Tőzsdék
Centralizált tőzsdék
Decentralizált tőzsdék

Uber Technologies Inc
UBER
#115

22 557,61 Ft  

2.14%

Lezárva: Oct 22, 20:00:00 PM UTC+00:00
22 502,09 Ft  

0.24%

Zárás után: Oct 22, 23:59:56 PM UTC+00:00

Uber Technologies Inc Info

Piaci tőkeérték
45,96T Ft

2.14%

Napi volumen
360,57B Ft
P/E arány
14.73
Osztalékhozam
--
EPS
1,53K Ft
52 hetes tartomány
21,36K Ft32,77K Ft
Eszköztípus
Részvény
Alkalmazottak
32700
Alapítva
Mar 1, 2009
Elsődleges tőzsde
New York Stock Exchange
Ipar
Services-Business Services, NEC
CIK-szám
0001543151

Tokenizált részvényadatok

Átlagos tokenizált ár
22,45K Ft
Árfolyamkülönbség
+42,47 Ft(-0.19%)
Tokenizált piaci kapitalizáció
321,15M Ft

2.67%

Tokenizált volumen (24 óra)
649,32M Ft

2.2%

Kibocsátók
Szerződések
0x5Bcd...027050
Felfedezők
UBER–USD váltó
UBER
HUF
Árteljesítmény
Alacsony
21,94K Ft
Magas
22,58K Ft

Adatok betöltése

Kérjük, várjon, a diagramadatok betöltése folyamatban van

Uber Technologies Inc közösség

skeleton-white
 
 
 
 
 
 

A(z) Uber Technologies Inc-ról

What is Uber Technologies Inc?

Uber Technologies is a technology provider that matches riders with drivers, hungry people with restaurants and food couriers, and shippers with carriers. The firm's on-demand technology platform is currently utilized by traditional cars as well as autonomous vehicles, but could eventually be used for additional products and services, such as delivery via drones or electronic vehicle take-off and landing (eVTOL) technology. Uber operates in over 70 countries, with over 180 million users who order rides or food at least once a month.

Uber Technologies Inc Élő árfolyamadatok

A(z) Uber Technologies Inc aktuális piaci ára 22 502,09 Ft, 24 órás kereskedési volumene pedig 360,57B Ft. Az eszköz piaci kapitalizációja 45,96T Ft, miután az elmúlt nap során 2.14% változott.

A tokenizált Uber Technologies Inc 22 459,61 Ft áron kereskedik, 321,15M Ft tokenizált piaci kapitalizációval és 649,32M Ft 24 órás kereskedési volumennel. A tokenizált eszköz az elmúlt 24 órában -2.68% értékkel mozdult el.