Wróć do Data Network

DATA BTC: Na żywo Data Network Kurs Bitcoin przelicznik

Konwerter DATA na BTC

DATA

Data Network

BTC

Bitcoin

DATA BTC Historia kursu

Data1 DATA to BTC24h
Aug 23, 20260.000002533 BTC1.47%
Aug 22, 20260.000002496 BTC-2.44%
Aug 21, 20260.000002558 BTC1.42%
Aug 20, 20260.000002522 BTC-3.46%
Aug 19, 20260.000002613 BTC-3.20%
Aug 18, 20260.000002699 BTC-0.82%
Aug 17, 20260.000002722 BTC-8.03%

Ta tabela przedstawia historię kursu wymiany z DATA na BTC dla dni z poprzedniego tygodnia. Te ceny pochodzą z codziennego zamknięcia o godzinie 00:00 (UTC+0). Kurs DATA do BTC wzrósł o 3.17% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Wykres DATA na BTC

Wykres Data Network na BTC

Ładowanie danych

Proszę czekać, ładujemy dane wykresu

Data Network Kurs Bitcoin Wycena

Obecne stawki wymiany DATA na BTC wynoszą 0.0#(5)2486 BTC. Jest to spadek o NaN% w ciągu ostatniej godziny i wzrost o 3.17% w ciągu ostatnich 24 godzin. Obecna zmiana ceny Data Network jest rosnąca, ponieważ DATA spadł o 29.21% w porównaniu z BTC w ciągu ostatnich 30 dni. Nasz konwerter cen aktualizuje się w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zapewnia dokładne dane za każdym razem, gdy dokonujesz wymiany.

DATA BTC Historia kursu

Data1 DATA to BTC24h
Aug 23, 20260.000002533 BTC1.47%
Aug 22, 20260.000002496 BTC-2.44%
Aug 21, 20260.000002558 BTC1.42%
Aug 20, 20260.000002522 BTC-3.46%
Aug 19, 20260.000002613 BTC-3.20%
Aug 18, 20260.000002699 BTC-0.82%
Aug 17, 20260.000002722 BTC-8.03%

Ta tabela przedstawia historię kursu wymiany z DATA na BTC dla dni z poprzedniego tygodnia. Te ceny pochodzą z codziennego zamknięcia o godzinie 00:00 (UTC+0). Kurs DATA do BTC wzrósł o 3.17% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Tabele kursowe DATA na BTC

Kurs podawany na żywo Data Network (DATA) na BTC wynosi 0.000002487 BTC na każde 1 DATA. Poniższa tabela przedstawia aktualny kurs różnych ilości, np. 5 DATA na BTC.

Stawki wymiany DATA w BTC

IlośćDzisiaj o 04:48:51 am
0.5 DATA0.000001243 BTC
1 DATA0.000002487 BTC
5 DATA0.00001243 BTC
10 DATA0.00002487 BTC
50 DATA0.0001243 BTC
100 DATA0.0002487 BTC
500 DATA0.001243 BTC
1000 DATA0.002487 BTC

Ta tabela przedstawia aktualny kurs wymiany Data Network (DATA) na Bitcoin (BTC) dla najpopularniejszych stawek.

Stawki wymiany BTC w DATA

IlośćDzisiaj o 04:48:51 am
0.5 BTC201,068.04 DATA
1 BTC402,136.08 DATA
5 BTC2,010,680.41 DATA
10 BTC4,021,360.81 DATA
50 BTC20,106,804.07 DATA
100 BTC40,213,608.13 DATA
500 BTC201,068,040.65 DATA
1000 BTC402,136,081.30 DATA

Ta tabela przedstawia kurs wymiany w czasie rzeczywistym Bitcoin (BTC) na Data Network (DATA) dla najczęściej używanych stawek.

Kurs wymiany DATA na Fiat

CurrenciesObecna cena
DATA / USD$0.1915
DATA / ETH0.00007838 ETH
DATA / BNB0.0002744 BNB

Ta tabela przedstawia aktualny kurs wymiany Data Network (DATA) na najpopularniejsze waluty Fiat i największe kryptowaluty.

FAQ Data Network na Bitcoin

Jaka jest cena 1 Data Network (DATA) na Bitcoin (BTC)?

Cena 1 Data Network (DATA) na Bitcoin (BTC) wynosi obecnie około 0.000002487 BTC.

Ile Data Network (DATA) mogę kupić za 1 BTC?

Obecnie za 1 BTC można kupić około 402,136.08 Data Network (DATA).

Jaka była maksymalną cena DATA/BTC?

Data Network (DATA) - aktywo osiągnęło najwyższą cenę 0.0001934 BTC BTC w dniu 9/21/2025.

Jak bardzo zmieniła się wartość Data Network (DATA) w stosunku do Bitcoin (BTC)?

W zeszłym miesiącu wartość Data Network (DATA) spadła o -29.2% w porównaniu z Bitcoin (BTC).