Terug naar Data Network

DATA NOK: Converteer Data Network Koers Noorse kroon

DATA naar NOK converter

DATA

Data Network

NOK

Norwegian Krone

DATA NOK Wisselkoersgeschie Denis

Datum1 DATA to NOK24u
Jun 29, 2026kr3.07-0.31%
Jun 28, 2026kr3.08-4.06%
Jun 27, 2026kr3.210.93%
Jun 26, 2026kr3.18-16.46%
Jun 25, 2026kr3.8018.23%
Jun 24, 2026kr3.223.74%
Jun 23, 2026kr3.10-0.21%

Deze tabel toont de geschiedenis van de wisselkoers van DATA naar NOK voor elke dag van de vorige week. Deze historische prijzen zijn genomen bij de dagelijkse sluiting om 00:00 (UTC+0). Het percentage van DATA naar NOK is de afgelopen 24 uur met 0.85% gedaald.

DATA naar NOK grafiek

Data Network naar NOK grafiek

Gegevens laden

Even geduld alstublieft, we laden de grafiekgegevens

Data Network Koers (Noorse kroon) Gegevens

De huidige wisselkoers van DATA naar NOK is kr 3.04. Dit is een daling van NaN% in het afgelopen uur en een daling van 0.85% in de afgelopen 24 uur. De huidige koers van Data Network is dalend omdat DATA is gedaald met 28.79% ten opzichte van NOK in de afgelopen 30 dagen. De converter wordt in real time bijgewerkt, zodat je bij elke conversie over de juiste prijsgegevens beschikt.

DATA NOK Wisselkoersgeschie Denis

Datum1 DATA to NOK24u
Jun 29, 2026kr3.07-0.31%
Jun 28, 2026kr3.08-4.06%
Jun 27, 2026kr3.210.93%
Jun 26, 2026kr3.18-16.46%
Jun 25, 2026kr3.8018.23%
Jun 24, 2026kr3.223.74%
Jun 23, 2026kr3.10-0.21%

Deze tabel toont de geschiedenis van de wisselkoers van DATA naar NOK voor elke dag van de vorige week. Deze historische prijzen zijn genomen bij de dagelijkse sluiting om 00:00 (UTC+0). Het percentage van DATA naar NOK is de afgelopen 24 uur met 0.85% gedaald.

Conversietabellen van DATA / NOK

De real-time wisselkoers van Data Network (DATA) naar NOK is kr3.05 voor elke 1 DATA. De onderstaande tabel toont de live koers om verschillende bedragen om te rekenen, zoals 5 DATA in NOK.

Wisselkoers DATA naar NOK

BedragVandaag om 12:25:51 am
0.5 DATAnok 1.52
1 DATAnok 3.05
5 DATAnok 15.24
10 DATAnok 30.48
50 DATAnok 152.39
100 DATAnok 304.77
500 DATAnok 1,523.87
1000 DATAnok 3,047.74

Deze tabel bevat de live wisselkoers van Data Network (DATA) naar Norwegian Krone (NOK) voor veel van de meest populaire veelvouden.

Wisselkoers NOK naar DATA

BedragVandaag om 12:25:51 am
0.5 NOKDATA 0.1641
1 NOKDATA 0.3281
5 NOKDATA 1.64
10 NOKDATA 3.28
50 NOKDATA 16.41
100 NOKDATA 32.81
500 NOKDATA 164.06
1000 NOKDATA 328.11

Deze tabel bevat de realtime wisselkoers van Norwegian Krone (NOK) naar Data Network (DATA) voor veel van de meest gebruikte veelvouden.

Wisselkoersen van DATA naar Fiat

Valuta'sHuidige prijs
DATA / USD$0.3067
DATA / BTC0.000005111 BTC
DATA / ETH0.0001909 ETH
DATA / BNB0.000549 BNB

Deze tabel bevat de huidige wisselkoers van Data Network (DATA) naar veel van de populairste fiatvaluta's en de grootste cryptocurrencies.

Data Network Koers Norwegian Krone FAQs

Wat is de prijs van 1 Data Network (DATA) in Norwegian Krone (NOK)?

De prijs van 1 Data Network (DATA) in Norwegian Krone (NOK) is momenteel ongeveer kr3.05.

Hoeveel Data Network (DATA) kan ik kopen voor kr1?

Momenteel kan kr1 ongeveer 0.3281 Data Network (DATA kopen.

Wat is de hoogste prijs van DATA/NOK in de geschiedenis?

Data Network (DATA) bereikte de hoogste prijs ooit van kr147.97 NOK op 9/21/2025.

Hoeveel is de waarde van Data Network (DATA) veranderd ten opzichte van de Norwegian Krone (NOK)?

In de afgelopen maand is de waarde van Data Network (DATA) gedaald met -28.8% ten opzichte van Norwegian Krone (NOK).