BNB) karşısında 159.9% yükseldi.