Tőzsdék
Centralizált tőzsdék
Decentralizált tőzsdék
Vissza ide: Pyth Network

PYTH USD: Élő Pyth Network-Amerikai dollár árfolyam

PYTH - USD átváltó

PYTH

Pyth Network

USD

United States Dollar

PYTH USD árfolyam előzmény

Dátum1 PYTH to USD24ó
Oct 20, 2026$0.07229-1.51%
Oct 19, 2026$0.07339-1.63%
Oct 18, 2026$0.07461-6.27%
Oct 17, 2026$0.0796-8.27%
Oct 16, 2026$0.08678-6.78%
Oct 15, 2026$0.093099.41%
Oct 14, 2026$0.085098.98%

Ez a táblázat tartalmazza a PYTH - USD átváltási árfolyamának előzményeit az előző hét minden napjára. Az áradatok a napi záróárakon alapulnak (00:00-kor (UTC+0)). A PYTH - USD átváltási árfolyam az elmúlt 24 órában 4.69%-ot csökkent.

PYTH - USD grafikon

Pyth Network - USD grafikon

Adatok betöltése

Kérjük, várjon, a diagramadatok betöltése folyamatban van

Pyth Network - Amerikai dollár Adatok

A(z) PYTH/USD átváltási árfolyama a mai napon $0.07219. Ez NaN%-os csökkenés az elmúlt órában, illetve 4.69%-os csökkenés az elmúlt 24 órában. A(z) Pyth Network árfolyamának iránya csökkenő, ugyanis a(z) PYTH értéke 23.32%-ot emelkedett a(z) USD viszonylatában az elmúlt 30 napban. Váltónk valós időben frissül és pontos áradatokat biztosít bármikor, amikor átváltásra használod.

PYTH USD árfolyam előzmény

Dátum1 PYTH to USD24ó
Oct 20, 2026$0.07229-1.51%
Oct 19, 2026$0.07339-1.63%
Oct 18, 2026$0.07461-6.27%
Oct 17, 2026$0.0796-8.27%
Oct 16, 2026$0.08678-6.78%
Oct 15, 2026$0.093099.41%
Oct 14, 2026$0.085098.98%

Ez a táblázat tartalmazza a PYTH - USD átváltási árfolyamának előzményeit az előző hét minden napjára. Az áradatok a napi záróárakon alapulnak (00:00-kor (UTC+0)). A PYTH - USD átváltási árfolyam az elmúlt 24 órában 4.69%-ot csökkent.

PYTH / USD átváltási táblázatok

A(z) Pyth Network (PYTH) / USD valós idejű átváltási rátája $0.0722 / 1 PYTH. Az alábbi táblázatban látható a különböző összegek átváltásának élő árfolyama, mint például 5 PYTH és USD átváltása.

PYTH - USD Átváltási árfolyam

ÖsszegMa ekkor: 06:32:32 am
0.5 PYTHusd 0.0361
1 PYTHusd 0.0722
5 PYTHusd 0.361
10 PYTHusd 0.722
50 PYTHusd 3.61
100 PYTHusd 7.22
500 PYTHusd 36.10
1000 PYTHusd 72.20

Ez a táblázat tartalmazza a(z) Pyth Network (PYTH) - United States Dollar (USD) élő átváltási árfolyamát a legnépszerűbb értékek többségére.

USD - PYTH Átváltási árfolyam

ÖsszegMa ekkor: 06:32:32 am
0.5 USDPYTH 6.93
1 USDPYTH 13.85
5 USDPYTH 69.25
10 USDPYTH 138.51
50 USDPYTH 692.53
100 USDPYTH 1,385.05
500 USDPYTH 6,925.27
1000 USDPYTH 13,850.55

Ez a táblázat tartalmazza a(z) United States Dollar (USD) - Pyth Network (PYTH) valós idejű átváltási árfolyamát a leggyakrabban használt értékek többségére.

PYTH - fiat valuta átváltási árfolyam

CurrenciesAktuális ár
PYTH / BTC0.0000008833 BTC
PYTH / ETH0.00003015 ETH
PYTH / BNB0.00009908 BNB

Ez a táblázat tartalmazza a Pyth Network (PYTH) és a legnépszerűbb fiat valuták és a legnagyobb kriptovaluták közötti aktuális átváltási árfolyamot.

Pyth Network / United States Dollar GYIK

Mennyi 1 Pyth Network (PYTH) értéke a(z) United States Dollar (USD) viszonylatában?

Egy Pyth Network (PYTH) értéke jelenleg körülbelül $0.0722 United States Dollar (USD).

Mennyi Pyth Network (PYTH) tudok vásárolni a következő összegért: $1?

Jelenleg $1 körülbelül 13.85Pyth Network(PYTH) vásárlására elegendő.

Mekkora a(z) PYTH/USD valaha volt legmagasabb ára?

A(z) Pyth Network (PYTH) legmagasabb ára $1.15USD volt, a következő dátumon: 3/16/2024.

Mennyit változott a(z) Pyth Network (PYTH) értéke a(z) United States Dollar(USD) viszonylatában?

Az elmúlt hónapban a(z) Pyth Network (PYTH) értéke 23.3% százalékot növekedett a(z) United States Dollar (USD) viszonylatában.