10 найкращих криптогаманців для початківців
Crypto Basics

10 найкращих криптогаманців для початківців

25 хв
1 year ago

Новачок у криптовалютах? Хочете знайти безпечне місце для зберігання ваших криптоактивів? Ці гарячі гаманці можуть вам допомогти!

10 найкращих криптогаманців для початківців

Зміст

Ви тільки-но вирішили інвестувати у криптовалюти? Притримайте своїх коней, тому що ви повинні вжити необхідних заходів безпеки для захисту своїх інвестицій, а одним із цих заходів є отримання криптогаманця.
Криптовалютні гаманці - це цифрові пристрої зберігання даних, які зберігають коди, необхідні для безпечного доступу до ваших криптоактивів та обміну ними. Ви можете вибрати холодний або гарячий гаманець залежно від ваших уподобань. Холодний гаманець - це спеціально створений апаратний пристрій, який можна використовувати для зберігання криптовалют. Гарячий гаманець, з іншого боку, підключається безпосередньо до хмарної інфраструктури і надає безліч функцій, які недоступні в апаратних (холодних) гаманцях.
Не кожен гарячий гаманець надає однакові функції, і це може стати проблемою для дослідження та для пошуку потрібного саме для вас. Ось список 10 найпопулярніших гаманців для криптопочатківців, які ви можете переглянути та порівняти їх функції, перш ніж прийняти важливе рішення щодо придбання правильного для вас гарячого гаманця.

Join us in showcasing the cryptocurrency revolution, one newsletter at a time. Subscribe now to get daily news and market updates right to your inbox, along with our millions of other subscribers (that’s right, millions love us!) — what are you waiting for?

MetaMask

MetaMask - це цифровий гаманець, який дозволяє вам керувати, надсилати та отримувати Ethereum та токенистандарту ERC-20. Ви також можете додати мережу BNB Chain вручну на Metamask, щоб зберігати та обмінюватися токенами BEP-20. Аарон Девіс (Aaron Davis) і Ден Фінлей (Dan Finlay) розробили його ще у 2016 році з наміром допомогти криптотрейдерам. Гаманець MetaMask з’єднує звичайний браузер, такий як Google Chrome або Firefox, до блокчейну Ethereum, діючи як розширення для браузера.
MetaMask має перевагу, що дозволяє користувачам повністю взаємодіяти з Ethereum без необхідності завантажувати повністю блокчейн. Насправді, ви можете керувати Ethereum DApp без необхідності розміщення повного вузла Ethereum.
Гаманець використовує JavaScript для імплантації web3об'єкта на поточну сторінку вебсайту. Важливо пам’ятати, що це не впливає на вебсайт. Швидше, він лише додає функцію, яка дозволяє користувачам підключатися до платформи Ethereum.

Як користуватися MetaMask

Під час передачі токенів, вам може знадобитися змінитиціну на газ (плату, яку ви сплачуєте майнерам). У MetaMask, запропонована ціна на газ кілька разів була обурливо високою (навіть з урахуванням, що деяким токенам потрібно більше газу для відправки). Перейдіть до EtherScan.io і подивіться скільки інші платять за передачу токена, який ви хотіли б надіслати, а потім налаштуйте ціну на газ та ліміт газу до тих значень - це стане розумною практикою для вас.

Бонусна порада

Використовуючи MetaMask, ви повинні авторизувати кожну дію. Якщо ви хочете підключити смарт-контракт, перейдіть на сторінку MetaMask і натисніть ‘Перевірити‘для підтвердження дії.
MetaMask служив доступною точкою входу в індустрію dApp, що бурно розвивається з моменту заснування. Кількість користувачів збільшується, оскільки з’являються нові продукти та послуги dApp. При цьому, розширення Chrome досягнуло мільйона користувачів у 2020 році, а у 2021 році, ця кількість зросла у геометричній прогресії.
У вересні 2020 року, було випущено перший додаток для смартфонів MetaMask, MetaMask Mobile для Android та iPhone. Користувачі можуть налаштовувати нові профілі або входити у систему зі своїми наявними обліковими записами MetaMask за допомогою програми для смартфона, яка має ті ж функції, що й версія для браузера.

Electrum

Всього через два роки після запуску першої криптовалюти у світі Bitcoin, у 2011 році був запущений холодний гаманець Electrum. Electrum відмінно досягає своєї основної мети - організації криптобезпеки, незважаючи на простий користувальницький інтерфейс та відданість тільки до Bitcoin.

Згідно з офіційним сайтом Electrum, його основні характеристики включають:

  • Шифрування приватних ключів
  • Офлайн зберігання приватних ключів
  • Підтримка сторонніх плагінів
  • Швидкий інтерфейс
  • Експорт приватних ключів
  • Децентралізоване обслуговування без простоїв
  • Перевірка транзакцій за допомогою SPV
  • Секретна фраза для повернення коштів
Electrum ефективно використовує простір для зберігання даних і пропускну здатність, верифікуючи транзакції за допомогою методу простої перевірки платежу (SPV). Він не завантажує весь блокчейн, оскільки використовує SPV. Натомість, він запитує сервери у мережі Bitcoin, щоб стежити за транзакціями. Це також дозволяє Electrum перевіряти транзакції швидше, ніж конкуренти.
Electrum, як і інші пристойні гаманці, працює на всіх основних настільних операційних системах, включаючи Windows, macOS і Linux. Він також доступний для користувачів Android для завантаження з Play Store, але він недоступний для пристроїв iOS.
Він встановлюється так само, як і будь-яке інше програмне забезпечення, однак, його налаштування є складнішим, ніж у інших гаманців. Спочатку ви повинні вибрати тип гаманця, який ви хочете створити. Хоча новачки у криптовалютах можуть бути спантеличені, бо деякі налаштування матимуть сенс тільки для досвідчених користувачів.
Процедура починається зі створення початкового пакета гаманця (wallet seed), включно з варіантами, які можуть збити з пантелику нових користувачів. Electrum виробляє гаманець Segwit за замовчуванням, який пропонує ряд переваг (включаючи дешевші комісії), але не підтримується всіма гаманцями та біржами Bitcoin.
З точки зору кількості функцій, які він надає, гаманець перевершує більшість своїх конкурентів. Однак, у нього є певні недоліки. Він передає багато контролю до рук оператора, маючи на увазі, що він призначений виключно для просунутих користувачів. Команда припускає, що їх база користувачів розуміє, на що вони підписуються і чого хочуть від гаманця.
Electrum - це універсальний Bitcoin гаманець, який легко налаштувати руками сезонного користувача криптовалют. З іншого боку, той, хто не знайомий з криптовалютами, не зможе скористатися їхніми перевагами.
Завдяки своїй складній структурі, Electrum найкраще підходить для досвідчених користувачів у світі криптовалют, хоча початківці також можуть використовувати його. Однак, новим користувачам може знадобитися деякий час, щоб звикнути до нього.

Coinbase Wallet

Джерело зображення: Coinbase.com

Coinbase Wallet - це Bitcoin гаманець, який повністю контролюється користувачем. Це означає, що ваші гаманціприватні ключі (що відображають право власності на Bitcoin), зберігаються на вашому мобільному пристрої, а не на централізованій криптобіржі. Унікальна особливість гаманця Coinbase полягає в тому, що він є незалежною сутністю і не вимагає від вас реєстрації облікового запису на криптобіржі Coinbase.
Однак, ті хто розуміє як використовувати Coinbase, можуть скористатися низкою функцій, які пропонує біржа.
Coinbase Wallet вважається одним із самих доступних та безпечних мобільних гаманців. Він був створений для підтримки Ethereum та токенів стандарту ERC20, але, з тих пір, він розширився і включає деякі інші криптовалюти, включаючи Bitcoin. Це програмне забезпечення спрощує переказ, отримання та зберігання грошей, навіть якщо ви новачок у криптотрейдингу.
Окрім криптовалютних транзакцій, гаманець Coinbase пропонує ряд переваг. Це дозволяє вам брати участь у airdrops та початкових пропозиціях монет (ICO), а також отримувати доступ до децентралізованих додатків (DApps), здійснювати онлайн покупки за допомогою криптовалют, а також купвати рідкісне цифрове мистецтво, яке називається NFTs.
Надійність Coinbase Wallet є значною перевагою, особливо у періоди пікового використання. Завдяки зручному інтерфейсу гаманця ви можете спілкуватися та здійснювати транзакції з тими хто вам потрібен, не знаючи їх адреси гаманця.
Хоча Coinbase Wallet безкоштовний для завантаження та налаштування, все ж існують витрати, пов'язані із конкретними транзакціями та використанням. Отримання та внесення грошей також безкоштовні, однак криптопереказ вам потрібно буде оплачувати. Комісія стягується під час конвертації валют, наприклад, при трейдингу Bitcoin до Ethereum. Зазвичай, комісії варіюються від 1,49 відсотка до 3,99 відсотка, хоча, за деяких обставин, вони можуть бути вищими.
Більшість криптотрейдерів зможуть легко додати нові токени ERC20 до свого гаманця Coinbase. Навіть якщо апаратні гаманці популярніші серед досвідчених інвесторів, гаманець Coinbase все ще є хорошим варіантом для нових трейдерів.

Багато криптотрейдерів вважають, що цей гаманець ідеально підходить для зберігання цифрових предметів колекціонування, як NFT. Інвестори також можуть швидко знаходити та брати участь у новітніх заходах продажу токенів ICO, щоб придбати токени ERC20, завдяки інтегрованому браузеру DApp у гаманці.

Гаманець Coinbase містить більшість криптовалют в Інтернеті, виходячи із особливостей гарячих гаманців у криптосекторі. Він не надає послуги холодного зберігання, як-от апаратні гаманці чи безпечні пристрої зберігання даних. Тим не менш, будучи гарячим гаманцем, він вразливий до кіберзагроз і криптозлому.

Edge Wallet

Джерело зображення: edge.app

Edge - це гаманець для смартфонів, який полегшує зберігання та криптоторгівлю. Гаманець шифрує всі особисті дані користувача на своєму смартфоні за допомогою шифрування на стороні клієнта, гарантуючи, що лише користувач має доступ до своїх цифрових активів.

Edge шифрує всі ваші особисті дані на вашому пристрої за допомогою шифрування на стороні клієнта. Це означає, що ви зберігаєте повну власність на свої цифрові активи і вам не потрібно надавати Edge свій номер телефону, посвідчення особи чи будь-яку іншу особисту інформацію.

Edge доступний для безкоштовного завантаження на мобільні пристрої. З вас не стягуватиметься жодна комісія, якщо ви отримаєте криптовалюту на свій гаманець, але з вас буде стягнуто витрати на майнінг або мережеві комісії, якщо ви переведете гроші. Однак, ці платежі надходять не до Edge, а до майнерів мережі.

Якщо ви хочете придбати Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum та багато іншого за допомогою Simplex всередині Edge, вам доведеться заплатити загалом 6%, при цьому 1% становить плату Edge, а 5% - комісію Simplex. Крім того, користувачі по всьому світу можуть купувати через Wyre або 15 інших інтегрованих партнерів по обміну всередині Edge на основі місцезнаходження користувача та переваг плати. На Wyre комісія становить лише 1%, причому 0,5% йде на Wyre і 0,5% на Edge.

Інтеграція Changelly полегшує вам обмін криптовалютами однієї на одну в програмі гаманця Edge. Edge об’єднав шість бірж подібних до Changelly та проводить пошук на цих біржах, щоб знайти для користувача найкращу ціну під час трейдингу. Користувачі можуть бути одними з перших, хто реагує на розвиток ринку за допомогою цієї функції без необхідності надсилати свої Bitcoin на біржу. Оскільки ваші криптоактиви ніколи не залишають ваш гаманець, це найбезпечніший спосіб обміняти їх. Завдяки функції обміну, доступної у гаманці, ваші криптовалюти будуть у безпеці.

Інтерфейс користувача гаманця Edge простий у використанні та має приємний і зрозумілий дизайн. «Гаманці», «Купити», «Продати» та «Обмін» - це лише чотири основні відображення. Це спрощує роботу, тому вам не потрібно переходити від вкладки до вкладки, щоб перейти туди, куди ви хочете.

Процедура створення нового облікового запису та використання гаманця займає менше хвилини, оскільки потрібні лише ім’я користувача, пароль та PIN-код.

Ви можете почати отримувати, надсилати або обмінювати будь-який із підтримуваних токенів та валют, щойно ви увійдете в систему вперше.

«Стандартна комісія», яку стягує платформа під час відправлення криптотранзакції, використовується для підтвердження транзакції у двох-п’яти блоках (більші суми будуть спрямовані на два блоки, а менші - на п’ять блоків). Комісію можна змінити на більшу чи нижчу цифру залежно від того, як швидко користувач хоче, щоб його транзакція була підтверджена у мережі.

Edge не накладає жодних додаткових витрат на переміщення Bitcoin із гаманця на додаток до комісії за майнінг, а користувачі не стягують жодних комісій за імпорт криптовалюти до своїх гаманців. Він стягує лише стандартну комісію за всі валютні операції, здійснені за допомогою функції біржі у додатку.

Гаманець Edge повністю приватний, оскільки на комп’ютери компанії не надсилаються дані користувача чи особиста інформація. Користувачі повністю анонімні, і користувачам не потрібно вказувати адресу електронної пошти, щоб створити обліковий запис.

Зрештою, гаманець Edge для мобільних пристроїв - це надійний гаманець Bitcoin, оскільки він безпечний, безпечний і простий у використанні, що забезпечує чудовий досвід для користувача. Гаманець не підтримує велику кількість криптовалют, але планує продовжувати розширення своєї підтримки у майбутньому.

Гаманець Edge має ряд відмінних функцій, таких як функція обміну, і планується запровадити більше у майбутньому. Загалом, ми рекомендуємо гаманець Edge як надійний мобільний криптогаманець.

Trust Wallet

Джерело зображення: Trustwallet.com

Trust Wallet - це децентралізований мобільний криптогаманець з відкритим вихідним кодом, який пропонує понад 160,000 активів та блокчейнів і дозволяє трейдерам нараховувати відсотки, ставлячи на стейкінг свої монети. Спочатку, гаманець був розроблений для підтримки лише токенів ERC20 і ERC223, але згодом він був модифікований для включення інших основних криптовалют, таких як Bitcoin.
Trust Wallet йде із браузером Web3, який дозволяє користувачам купувати криптовалюти безпосередньо через власну DEX (децентралізовану біржу) Kyber Network. Це також дозволяє користувачам використовувати додаток Trust Wallet для підключення до інших DApps на основі Ethereum.
Користувачі iOS та Android можуть безкоштовно завантажувати додаток Trust Wallet. Його код спочатку був написаний мовами оригіналу обох платформ: iOS Swift і Java для Android. Для роботи програмного забезпечення потрібна iOS 10.0 або вище, а також Android 5.0 або вище.

Код повністю відкритий, тому розробники, спеціалісти з безпеки та будь-хто інший, хто хоче покопатися, можуть зробити це для аналізу безпеки гаманця, перш ніж використовувати його для зберігання своїх криптоактивів.

Інтерфейс користувача Trust Wallet простий, інтуїтивно зрозумілий і швидкий для завантаження та встановлення на ваших мобільних пристроях. Це дозволило платформі охопити понад п’ять мільйонів активних користувачів і забезпечити відносини з Binance, однією із найбільших криптобірж у світі.
Хоча Trust Wallet є програмним гаманцем і не може забезпечити такий самий рівень безпеки, як апаратні гаманці, платформа докладає всіх зусиль для гарантування безпеки коштів своїх користувачів. Для проведення регулярних аудитів компанія наймає Stateful, провідного консультанта з безпеки.
Інші методи безпеки, такі як сканування пін-коду або сканування відбитків пальців, також використовуються для надання додаткового ступеня безпеки інфраструктури Trust Wallet. Користувачі можуть вручну активувати ці засоби захисту, змінивши функцію у «Налаштуваннях» програми, щойно вони зареєструються у гаманці.
Співпраця між Trust Wallet та BNB Chain приваблює користувачів з усього світу, що, як очікується, стимулюватиме розвиток складних та інноваційних функцій у мобільному додатку в майбутньому.

Tron (TRX), VeChain (VET), Callisto (CLO), Cosmos (ATOM), Kava (KAVA) та кілька інших токенів можна поставити на стейкінг на платформі Trust Wallet. У майбутньому, більше криптовалют стануть доступними для стейкінгу.

Trust Wallet вирішує проблему резервного копіювання, включаючи 12-слівну фразу відновлення, коли користувачі налаштовують гаманець на своїх мобільних пристроях. Користувачі повинні записати ці слова та зберегти їх у захищеному місці, щоб отримати та повернути доступ до гаманця, якщо щось піде не так.
Оскільки Trust Wallet - це офіційне програмне забезпечення для криптогаманця без функції зберігання, що не зберігає на своїх серверах жодних даних користувача, тому не вимагає від своїх клієнтів виконання будь-яких вимог KYC під час створення акаунту.
Trust Wallet має сильну команду клієнтської підтримки, з якою можна зв'язатися через систему квитків (ticketing system). Будь-який трейдер, який подає квиток, отримує швидку відповідь. Також доступний ретельний довідковий центр зі спеціальним розділом поширених запитань, щоб відповісти на всі ймовірні запитання трейдерів.
З користувачів гаманця Trust не стягується жодна платапід час встановлення або налаштування своїх облікових записів. Немає жодної комісії, пов’язаної з використанням послуг гаманця. В результаті, додаток гаманця можна безкоштовно завантажити із Google Play Store або з Apple Store. Єдині витрати, що стягуються у додатку, - це плата за газ, тобто плата за виконання транзакцій (комісії мережі), які сплачуються майнерам або мережам підтвердження частки володіння (Proof-of-Stake) PoS, які їх збирають.
Важко не оцінити Trust Wallet, оскільки його плюси затьмарюють його незначні недоліки. Його легко завантажити та розпочати роботу, а користувальницький інтерфейс робить використання настільки простим, наскільки це може бути.

Exodus

Джерело зображення: Exodus.com

Дж. П. Річардсон (JP Richardson) і Даніель Кастаньолі (Daniel Castagnoli) розробили гаманець Exodus як програмне забезпечення. Річардсон вже створив код для кількох криптопроєктів, а Кастаньолі працював дизайнером у великих корпораціях, таких як Apple, BMW і Nike.
Exodus - це гаманець для кількох криптовалют із зручним інтерфейсом. Він може використовуватися для зберігання різноманітних криптоактивів, а також будь-яких наразі непідтримуваних і користувацьких токенів стандартуERC-20.
Exodus - це безкоштовний мобільний та настільний гаманець, а також повністю сумісний з апаратними гаманцями, такими як Trezor One та Trezor Model T. Завдяки вбудованій біржі та того факту, що це один із небагатьох програмних гаманців, який підтримує апаратні гаманці - він був добре сприйнятий багатьма у криптовсесвіті. Гаманець відрізняється від інших криптогаманців тим, що орієнтований на користувачів, які ніколи раніше не використовували криптовалюти. Він має зручний дизайн, і його творці витратили багато часу та зусиль на його доопрацювання, щоб зробити його більш інтуїтивним.
Підтримка різноманітності альткоїнів, а також Bitcoin є однією з найпопулярніших функцій Exodus. Ви також можете використовувати гаманець для обміну токенами без реєстрації.
Дизайн є привабливим і досить зрозумілим інтуїтивно, коли ви перебуваєте у додатку гаманця Exodus. Це досить велике досягнення, враховуючи, що програмне забезпечення призначене для надання криптобіржі та послуг управління портфелем, дозволяючи вам зберігати, керувати криптовалютами і торгувати ними за допомогою одного інтерфейсу.
Процедура відправки Bitcoin з вашого гаманця Exodusнастільки ж проста. Просто натисніть кнопку відправки та введіть адресу загальнодоступного гаманця, на який ви хочете відправити криптовалюту. Ви також можете навести курсор на опцію QR-коду, щоб відсканувати QR-код одержувача за допомогою параметра камери на вашому смартфоні.
Хоча безпека завжди буде найважливішим аспектом Bitcoin гаманця, варто зазначити, що додаток-вбивця Exodus сам по собі є приголомшливим програмним забезпеченням. Додаток чудово справляється з відображенням ваших криптоактивів. Пристойний користувальницький інтерфейс може дійсно заощадити гроші у світі криптовалют, тому не знецінюйте важливість хорошого програмного забезпечення.
Його зручний інтерфейс і візуально привабливий дизайн роблять торгівлю Bitcoin та токенами легко в один клік. Exodus не має доступу до активів блокчейна своїх користувачів, а всі ключі та дані транзакцій зберігаються локально на пристрої користувача, що забезпечує конфіденційність та безпеку.
Ще одна істотна перевага Exodus - це те, що він надає криптопризи безпосередньо у гаманець користувача, не представляючи ризику для нього. Це означає, що ви можете інвестувати у таку криптовалюту, як Cardano (ADA), і отримати частину прибутку назад. Exodus отримує невелику частку прибутку, але це чудовий спосіб заробити гроші на вашій криптовалюті без ризику.
Найбільший недолік використання гаманця Exodusполягає у неможливості проведення першої покупки Bitcoin безпосередньо із гаманця. Натомість, користувачі повинні використовувати централізовану або децентралізовану біржу, щоб конвертувати свої валюти ФІАТ (USD, CAD, EUR) у цифрові гроші. Потім, Bitcoin можна перевести на їхній гаманець Exodus.
Це справедливо для багатьох криптогаманців, але деякі почали надавати прямий доступ до бірж у гаманці, зменшуючи кількість кроків, необхідних для придбання та зберігання Bitcoin.
Exodus - це фантастичний вибір, особливо для людей, які незнайомі з криптовалютами. Гаманець є відмінним вибором для управління та торгівлі невеликою кількістю криптовалют, не заглиблюючись у тонкощі процесу, завдяки його привабливому дизайну та простій схемі.

Robinhood

Robinhood починався як безкоштовний вебсайт для торгівлі акціями, але тепер він розрісся і включає Bitcoin та інші криптовалюти. Все в одному місці у Robinhood, який пропонує як послугу типу гаманця (щоб користувачі могли зберігати готівку), так і обміну, як-от Coinbase (для купівлі/продажу валюти). Ви не можете використовувати інший гаманець для зняття або переказу монет у та із Robinhood.
Robinhood надає веб та мобільну торгівлю, однак, деякі інвестори можуть виявити обмежений вибір торговельних активів і рахунку (брокер не пропонує пенсійні рахунки). Нещодавно, Robinhood отримали догану за несподівані відключення та обмеження торгівлі через волатильність ринку, а також були оштрафовані владою за обман клієнтів, що призвело до величезних штрафів.
Перша річ, яку ви помітите у криптогаманці Robinhood - підтримка всіх основних криптовалют, що робить його надзвичайно привабливим вибором для людей, які прагнуть увійти у криптосвіт, але хочуть інвестувати тільки у найвідоміші монети, що на слуху. Це чудова новина, якщо ви не любите експериментувати і віддаєте перевагу збереженню своїх грошей лише у найвідоміших монетах.
Коли справа доходить до зберігання користувачами своїх криптовалют у гарячому гаманці, безпека стає величезною проблемою. По-перше, ви не володієте своїми валютами на централізованих біржах, що не зовсім втішно. Однак, коли мова йде про криптогаманець Robinhood, він на правильному шляху, коли справа доходить до безпеки. Якщо ви використовуєте версію додатку платформи, ви зможете увімкнути двофакторну аутентифікацію і додати унікальні PIN-коди для забезпечення ще вищого рівня безпеки.
Хоча 2FA має бути галузевим стандартом, коли мова йде про захист вашого Bitcoin гаманця, здається, це не так. На сьогоднішній день, багато криптогаманців не дозволяють своїм користувачам використовувати двофакторну перевірку, через що деякі із найсучасніших функцій безпеки стають недоступними.

Вам буде дозволено переміщати свої криптомонети в інший гаманець або обмінювати їх на фіатні гроші на платформі Robinhood лише після того, як ви підтвердите свою ідентифікацію.

З одного боку, це не так вже й дивно, враховуючи, що більшість криптобірж, включаючи деякі з найкращих і найвідоміших, вимагають аутентифікації.

Будучи капітальним активом, криптовалюти також обкладаються податками відповідно до розділу приросту капіталу. Під час податкового сезону Robinhood надсилає користувачеві свої податкові документи. Для цього створено спеціальний податковий центр.

Загалом, криптогаманець Robinhood простий у використанні і найкраще підходить для початківців у криптоіндустрії.

Mycelium

Mycelium працює з початку епохи криптовалют, і його гаманець є одним із найвідоміших гаманців Bitcoin. Цей гаманець - виключно мобільний гаманець, який підтримується як Android, так і iOS. На даний момент немає його десктопної версії.
Гаманець Mycelium має приємний базовий інтерфейс користувача, однак, він приймає лише кілька типів криптовалют у порівнянні з іншими, включеними тут: ви можете надсилати та отримувати токени Bitcoin, Ethereum та ERC-20, як-от Tether USD, USD Coin і Binance USD, але не сотні меме валют, що були створені за останні роки. Mycelium дозволяє купувати та продавати криптовалюти безпосередньо із програми, і ви можете придбати їх за звичайні фіатні гроші.
Гаманець Mycelium популярний серед користувачів через його швидке підключення та можливість підключення до популярних апаратних гаманців, таких як Ledger і Trezor. Інші люблять його за привабливість і простоту використання. Його простий інтерфейс дозволяє швидко переміщатися між обліковими записами, переглядати історію транзакцій, додавати платіжні адреси та виконувати низку інших завдань.
Нездатність гаманця підписувати повідомлення, схоже, викликає невдоволення користувачів. Інші незадоволені відсутністю у гаманці інтерфейсу робочого столу. Варто також зазначити, що цей гаманець може бути не ідеальним варіантом для новачків.
MyCelium досить простий у використанні, однак, є кілька складних функцій, якими користувачам початківцям може бути важко керувати. Якщо ви шукаєте гаманець у смартфон для щоденних транзакцій BTC - цей гаманець для вас.
Коли ви вперше запустите програму, ви зрозумієте, чому споживачі її цінують. Ви помітите чисте і зрозуміле меню вашого гаманця та вкладки, що легко читаються. На додаток до простоти використання, гаманець MyCelium дуже доступний, що дає можливість практично використовувати Bitcoin. BTC можна надсилати та отримувати у будь-який час та з будь-якого місця.
Завдяки QR-коду, розміщеному безпосередньо на головній сторінці гаманця, ви можете оплачувати продукти та послуги за лічені секунди та швидко та без зусиль отримувати готівку від інших. Крім того, гаманець дозволяє використовувати камеру вашого телефону, що полегшує сканування QR-кодів і здійснення платежів. Ви також можете увімкнути підсвічування камери зсередини гаманця, дозволяючи сканувати QR-код у темряві, наприклад, у клубі або навіть у печері (каламбур).
Для доступу до гаманця, переказу коштів та експорту приватних ключів,гаманець MyCelium забезпечує очікуваний захист PIN-кодом. Цього має бути достатньо, щоб хтось не зміг підняти ваш телефон та отримати легкий доступ до ваших активів.
Функція «Тільки дивитися» у гаманці MyCelium дозволяє вам відстежувати кількість будь-якої іншої адреси, зберігаючи ваші приватні ключі в автономному режимі. Отже, якщо ви зберігаєте більшу частину своїх грошей у паперовому гаманці або апаратному гаманці, ви можете відстежувати свій баланс, не розкриваючи свої приватні ключі.
MyCelium - це більше, ніж простий мобільний гаманець для надсилання та отримання валют. Ви також можете використовувати вбудовану функцію локального трейдера Local Trader, щоб купувати та продавати монети від інших користувачів Bitcoin у вашому районі. Вважайте це місцевим гаманцем Bitcoin у вашій кишені.
Він повністю децентралізований, і монети залишаться у вашому гаманці, доки ви не переведете їх на іншу адресу. Сервери локальних трейдерів MyCelium використовуються виключно для полегшення торгівлі, обробки переказів і обчислення репутації продавця.
MyCelium може бути хорошим варіантом, якщо мобільний криптогаманець - це все, що вам потрібно. Він має простий і зрозумілий інтерфейс, що робить його підходящим для початківців, але він також включає складні функції для більш досвідчених користувачів.

Binance Chain Wallet

За допомогою гаманця Binance ви можете надсилати або отримувати кошти через BNB Chain та Ethereum, а також переказувати через обидва блокчейна Binance за допомогою плагіна для браузера Binance Chain.

Розширення також можна використовувати для автентифікації та підписання транзакцій з іншими продуктами Binance Chain, не відкриваючи ваші приватні ключі, які безпечно зберігаються у зоні зберігання розширення та зашифровані вашим паролем. Щоб увімкнути це з'єднання, розширення повинно мати код для керування зв'язком між вебпрограмами, які ви відкриваєте на вкладках, і самим розширенням.
Використовуючи додаток гаманця Binance або версію гаманця для веббраузера, ви матимете доступ до всіх можливостей платформи, включаючи доступ 24/7 до криптобіржі.
Зберігаючи свої монети у цьому гаманці, ви зможете обмінюватися та торгувати ними у будь-який момент наживо. Це чудова річ як для довгострокових інвесторів, так і для одноденних трейдерів.
Binance, безсумнівно, є одним із найпопулярніших сайтів, пов’язаних з криптовалютою у всьому криптобізнесі. Сам цей факт повинен вказувати на те, що функціональність гаманця платформи повинна бути відмінною. Але розмови є розмовами; нехай функції безпеки Binance говорять самі за себе!
Після створення облікового запису ви зможете увімкнути заходи безпеки, як-от двофакторну аутентифікацію (2FA). Багато Bitcoin бірж та гарячих гаманців тепер забезпечують цю функцію; проте, це не повинно зменшувати його значення! 2FA часто є найефективнішим підходом для захисту ваших цінностей від переважної більшості спроб хакерів.
Binance, яка у першу чергу є криптобіржею, стягує зі своїх споживачів комісію за транзакції. В результаті, платформа приділяє частину цих доходів (близько 10%) фонду з визначеною метою - страхування.
Іншими словами, якщо з Binance та його механізмами безпеки станеться щось погане (наприклад, у випадку злому), існує велика ймовірність, що ви отримаєте компенсацію за свої втрати. Це справді неймовірна гарантія, яку також оцінюють численні огляди гаманця Binance! Багато додаткових, менших функцій, які Binance надає своїм споживачам з точки зору захисту їхніх криптоактивів, включають можливість мультипідпису, унікальні номери PIN-коду та механізм відновлення на основі початкової фрази.
Незалежно від того, чи ви є досвідченим криптотрейдером чи абсолютним новачком, вам захочеться вибрати гаманець, який підтримує різноманітний спектр криптовалют. Binance Chain Wallet - ідеальний варіант для вас.

Однією з найпоширеніших скарг на гаманець є те, що він трохи складний у використанні. Це особливо помітно, якщо ви тільки починаєте працювати із криптовалютами та ще не придбали свої перші монети.

«Труднощі» платформи пов’язані з тим, що Binance надає своїм клієнтам велику кількість функцій та варіантів налаштувань, а також схему ціноутворення біржі, яка є дещо складною.
Обслуговування клієнтів, безсумнівно, є одним із найважливіших елементів будь-якої платформи, пов’язаної з криптовалютами. Особливо це стосується бірж та гаманців, оскільки ці платформи знаходяться в авангарді революції різних криптоактивів, і споживачі повинні бути впевнені, що зможуть отримати допомогу, якщо виникнуть труднощі. У цій області Binance Chain Wallet досягає успіху завдяки постійним зусиллям Binance щодо своїх послуг підтримки клієнтів.
Загалом, гаманець Binance Chain Wallet - це прекрасний початок для новачків, які не хочуть стрибати туди й назад за допомогою стороннього гаманця та криптобіржі.

Blockchain Wallet

Джерело зображення: Blockchain.com

І останнє, але не менш важливе - гаманець Blockchain простий у використанні та для розуміння. Ваш гаманець зберігається на серверах компанії, а це наражає вас на ризики третьої сторони. Компанія має міцну репутацію у галузі безпеки, а продукт має широкий спектр функцій і простий у використанні.

На початку 2016 року, компанія оновила свій гаманець, щоб включити кращі функції безпеки, зробивши його ієрархічно-детермінованим, що забезпечує додатковий захист, запобігаючи дворазовому використанню адрес.

Blockchain інтегрує торгові функції у свої гаманці і щойно включив можливість покупки BTC на гаманці Android, на додаток до підтримки деяких з найбільш часто використовуваних фіатних валют.

Основною особливістю Blockchain.com є його основний гаманець, некастодіальний. Ніхто інший не може отримати доступ до коштів, оскільки гаманець повністю знаходиться під контролем та власністю користувача.
Цей гаманець також є відкритим, що означає, що будь-хто може перевірити код, щоб переконатися, що він справжній і безпечний.
некастодіальний гаманець є базовим та простим у використанні, що дозволяє користувачам безпечно надсилати, отримувати та зберігати обмежену кількість монет.
Blockchain.com тепер надає кастодіальний торговий гаманець у поєднанні із некастодіальним гаманцем. Однак, на відміну від основного гаманця, кошти торгового гаманця знаходяться на зберіганні у Blockchain.com.
Транзакції можуть здійснюватися офчейн, що дозволяє уникнути тривалого очікування та високих комісій за транзакції, пов'язаних з транзакціями у мережі.

Торговий гаманець можна порівняти із традиційним біржовим обліковим криптоакаунтом у сенсі, що він відмінно підходить для торгівлі, але не є ідеальним для зберігання Bitcoin.

Торговий гаманець також приймає фіатну валюту у вигляді готівкових гаманців доларів США, GBP та євро, які можна використовувати для внесення та зняття фіатної валюти.
Телефонна версія гаманця добре оптимізована та працює ідеально. Додаток дозволяє відправляти та отримувати криптовалюти, де б ви не були. Ви можете просто відсканувати чийсь QR-код та відправити платіж за кілька секунд. Для додаткової безпеки він включає у себе вбудований сенсорний ідентифікатор пальця.
Якщо ви втратите телефон, ваш додаток для гаманця Blockchain буде захищено PIN-кодом. Усі ваші криптовалюти будуть зберігатися в онлайн-базі даних, навіть якщо ви видалите програму зі свого телефону.

Використання гаманця Blockchain абсолютно безкоштовне. Він сумісний із пристроями Android та iOS і його можна легко завантажити. Усі настільні операційні системи також можуть використовувати вебгаманець.

Усі необхідні інструменти для здійснення транзакціїможна зручно знайти на домашній сторінці за замовчуванням як для вебверсій гаманця, так і для мобільних. Та замість того, щоб надавати адресу гаманця у вигляді довгого рядка символів для запиту готівки, ви можете поділитися QR-кодом для швидкого доступу. Він також дозволяє генерувати спільне посилання на запит для Bitcoin гаманця.
Безпека гаманця є найважливішим фактором для користувачів, оскільки незаконний доступ до облікового запису може призвести до втрати грошей. Користувачі можуть скористатися кількома рівнями безпеки, наданими blockchain гаманцем:
1 рівень безпеки призначений для запобігання втраті доступу користувачів до свого криптоакаунту. Це дозволяє користувачам підтверджувати свої адреси електронної пошти, створювати фразу для відновлення резервної копії з 12 слів, яку можна використовувати, якщо пароль буде забутий, і встановлювати підказку для пароля (Blockchain не зберігає пароль).
2 рівень безпеки призначений для запобігання несанкціонованому доступу до гаманця і включає прив’язування номера телефону до облікового запису для отримання одноразового пароля (OTP) під час входу в обліковий запис, а також встановлення двох- етапної аутентифікації.
Користувачі з 3 рівнем безпеки можуть блокувати TORзапити.
Загалом, гаманець Blockchain є ідеальним вибором для користувачів, які не хочуть використовувати складні криптогаманці та новачків у світі криптовалют.

Який гарячий гаманець буде найкращим для вас?

Справжнє питання, яке ви повинні задати собі, - це тип функцій, які ви хочете отримати від гарячого гаманця. Вам потрібен гаманець, приєднаний до криптобіржі, наприклад Binance Chain Wallet? Або ви хочете гаманець, який найкраще підходить для мобільного використання, а саме Mycelium, як описано вище? Виходячи із вашого індивідуального використання та уподобань, ви повинні вибрати криптогаманець, який є доступним і, головне, безпечним варіантом для зберігання ваших криптоактивів, зароблених великим трудом. Зрештою, гарячий гаманець настільки ж безпечний, як хмара або інфраструктура, на якій він побудований. Ось чому багато криптоекспертів рекомендують усім використовувати холодні гаманці для збереження більшості активів. Ви також можете ознайомитися з нашим списком кращих холодних криптогаманців.
Ця стаття містить посилання на сторонні веб-сайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сторонні сайти»). Сайти третіх сторін не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сторонніх сайтів, включаючи, без обмежень, будь-які посилання, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сторонніх сайтів. Сайт вечірки. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання не означає схвалення, схвалення чи рекомендацію CoinMarketCap сайту чи будь-яку зв’язок з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які суттєві рішення, пов’язані з будь-яким із описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не призначена як фінансова консультація і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені в цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
8 people liked this article