Словник

Кодування Erasure

Moderate

Кодування Erasure - це метод збереження даних у кількох місцях після їх сегментації, розширення та кодування за допомогою надлишкової інформації.

Що таке кодування Erasure?

Кодування Erasure - це простий та швидкий спосіб кодування даних у форматі без втрат.

Код Erasure пропонує безвідмовне середовище зберігання. Це форма алгоритму розподілу інформації, яка дозволяє розподіляти дані між кількома пристроями зберігання. Ідея кодування Erasure проста: замість того, щоб повністю записувати дані у сховище, вони розбиваються на менші фрагменти, які потім при необхідності використовуються для реконструкції вихідних даних.

Коди еrasure можуть працювати на різних рівнях деталізації; наприклад, весь файл може бути закодований як K фрагменти, або блок файлової системи може бути закодований як K незалежні блоки.

Основна перевага кодування Erasure полягає у його можливому декодуванні, навіть якщо деякі блоки відсутні або не отримані взагалі. Це використовується у різних системах зв'язку для підвищення стійкості до помилок передачі.

Яка різниця між RAID та кодуванням Erasure?

З якоїсь причини, RAID та кодування Erasure помилково вважаються одним і тим же. Насправді вони дуже різні.

RAID переважно використовується для серверів та інших великих пристроїв зберігання. RAID відображає ваші дані на кількох жорстких дисках, тож у разі збою одного диска ви маєте резервну копію. Недоліком є те, що це дорожче, ніж кодування Erasure, і займає більше місця на кожному диску.

RAID насправді не захищає дані на ваших дисках від читання іншим комп’ютером. Будь-хто, хто зможе отримати в руки один із дисків, все ще зможе бачити всю вашу інформацію. Кодування Erasure робить саме те, що звучить: воно кодує дані, щоб ніхто не міг їх прочитати без правильного ключа.

Кодування Erasure розбиває ваші дані на сегменти та розширює та кодує їх із зайвою інформацією. З іншого боку, дані не розбиваються на частини в RAID.

Переваги кодування Erasure

Кодування Erasure - це спосіб надійного зберігання даних, який можна використовувати для відновлення вихідних даних у разі пошкодження будь-якої частини носія. Є багато переваг кодування Erasure, які роблять його привабливою альтернативою іншим методам зберігання даних.

Ключові особливості кодування Erasure включають:

Масштабованість – Цю техніку можна застосовувати як до малих, так і до великих обсягів даних.
Надійність – Оскільки зберігаються лише фрагменти даних, вихідний можна відновити, навіть якщо деякі носії інформації вийшли з ладу.
Економічну ефективність – Цей метод є економічно ефективним, якщо врахувати економію коштів, пов’язану з відсутністю необхідності купувати додаткове програмне забезпечення для резервного копіювання та відновлення.
Швидкість – Час, необхідний для відновлення після однієї помилки, набагато коротший, якщо використовується кодування зі стиранням, порівняно з іншими методами.