Представляємо CoinMarketCap DexScan
CoinMarketCap News

Представляємо CoinMarketCap DexScan

6 хв
6 months ago

Інструмент перевірки децентралізованої біржі (DEX) від CoinMarketCap охоплює понад 50 ланцюгів та понад 100 DEX — досліджуйте DeFi за допомогою DexScan від CMC зараз.

Представляємо CoinMarketCap DexScan

Зміст

CoinMarketCap використовує більше даних за допомогою нового потужного інструменту сканування DEX, який дає вам детальний аналіз ончейн даних в екосистемі DeFi та ефективності окремих пулів і активів.

Якщо ви користуєтеся децентралізованою біржею або починаєте включати DEX у свій трейдинговий арсенал, новий інструмент має стати корисним.

Спробуйте DexScan зараз

Join us in showcasing the cryptocurrency revolution, one newsletter at a time. Subscribe now to get daily news and market updates right to your inbox, along with our millions of other subscribers (that’s right, millions love us!) — what are you waiting for?

Що таке DEX?

Децентралізовані біржі (або DEX) - це відносно новий тип протоколу криптоторгівлі, який дозволяє користувачам обмінювати криптовалюти одну на іншу повністю бездозвольно та децентралізовано.

Існує три основних типи:

  • Автоматизовані маркетмейкери (AMM) — вони використовують децентралізовані пули ліквідності та прості математичні формули для визначення ціни активів і включають такі популярні платформи, як Uniswap, PancakeSwap та Curve.
  • Книга ордерів DEX — Подібно до централізованих бірж, вони надають користувачам книгу ордерів на ставку/пропозицію, хоча книга ордерів та ліквідність децентралізовані. Деякі популярні приклади включають Serum та dYdX.
  • Агрегатори — Хоча протоколи обміну не є строго децентралізованими, ці протоколи об’єднують ліквідність і функції з різноманітних DEX для підвищення ефективності та оптимізації взаємодії з користувачем. Деякі з найвідоміших агрегаторів DEX включають 1inch та Orion Protocol.

Децентралізовані біржі широко розглядаються як наступники централізованих торгових платформ, оскільки вони, можливо, є більш безпечними, доступними та приватними. Однак, як правило, вони більш складні та дорожчі у використанні —, оскільки всі операції та взаємодії зберігаються ончейн.

Чому DexScan?

За останні п’ять років ландшафт DEX зріс майже експоненціально.

Щоб допомогти користувачам краще орієнтуватися в цьому зростаючому ландшафті та зрозуміти можливості та ризики, які представляють ці платформи, у CoinMarketCap створили інструмент, який сканує найпопулярніші децентралізовані біржі у найпопулярніших блокчейнах рівня 1 та 2 з наданням розбивки відповідних даних.
Новий інструмент відстежує децентралізовані біржі, що працюють на більш ніж 50 різних ланцюгах рівня 1 та рівня 2, включаючи визнані платформи, такі як Ethereum, Arbitrum, BNB Chain, Polygon, Optimism, Avalanche, Solana, а також перспективні платформи, такі як ZkSync, Arbitrum Nova, Canto, Polygon zkEVM та багато інших.
На момент написання, DexScan відстежує щоденний обʼєм торгів, щоденні транзакції, ліквідність та FDV пар на понад 100 DEX. З часом ця кількість буде збільшуватися, оскільки з’являться нові DEX і зростатиме популярність.

Деякі з найпопулярніших DEX, які зараз підтримуються новим інструментом, включають:

PancakeSwap, UniSwap, Curve Finance, Balancer, SushiSwap, QuickSwap, Biswap, Trader Joe, Pangolin, SpookySwap, WagyuSwap тощо.

Ось короткий огляд дій, які можна робити за допомогою нового інструменту.

Особливості CoinMarketCap DexScan

Фільтрування за мережею або DEX

Кількість блокчейнів із підтримкою DeFi швидко зростає, і наразі багато блокчейнів уже розміщують одну чи декілька децентралізованих бірж.

Вручну стежити за всіма цими платформами - складне завдання, але інструмент DexScan від CoinMarketCap може допомогти спростити процес, надаючи огляд найпопулярніших DEX для найпопулярніших мереж.

За допомогою вебпрограми ви можете вибрати потрібний блокчейн за допомогою ручного меню вибору зліва. Це звузить результати до включення лише DEX, що працюють у цьому конкретному ланцюгу.

Ідучи далі, ви можете ізолювати свої результати до певної DEX у певному ланцюгу за допомогою параметра вибору біржі. Це дозволяє, наприклад, досліджувати лише торгові пари Uniswap, доступні на Ethereum або Optimism, — допомагаючи оптимізувати ефективність використання газу або порівнювати ціни на ту саму пару в різних мережах.

Це особливо корисно під час вивчення мультичейн (багатоланцюгових) DEX, таких як SushiSwap і Uniswap, оскільки це може виявити потенційно прибуткові арбітражні можливості.

Досліджуйте окремі пари

Багато децентралізованих бірж надають користувачам велику кількість користі: від бездозвольної торгівлі до постачальника ліквідності та можливостей прибуткового фермерства.

Історія торгів DEX пар

Інструмент CoinMarketCap DexScan дозволяє вам досліджувати, як працює кожна із цих DEX, надаючи розбивку кожного поточного активного пулу ліквідності, який підтримує DEX, а також список останніх торгів, проведених через кожен пул.

Пул ліквідності

Для любителів даних надаються подробиці про діяльність кожного пулу, включаючи кількість транзакцій, оброблених за останні 24 години, на додаток до його ліквідності та поточного FDV. Це допоможе визначити загальний стан пулу.

Трейдери, які хочуть порівняти та проаналізувати певний токен, скажімо, WETH, у різних мережах та DEX, щоб визначити найкращий обʼєм та ліквідність для купівлі чи продажу, можуть просто звернутися до розділу DEX Pairs.

Сканування безпеки Go+

Окрім цього, ми інтегрували сканування безпеки Go+ для кожного пулу, допомагаючи вам швидко оцінити ризик торгівлі токенами, включеними до пулу. Ці сканування включають огляд безпеки контракту токена (наприклад, функції самознищення та карбування) і деталі ризику honeypot (ризик приманки) (наприклад, функції чорного та білого списку).

Go+ також надає огляд кількості власників токенів для основного активу, яким торгують у пулі, допомагаючи вам краще зрозуміти, торгуєте ви популярним чи відносно незрозумілим (і, можливо, фальшивим) токеном.

Настроювані сповіщення про ціни через ботів Telegram

Іншим популярним методом для трейдерів та інвесторів відстежувати пари DexScan є прайс-бот прайс-бот CoinMarketCap Telegram, який є зручним та ефективним інструментом, надаючи щогодинні сповіщення про ціни та торгові сповіщення безпосередньо через популярний додаток для обміну повідомленнями.

Отримуючи своєчасні сповіщення про ціни, користувачі можуть приймати більш обґрунтовані рішення під час купівлі чи продажу активів. Цей рівень доступу до інформації у реальному часі дозволяє їм не відставати від ринку, який постійно змінюється. Крім того, щогодинні оновлення, підготовлені ботом, гарантують, що користувачі залишаються в авангарді подій на ринку, дозволяючи їм легко помічати життєво важливі торгові можливості та зміни цінових тенденцій.

Торгові сповіщення в Інтернеті та додатку CMC

Користувачі також можуть встановлювати торгові сповіщення безпосередньо на платформі CoinMarketCap DexScan. Коли ці попередньо встановлені умови виконуються, система розроблена для негайного сповіщення користувачів через вебповідомлення, а також через спеціальні сповіщення додатків на вибраних ними мобільних пристроях.

Ця функція дозволяє користувачам проактивно відстежувати ринок і вчасно вживати заходів щодо своїх інвестицій або угод без постійного спостереження за ринком.

Інформація про власника токена

Натиснувши кнопку ока праворуч від розділу «власники», користувачі отримають відсоткову структуру, яка демонструє розподіл власності на токени.

Ця функція пропонує цінну інформацію про концентрацію токенів серед різних власників, допомагаючи користувачам у проведенні належної перевірки під час прийняття інвестиційних або торгових рішень. Крім того, на Etherscan надаються посилання на кожну адресу, що забезпечує легкість навігації та поглиблене дослідження для тих, хто зацікавлений в аналізі окремих адрес.

Особливість Spotlight

З більш ніж 5000 різними криптовалютами та 50 000 пулів ліквідності, які зараз діють, може бути важко відслідковувати, які активи мають тенденцію, а які набувають/падають популярність.

Чи ви знали: CoinMarketCap також надає огляд найпопулярніших централізованих бірж? Перегляньте — тут.

Трендові пари

Нова функція прожектора допоможе перейти одразу до суті, щоб допомогти вам швидко визначати перспективні криптовалюти та гарячі пули ліквідності. Надаючи список 100 найпопулярніших пар, сканер DEX може допомогти вам виявити потенційні можливості та/або ризики.

Однак важливо пам’ятати, що трендовість не завжди означає привабливість. Відстежуючи пари на основі ряду критеріїв, включаючи, але не обмежуючись: переглядами сторінок, обсягом, ліквідністю, інструмент визначає пари активів, які викликають найбільший ажіотаж та інтерес у користувачів.

Перевірте, які активи зараз популярні.

Топ лідери росту та падіння

На додаток до цього, функція топ лідери росту і топ лідери падіння надає розбивку найбільших переможців та лузерів за останні 24 години — як вимірюється зміною вартості токена за цей період часу.

За замовчуванням, список топ переможців та лідерів падіння об’єднує результати з усіх ланцюгів та DEX, але ви можете уточнити результати до певного ланцюга за допомогою селектора ланцюгів у верхньому лівому куті. Цілодобовий обʼєм торгів також впливає на результати — відфільтровує пари з низькою ліквідністю.

На основі цього фільтра буде показано до 100 результатів.

Дослідіть екосистему DeFi за допомогою CoinMarketCap DexScan зараз.

Ця стаття містить посилання на сторонні вебсайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сайти третіх сторін»). Сторонні сайти не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сайтів третіх сторін включно з будь-якими посиланнями без обмежень, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сайтів третіх сторін. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання на сайт не означає його підтвердження, схвалення чи рекомендацію від CoinMarketCap або будь-якого зв’язку з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які важливі рішення, пов’язані із будь-яким з описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не є фінансовою консультацією і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені у цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
13 people liked this article

Related Articles