Що таке Crypto Faucet (Крипто Крани)?
Crypto Basics

Що таке Crypto Faucet (Крипто Крани)?

Криптокрани виглядають дуже простим способом заробити криптовалюти — безкоштовно... але які їх переваги та про що вам слід знати?

Що таке Crypto Faucet (Крипто Крани)?

Зміст

Є кілька різних способів примножити свої криптостатки у 2021 році. Ви можете купляти, трейдити, стейкінгувати, а якщо ви безсовісний покидьок, ви навіть можете вкрасти її за допомогою зломів та шахрайств. Однак, є безпечніші та цілком законні способи при відсутності початкових коштів та ідей зібрати ці сатоші і ви зможете так підзаробити.

Чи справді існують «безкоштовні крипто»? Теоретично так. Так само, як і «безкоштовне пиво», зазвичай діє так званий економічний принцип TANSTAAFL: «Безкоштовного обіду, не існує». По суті, це означає, що безкоштовні речі потребують роботи.

Тож є хороші новини. Ви можете засукати рукава і почати з нашої освітньої програми Навчайся та Заробляй, де ми ознайомимо вас з провідними проєктам, а вони, у свою чергу, винагороджують вас невеликою кількістю своїх криптовалют натомість. Це наш спосіб виховання більшої кількості знань про цікаві нові криптовалюти та проєкти DeFi. Цей тип програми винагород можна вважати різновидом криптокрану.
Попередження: Майте на увазі, що не всі криптокрани однакові, і ми рекомендуємо вам взаємодіяти тільки з надійними вебсайтами. Деякі вебсайти можуть заразити ваш пристрій фішинговим зловмисним програмним забезпеченням, ransomware (програма вимагач) та шпигунськими програмами. CoinMarketCap не схвалює і не підтримує жоден із криптокранів, згаданих у цій статті, тож ніщо із цього не повинно розглядатися як фінансова порада у будь-якому разі.

Join us in showcasing the cryptocurrency revolution, one newsletter at a time. Subscribe now to get daily news and market updates right to your inbox, along with our millions of other subscribers (that’s right, millions love us!) — what are you waiting for?

Що таке Криптокрани (Crypto Faucets)?

Крипто кран- це додаток або вебсайт, який роздає невелику кількість криптовалют як винагороди за виконання легких завдань. Їм дають назву «крани», тому що винагорода невелика, як маленькі краплі води, що капають з негерметичного крана. Однак, у випадку з криптокранами невелика кількість безкоштовної або заробленої криптовалюти надсилається на гаманецькористувача. Щоб отримати безкоштовну криптовалюту, користувачі повинні виконувати такі прості завдання, як перегляд реклами, відео про продукти, виконання вікторини, натискання посилань (будьте обережні!) або виконання капчі.

Криптокрани, звичайно, не є схемою швидкого збагачення. Чим простіше завдання, тим менше винагорода. Більшість вебсайтів пропонують мінімальний поріг виплат, тому винагороди, отримані за виконання завдань, зберігаються в онлайн-гаманці сайту. Користувач може вилучити цю винагороду лише після досягнення мінімально встановленого порогу. З найкращими криптокранами це може зайняти лише день, але часто це може зайняти більше тижня.

Але яка мета криптокрану?

Незважаючи на те, що минулого року криптовалюти були дуже успішними, вони ще не є повністю мейнстрімом і все ще є новинкою для багатьох людей у всьому світі. Ідея криптокранів полягає у наданні людям безкоштовних криптовалют, щоб вони знайшли час для пошуку інформації про цифрові активи та, можливо, почали інвестувати у них.

Як працює криптовалютний кран?

Робота криптокрану в основному заснована на виконанні простих завдань, а також на участі у встановлених заходах. Вебсайт крана може виправляти винагороди і може встановити блокування часу для отримання винагороди користувачами.

Зазвичай, користувачам потрібно зареєструватися на криптокран, ввівши свої дані разом із адресою гаманця. Після вирішення завдання на вебсайті, зароблена винагорода надходить у мікрогаманець — гаманець, подібний до традиційних гаманців, але який здатний збирати невелику кількість криптоактивів. Для більшості криптокранів мікрогаманці автоматично створюються після реєстрації.

Як тільки ці мікрогаманці заповнюються, винагороди автоматично надсилаються на основний гаманець користувачів.

Bitcoin Faucet

Запроваджені старшим Bitcoinрозробником Гевіном Андресеном (Gavin Andresen) у 2010 році, крани Bitcoin були розроблені для надання винагороди у розмірі п'яти Bitcoin (!) за завершення простих завдань. Метою було поширити обізнаність про Bitcoin, оскільки концепція криптовалюти була дуже новою.
Іншою причиною запустити безкоштовний кран для Bitcoin була обмежена доступність бірж у ранні часи криптовалют — просто не було бірж, тому придбати Bitcoin було важко. Роздача безкоштовних Bitcoin людям була чудовим стимулом зацікавити людей щодо Bitcoin та стимулювати його прийняття, не ризикуючи будь-яким капіталом.
Кран Bitcoin можна визначити як систему винагород, з якої можна отримати невеликі суми Bitcoin, відомі як Satoshi, це мільйонна одиниця 1 Bitcoin (0,00000001 BTC). Система винагород пропонує вам Satoshi в обмін на розгадування капчі, натискання посилань або інші прості завдання. Кількість безкоштовних Bitcoin, які може запропонувати вам кран, варіюється — на деяких сайтах високі ставки, а на інших ні.
Bitcoin був представлений як перший кран для монет, і він став настільки популярним, що інші цифрові активи запозичили цю схему собі.

Ethereum Faucet

Кран Ethereumпрацює як кран для Bitcoin, але замість Satoshi він винагороджує користувачів Etherза виконання різних завдань. Це чудовий спосіб заробити безкоштовні токени Ethereum, роблячи внесок у рекламу та видобуток даних. Кілька варіантів крана Ethereum:
 • Ethereum-faucet.org пропонує ETH токенидля вирішення капчі. Крім того, вебсайт дозволяє брати участь у їх лотереї з внеском.
 • Allcoins.pw - це криптокран, який пропонує функції майнера та автоматичного крана разом із кількома іграми. Кран безкоштовний, щоб заробити Ether, але вам потрібно платити за гру.
 • Fire Faucetпропонує кілька способів заробити токени ETH, включаючи майнінг браузера та виконання капчі.
 • Dutchy CORP це ще один безкоштовний кран Ethereum, який дозволяє заробляти винагороди, розгадуючи капчі та граючи в ігри.
У програмі CoinMarketCap Earn ви також можете заробити деякі з найпопулярніших токенів DeFi, наприклад 1Inch, Kava та Band Protocol!

Litecoin Faucets

Ви можете безкоштовно отримати Litecoinз криптокранів, які винагороджують користувачів невеликою кількістю токенів LTC в обмін на дії, виконані на вебсайті. По суті, за допомогою кранів Litecoin ви обмінюєте свій час на винагороди в LTC, також відомому як Litoshi. Нижче наведено два крани, які пропонують безкоштовні токени Litecoin:
 • Moon Litecoin пропонує користувачам безкоштовний LTC для виконання кількох завдань. Крани використовують мікрогаманець Coinpot.co для зберігання невеликих винагород, зароблених користувачем. Після досягнення мінімального порогу, винагороди LTC можна буде перерахувати на ваш гаманець без комісії.
 • Fire Faucet - це автоматичний кран, який сплачує вам Litecoin на додаток до BTC та інших криптовалют, якщо у вас є Auto Claim Points (ACP). Щоб отримати безкоштовний ACP, потрібно зареєструватися на сайті. Кран буде працювати автоматично, доки ваш ACP не буде вичерпано. Ви можете заробляти більше ACP за допомогою подарункових коробок і виконуючи такі завдання, як відвідування коротких посилань, натискання оголошень тощо.

Bitcoin Cash Faucet

Як випливає з назви, кран Bitcoin Cash дасть вам безкоштовні токени Bitcoin Cash, виконуючи будь-які варіанти, які запитує постачальник на регулярній основі. Загалом, вам доведеться зареєструвати мікрогаманець, щоб використовувати кран Bitcoin Cash, що дозволить вам отримувати невелику кількість токенів BCH. Наведені нижче крани дозволяють вам безкоштовно отримати Bitcoin Cash:
 • Faucet Crypto - це кран із кількома монетами, який винагороджує вас безкоштовними токенами Bitcoin Cash разом з іншими криптовалютами за користування їхніми послугами. Ви можете подати заявку на свій BCH, просто натиснувши вкладку "Ready to Claim" (готовність до заявки), яка оновлюється кожні 40 хвилин. Щоб отримати додаткові винагороди, ви можете натиснути короткі посилання та оголошення PTC.
 • Konstantinova - ще один кран, який дозволяє генерувати безкоштовні токени BCH, але винагороди автоматично надсилаються на FaucetPay.io. Отже, вам потрібно створити обліковий запис на FaucetPay.io. Konstantinova дозволяє претендувати на винагороду в розмірі .00000121 BCH кожні п'ять хвилин максимум 50 разів на день.

Monero Faucet

Люди, які хочуть отримати в свої руки монети Moneroбезкоштовно, можуть почати з кранів Monero. Ви можете заробляти токени XMR на крані Monero, працюючи над такими завданнями, як виконання капчі та перегляд реклами. Деякі з найкращих кранів для заробітку токенів Monero:
 • Monerofaucet.info дозволяє вам заробляти від 0,000005 до 0,025 токенів Monero за винагороду, яку можна отримати кожні 60 хвилин.
 • Express faucet дозволяє отримати винагороду до 0,00042754 XMR кожні чотири години. У крані також є лотерея, в яку ви можете грати, щоб заробити додатковий безкоштовний Monero, якщо ви виграєте.
 • Allcoins.pw - це ще один кран Monero, де ви можете заробляти винагороду до 0,00001716 кожні п'ять хвилин. Кран не має порогу для зняття.

ZCash Faucets

Як і інші крани, крани Zcash пропонують безкоштовні винагороди Zcash за виконання невеликих завдань.
 • Pipeflare faucetпідтримує монету ZEC, яку ви можете отримати щодня безкоштовно, створивши обліковий запис та розгадавши одну капчу. Середня винагорода за претензію становить 0,0000500 ZEC, мінімального обмеження для зняття коштів немає.
 • Globalhive faucet також надає безкоштовний Zcash, який можна отримати кожні 20 годин. Середня винагорода за заявку становить 0,00003100 ZEC, яку можна негайно вивести прямо на ваш гаманець.

Tron Faucet

Кран Tron діє як система винагороди для людей, які бажають заробити безкоштовні токени Tron. Незалежно від того, граєте ви в ігри, запрошуєте друзів, заповнюєте опитування тощо, ви можете заробляти безкоштовні токени TRX. Нижче наведено кілька кранів, які ви можете використовувати для заробітку токенів Tron:
 • Xcolander.com має чудову репутацію крана Tron для багатьох користувачів. Кількість монет TRX, яку ви отримаєте, буде залежати від кількості, яку ви отримаєте, розгортаючи колесо на платформі.
 • Free - Tron- це кран, де ви можете отримати безкоштовну винагороду Tron, просто створивши обліковий запис. Мінімальний ліміт на зняття коштів встановлюється як 10 токенів TRX, які можна вивести без будь-яких комісій.
 • Faucet Crypto дозволяє вам заробляти токени TRX за розгадування капчі та граючи в ігри кожні 20 годин.

Висновок

Як ви можете побачити з нашої детальної розбивки криптокранів, жебраки можуть вибирати, коли справа доходить до заробітку крипто. Якщо ви новачок у крипто, ці безкоштовні інструменти для заробітку цифрових активів є фантастичним ресурсом. Навчайтеся, заробляйте, збирайте та HODL (утримуйте).
Перше завдання: Обчисліть, скільки вищезгаданих 5 BTC, наданих першим користувачам крану Bitcoin як винагорода вартують сьогодні. Так, саме стільки!
Ця стаття містить посилання на сторонні вебсайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сайти третіх сторін»). Сторонні сайти не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сайтів третіх сторін включно з будь-якими посиланнями без обмежень, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сайтів третіх сторін. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання на сайт не означає його підтвердження, схвалення чи рекомендацію від CoinMarketCap або будь-якого зв’язку з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які важливі рішення, пов’язані із будь-яким з описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не є фінансовою консультацією і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені у цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
40 people liked this article