Що таке Крипто - Дебетові картки?
Crypto Basics

Що таке Крипто - Дебетові картки?

З огляду на зростання кількості криптодебетових карток, які пропонують біржі — чому варто вибрати їх?

Що таке Крипто - Дебетові картки?

Зміст

Витрачати Bitcoin, Ethereum та Litecoin може бути дуже складним у реальному світі. Чому я не можу заплатити за капучино своїми криптовалютами?!
Сумно, але факт, що зараз мало магазинів та вебсайтів приймають цифрові валюти. Є кілька причин. Роздрібні продавці можуть бути стурбовані обмінними курсами, знаходять технологію надто важкою для розуміння,або вважають, що попит на BTC транзакції низький.

На щастя, ми починаємо бачити нові продукти, які вирішують усі ці проблеми — надають спраглим криптоентузіастам трохи наснаги та допомагають компаніям пропонувати цифрові активи як спосіб оплати. Їхнє ім'я? Криптодебетові картки.

Join us in showcasing the cryptocurrency revolution, one newsletter at a time. Subscribe now to get daily news and market updates right to your inbox, along with our millions of other subscribers (that’s right, millions love us!) — what are you waiting for?

Що таке криптодебетова картка?

Як і звичайна дебетова або кредитна картка, криптодебетові картки дозволяють виконувати щоденні транзакції за допомогою BTC, ETH, XRP та інших альткоїнів. Часто вам не потрібно турбуватися про те, чи прийме вашу фізичну картку продавець. Це тому, що багато продуктів було випущено разом із Visa та Mastercard, а це означає, що їх можна використовувати у мільйонах місць.

Ось як вони працюють. Спочатку ви поповнюєте свою криптовалютну дебетову картку цифровою валютою на ваш вибір — часто через мобільний додаток або вебсайт. Тоді ви можете відправитися у магазини. Багато криптодебетових карток пропонують більш щедрі ліміти витрат, а також нижчу комісію за транзакції.

Уявімо, що ви нарешті отримуєте довгоочікуваний капучино зі своєю криптовалютною дебетовою карткою. Після завершення транзакції, постачальник картки конвертує цифрову валюту у готівку, тобто кав’ярня отримає ваш платіж у фіатних валютах, таких як USD, GBP або EUR. Що може бути простіше за це?

У чому справа? Чому б не використовувати мою звичайну картку Visa?

Хороше питання. Коротка відповідь така: ви, ймовірно, отримаєте цікаві привілеї.

Наприклад, продукти, орієнтовані на крипто, можуть захистити вас від неприємних обмінних курсів, коли ви подорожуєте за межі своєї країни. За допомогою звичайних дебетових карток Visa ви часто можете сплачувати захмарні комісійні за конвертацію під час відпустки, оскільки долари на вашому банківському рахунку змінюються на фунти та євро. З криптовалютною дебетовою карткою, ваш Bitcoin служить мостом до інших фіатних валют, що означає, що ви заощадите гроші.

Але є переваги у володінні криптодебетовою карткою, навіть якщо ви і не так часто подорожуєте.

Традиційні кредитні картки часто додають всілякі витрати. Можливо, вам доведеться сплачувати щорічне членство або внески щоразу, коли ви здійснюєте транзакцію вдома та за кордоном. Загалом, для власників криптодебетових карток життя стає набагато дешевшим.

Ви зможете використовувати свої криптодебетові картки для зняття коштів у банкоматах — і багато продуктів на ринку також підтримують Apple Pay, Google Pay та Samsung Pay. Деякі картки пропонують винагороди, як-от доступ до залу відпочинку в аеропорту або кешбек за транзакції, тому варто робити покупки, щоб дізнатися, яка з них більше підійде саме вам.

Ці передплачені картки також можуть сприяти фінансовому охопленню, оскільки їх можна налаштувати без банківського рахунку. Деякі продукти також пропонують віртуальну картку замість фізичної, що робить їх ідеальними для онлайн покупок через PayPal та інші платформи електронної комерції.
Звичайно, є мінуси. Деякі постачальники вимагають від вас поставити монети на стейкінг для отримання доступу до найкращих винагород. І хоча ваша криптодебетова картка може добре підходити для невеликих щоденних транзакцій, це може бути не найкращий спосіб оплати, якщо ви думаєте про те, щоб купити машину чи яхту.

Потім виникає проблема волатильності Bitcoin. BTC, які ви використовуєте для покупки відпустки за 1000 доларів США зі своєї криптовалютної дебетової картки, у найближчі роки можуть збільшитися вдвічі або втричі, а це означає, що ви будете почуватися ошуканими. (Або ж ціна BTC може впасти, тож ваша подорож до Парижа стане дійсно дуже вигідною.)

І останнє, але не менш важливе, важливо перевірити бренди блокчейну, які пропонують криптовалютні дебетові картки. У Сполучених Штатах, Європі, Сінгапурі та інших країнах вони можуть підпадати під дію регулювання —, і вам, ймовірно, доведеться пройти перевірку «Знай свого клієнта» Know Your Customer (KYC).

Криптодебетові картки - це майбутнє?

Деякі з найбільших світових криптобірж, включаючи Binance та Coinbase, тепер пропонують власні дебетові картки Visa. Поповнювати рахунок легко, і з вас не стягуватиметься комісія за переміщення коштів з вашого криптообмінного рахунку на вашу картку. Інші основні постачальники карток включають Crypto.com і Blockcard.

Оскільки PayPal проникає у криптопростір, а поінформованість про криптовалюти постійно зростає, ці продукти можуть стати набагато більш поширеними.

Ця стаття містить посилання на сторонні веб-сайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сторонні сайти»). Сайти третіх сторін не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сторонніх сайтів, включаючи, без обмежень, будь-які посилання, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сторонніх сайтів. Сайт вечірки. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання не означає схвалення, схвалення чи рекомендацію CoinMarketCap сайту чи будь-яку зв’язок з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які суттєві рішення, пов’язані з будь-яким із описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не призначена як фінансова консультація і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені в цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
34 people liked this article