Словник

Адреса

Easy

Місце, куди та звідки можна надсилати криптовалюту у вигляді рядка літер та цифр.

Що таке крипто «адреса»?

Криптоадреса - це рядок символів, який представляє гаманець, який може надсилати та отримувати криптовалюту. Це схоже на реальну адресу, електронну пошту чи вебсайт. Кожна адреса є унікальною та вказує на розташування гаманця у блокчейні.

Людині важко прочитати більшість блокчейн-адрес, оскільки вони мають форму довгих випадкових рядків літер та цифр. Проте всі вони унікальні, що не створює проблем для комп'ютерних мереж.

Блокчейн-адреси є загальнодоступними, і ви можете використовувати блокчейн-провідник для огляду вхідних та вихідних транзакцій з адреси. Ви також можете побачити кількість активів, які є на адресі. Єдиним винятком є блокчейни на основі конфіденційності (наприклад, Monero та Grin).

Незважаючи на те, що адреси загальнодоступні, більшість з них анонімні (точніше, псевдонімні), оскільки власник адреси зазвичай не використовує своє справжнє ім'я. Однак, є випадки коли адреси та особа чи організація, що за ними стоять є відкритими: зазвичай це стосується власників або засновників бірж та проєктів токенів.