Стейкінг та заощадження на KuCoin - все, що вам потрібно знати
Crypto Basics

Стейкінг та заощадження на KuCoin - все, що вам потрібно знати

11 хв
1 year ago

Цей посібник охоплює всі популярні можливості стейкінгу та заощаджень, які пропонує біржа, від стейкінгу до позики.

Стейкінг та заощадження на KuCoin - все, що вам потрібно знати

Зміст

KuCoin була запущена у 2017 році та є п’ятою за величиною криптобіржею за обсягом. Платформа пропонує десятки фінансових послуг, включно зі спотовою та маржинальною торгівлею, ф’ючерсними контрактами, стейкінгом та кредитуванням.

Численні торгові інструменти та функції KuCoin надають широкі можливості для отримання пасивного доходу. Інструменти, які розглядаються та пояснюються у цьому посібнику, включають KuCoin Earn, Центр винагород (Rewards Hub), Бонусний план (the Bonus Plan), Криптокредитування (Crypto Lending), Хмарний майнінг (Cloud Mining) та Торгові боти (Trading Bots).

Ми також пояснюємо, як ви можете робити криптостейкінг на KuCoin та пояснюємо важливі технічні терміни, які вам потрібно знати для використання послуг KuCoin.

По-перше, ми збираємося дослідити, як ви можете отримувати пасивний дохід від криптостейкінгу через KuCoin Earn.

Join us in showcasing the cryptocurrency revolution, one newsletter at a time. Subscribe now to get daily news and market updates right to your inbox, along with our millions of other subscribers (that’s right, millions love us!) — what are you waiting for?

KuCoin Earn

KuCoin Earn є центром стeйкінгу та кредитування KuCoin. Тут ви можете отримувати пасивний дохід від своєї криптовалюти, ставлячи її на стейкінг або надаючи у борг іншим людям.
Біржа пропонує різноманітні можливості, пов’язані зі стейкингом, включаючи фіксовані та гнучкі умови стейкінгу з різною прибутковістю, рекламні пропозиції стейкінгу, а також послуги стейкінгу на Ethereum та Polkadot

Але перш ніж заглибитися у послуги стейкінгу KuCoin, давайте коротко нагадаємо, що таке стейкінг та як він працює.

Стейкінг криптовалют

Для тих із вас, хто не знайомий із цим терміном, стейкінг(staking) - це процес, де ви на деякий час закріплюєте свою криптовалюту в блокчейні для отримання винагороди, яка зазвичай виплачується у формі будь-якої криптовалюти, яку ви поставили на стейкінг. Стейкінгуючи будь-яку криптовалюту, ви берете участь у перевірці нових транзакцій у ланцюгу.
Стейкінг можливий лише за допомогою криптовалют, побудованих на блокчейнах, які використовують механізм підтвердження частки володіння (PoS) для підтвердження транзакцій, як-от Avalanche, Polygon та Cardano. Деякі криптовалюти вимагають, щоб ви стейкінгували свої кошти протягом певного періоду, перш ніж ви зможете отримати винагороду, але є такі, що не вимагають цього.

KuCoin Earn: Стейкінг

KuCoin, як і багато інших бірж, дозволяє робити стейкінг на десятки криптовалют з одного облікового запису. Це набагато простіше для нових криптокористувачів, яким буде неминуче важко робити стейкінг на кілька криптовалют одну за одною, використовуючи різні гаманці.

Але на відміну від інших бірж, KuCoin також пропонує софт стейкінг(soft staking), де ви отримуєте винагороду від стейкінгу без жодного блокування своїх коштів. Ви просто повинні зберігати їх у своєму обліковому записі. Незважаючи на те, що винагороди нижчі, софт стейкінг дозволяє вам активно керувати своїм портфелем і водночас отримувати певний дохід від стейкінгу.
Сьогодні KuCoin підтримує софт стейкінг для майже двох десятків монет та токенів, у тому числі EOS, Cosmos, Tron, Neblio та Kusama.

Ви можете стейкінгувати певні криптовалюти на фіксований термін, що дає змогу отримувати більший відсоток прибутку, ніж від софт стейкінгу. Інші криптовалюти можна стейкінгувати за допомогою гнучкої угоди, яка дозволяє вам ставити на стейкінг та знімати з нього коли забажаєте.

KuCoin іноді пропонує рекламні тарифи для стейкінгу, які вищі за стандартні фіксовані та гнучкі тарифи. Однак, вони доступні лише протягом певного часу та для обмеженої кількості користувачів.

Очікувана віддача від стейкінгу кожної криптовалюти сильно коливається залежно від того, яку криптовалюту ви стейкінгуєте та як на довго. Сьогодні найвища прибутковість пропозиції 101.16% APR від MELOS Studio.

Як зробити криптостейкінг на KuCoin

Криптостейкінг на KuCoin - це швидкий і легкий процес, який можна виконати з телефону або веббраузера. Однак, майте на увазі, що робити стейкінг Ethereum або Polkadot дещо складніше, ніж інших криптовалют, і ми пояснюємо, як це зробити у наступних двох розділах.

Щоб поставити на стейкінг криптовалюту або токен на KuCoin, виконайте такі дії:

 • Увійдіть у свій обліковий запис KuCoin
 • Натисніть вкладку “Earn“ (Заробити) на панелі завдань
 • Знайдіть криптовалюту, яку ви хочете стейкінгувати
 • Натисніть на сіру стрілку вниз, щоб переглянути різні доступні умови
 • Натисніть зелену кнопку “Subscribe“ (Підписатися) праворуч
 • Уважно прочитайте умови договору
 • Введіть суму, яку ви бажаєте стейкінгувати
 • Натисніть «Підписатися»

KuCoin Ethereum стейкінг

По-перше, ми повинні сказати, що фонд Ethereum вилучив терміни 3Ethereum 2.03 та Eth2. Але оскільки KuCoin продовжує використовувати їх у своїй документації, ми все ще посилаємося на них у цьому розділі.
Ethereum 2.0 відноситься до колекції оновлень, які об’єднають поточний ланцюг підтвердження роботи Proof-of-Work Ethereum з новим ланцюгом підтвердженням частки володіння Proof-of-Stake; оновлення, яке зазвичай називають The Merge (злиттям).

Як повідомляється, щойно The Merge буде завершено, Ethereum стане набагато швидшим, дешевшим та енергоефективним. Незважаючи на те, що Ethereum 2.0 ще не запущено, ви все одно можете ставити на стейкінг свої токени ETH для нового ланцюга PoS, який також називається Beacon Chain.

Для стейкінгу безпосередньо як валідатора Ethereum – чого ви не можете зробити через KuCoin – вам потрібно мати 32 ETH та спеціальний комп’ютер, постійно підключений до Інтернету. Крім того, ваші кошти та винагороди за стейкінг будуть заблоковані до завершення merge.

З іншого боку, стейкінгувати Ethereum за допомогою KuCoin порівняно швидше та легше.

Через KuCoin ви можете робити стейкінг Ethereum за допомогою об’єднаного стейкінгу, коли група людей об’єднує свої ресурси та робить стейкінг як група. Коли ви робите стейкінг ETH через KuCoin, ви отримуєте еквівалентну кількість токенів ETH2, які мають ідентичну вартість до ваших токенів ETH.

Ви можете зберігати ці токени ETH2 у своєму гаманці та накопичувати винагороди за стейкінг, які виплачуються щодня, або ви можете їх продати. Вони не заблоковані до merge. Отже, якщо вартість Ethereum падає, ваші кошти не заблоковані, а тому їх неможливо продати.

Крім того, KuCoin просить вас стейкінгувати мінімум 0,01 ETH, перш ніж ви зможете отримати винагороду, що є значно доступнішим, ніж 32 ETH, необхідні для запуску вузла валідатора. Таким чином, стейкінг Ethereum через KuCoin є чудовим способом отримання пасивного доходу.

Стейкінгувати Ethereum на KuCoin легко. Просто виконайте наступні кроки:

 • Натисніть вкладку “Earn“ (Заробити) на панелі завдань
 • Натисніть "KuCoin Earn"
 • Натисніть вкладку "ETH 2.0" на центральній панелі завдань
 • Натисніть зелену кнопку "Start ETH 2.0 Staking".
 • Введіть кількість ETH, яку ви хочете стейкінгувати
 • Натисніть зелену кнопку "Convert Now" (конвертувати зараз).

KuCoin також надає доступ до парачейн аукціонів Polkadot та Kusama, які є ще одним чудовим способом отримання пасивного прибутку від вашої криптовалюти. Давайте подивимося, як це працює.

KuCoin: Polkadot Parachain аукціони

Парачейн аукціони - чудовий спосіб отримати пасивний дохід, підтримуючи перспективні проєкти в екосистемі Polkadot. Ви можете взяти участь безпосередньо через Polkadot, але робити стейкінг через KuCoin дещо простіше, особливо якщо ви вже використовуєте платформу для торгівлі та стейкінгу.

Тож що таке Polkadot? Polkadot є дітищем Гевіна Вуда (Gavin Wood), спеціаліста з інформатики, який також допоміг створити Ethereum. Платформа прагне стати базовим рівнем для глобальної мережі децентралізованих послуг.

Основний ланцюг Polkadot, який також називають релей ланцюгом (relay chain), підтримує мережу сполучених менших ланцюгів, які називаються парачейнами. Парачейни поділяють швидкість і безпеку основного ланцюга та можуть взаємодіяти з іншими парачейнами. Проєкти, яким потрібен слот парачейна, повинні виграти аукціон, стейкінгуючи токени DOT.

Якщо команда проєкту не хоче самостійно вносити DOT, вони можуть залучити це за допомогою краудлоану, де їхні прихильники та інвестори,– як ми –, можуть робити стейкінг DOT від їхнього імені в обмін на винагороди, як-от airdrop власних токенів. Майте на увазі, що якщо проєкт, який ви підтримуєте, виграє аукціон парачейну, ваші токени DOT будуть заблоковані до кінця терміну оренди парачейну, що зазвичай займає близько року.

Загалом, парачейн аукціони ідеально підходять для отримання прибутку за рахунок підтримки перспективних криптопроєктів, а KuCoin спрощує участь у них.

Щоб переглянути поточні парачейн аукціони Polkadot, перейдіть до KuCoin "Earn", потім натисніть "Polkadot" на центральній панелі завдань та перейдіть за посиланнями.

KuCoin Earn: Кредитування

Кредитування - один із найпопулярніших способів отримання пасивного доходу через KuCoin. Платформа наразі підтримує майже сотню активів для кредитування, включаючи крипто "блакитні фішки", як-от BTC та ETH, а також стейблкоїни, як-от USDT і USDC, а також деякі криптовалюти з малою капіталізацією.

Кредитування є відносно низьким ризиком порівняно з розширеними торговими функціями KuCoin, такими як маржа та ф’ючерсна торгівля. Це також набагато зручніше для користувачів, оскільки все, що вам потрібно зробити, це перевірити чи підходять процентні ставки, та прийняти контракт. Відсоткові ставки варіюються від криптовалюти до криптовалюти та коливаються залежно від того, що відбувається на ринку в даний момент.

Якщо ви вирішите позичити трохи криптовалюти через KuCoin, вам доведеться прийняти кілька рішень. Вам потрібно вибрати, на який термін ви хочете це зробити, скільки грошей ви хочете позичити та яку щоденну відсоткову ставку ви готові прийняти. KuCoin послужливо пропонує середню ставку на основі того, що пропонують інші кредитори.

Буває, що позичальник повертає кредит набагато швидше, ніж очікувалося - у цьому випадку, вам доведеться подати новий кредитний договір та знайти нового. Це може дратувати, особливо якщо ви не можете витрачати час на розподіл всіх своїх кошт для кредитування вручну.

Для таких випадків, KuCoin має функцію автоматичної позики, за допомогою якої ваші кошти можуть бути автоматично позичені, коли вони стануть доступними. Вам просто потрібно встановити певні зручні для вас параметри ризику та прибутків і все буде готово для початку роботи.

Якщо ви хвилюєтеся, що вам не повернуть кошти, KuCoin допоможе вам, оскільки ваші гроші будуть автоматично відшкодовані шляхом ліквідації капіталу позичальника. Якщо у вашого позичальника недостатньо коштів, страховий фонд KuCoin поверне гроші, які вам заборгували.

Центр винагород KuCoin

Через Центр винагород KuCoin(KuCoin‘s Rewards Hub) ви можете заробити трохи додаткових грошей, виконуючи завдання, пов’язані з вашим обліковим записом KuCoin. Деякі завдання прості й не потребують грошей, а інші складніші та потребують значних сум готівки.

Завдання Центру винагород KuCoin поділяються на два основні розділи: основи та завдання.

Центр винагород: Основи

Основні винагороди доступні постійно, і їх, здебільшого, досить просто отримати. Наприклад, відкривши обліковий запис KuCoin, ви виконуєте своє перше базове завдання, за яке ви отримуєте ваучер на знижку в розмірі 5 доларів щоразу, коли вперше використовуєте торговий бот.

Інші базові завдання включають бонус у розмірі 5 USDT за внесення 150 або більше доларів на ваш рахунок KuCoin за допомогою кредитної або дебетової картки та бонуси у розмірі 2 USDT за використання торгових інструментів KuCoin.

У розділі Basic також є розділ Learn to Earn (вчіться заробляти), де ви можете отримати кілька доларів, дізнавшись про інструменти та функції KuCoin, а також історичні дрібниці про криптовалюти, як-от народження Bitcoin.

Центр винагород: Виклики

З іншого боку, виклики змінюються регулярно, але пропонують дещо вищі винагороди, а також постійне джерело пасивного доходу від досягнення торгових квот.

На момент написання статті, найпопулярнішим завданням KuCoin було досягнення обсягу торгів у 600 доларів США протягом тижня, за що ви отримували б винагороду в 2 USDT. Іншим завданням було досягнення обсягу торгів у 1000 доларів США за допомогою ф’ючерсів протягом тижня, також за бонус у розмірі 2 USDT.

Хоча нагороди KuCoin, ймовірно, не куплять вам будинок, ви все одно будете постійно отримувати певний пасивний дохід, торгуючи як зазвичай, чого не пропонують інші біржі.

Бонусний план KCS

Бонусний план KCS - це відкрита схема заохочення, яка винагороджує людей, які мають токени KCS. Якщо ви з ними не знайомі, токени KCS були запущені ще у 2017 році та є власними для екосистеми KuCoin. Їх базова архітектура включає дефляційний механізм, який спалює кількість токенів, пропорційну місячному прибутку KuCoin.

Тримаючи принаймні шість токенів KCS у своєму обліковому записі KuCoin, ви можете отримувати щоденний бонус, який надходить від доходів від торгових зборів біржі. Очевидно, що кількість токенів, якими ви володієте, впливатиме на винагороди, які ви можете заробити, які коливаються від 3 до 30% річних.

Щоб отримати щоденний бонус KCS, перейдіть на сторінку "Огляд активів" (Assets Overview) на вебсторінці KuCoin, натисніть "Мій бонус" (My Bonus), а потім "Бонус KCS" (KCS bonus). Ваша винагорода має надійти на ваш основний обліковий запис протягом тридцяти хвилин. KuCoin пропонує вимагати свій бонус щодня. Однак, якщо ви забудете, ваш бонус не закінчиться, і ви можете отримати його пізніше.

KuCoin також винагороджує власників токенів KCS 20% знижкою на комісію за торгівлю, але лише тоді, коли вони оплачуються за допомогою токенів KCS. Якщо ви торгуєте великими обсягами торгів, зниження комісії на 20% додасть вам багато грошей у довгостроковій перспективі.

KuCoin: Хмарний майнінг

Функція хмарного майнінгу KuCoin - це чудовий спосіб для нових криптокористувачів випробувати криптомайнінг.
Хмарний майнінг передбачає оренду обчислювальної потужності та обладнання від третіх сторін для криптомайнінгу замість покупки всього обладнання самостійно. Прибуток від хмарного майнінгу нижчий, ніж від звичайного майнінгу, оскільки витрати на оренду з’їдають ваш прибуток. Однак, хмарний майнінг пропонує деякі переваги, про які ви можете не знати.

Наприклад, ви можете припинити майнінг будь-коли, не турбуючись про необхідність продати своє обладнання чи заплатити за складські приміщення. Вам також не потрібно турбуватися про втрату доходу через відключення електроенергії чи обслуговування обладнання, а також вам не потрібні будь-які технічні ноу-хау, пов’язані з обладнанням для майнінгу чи програмним забезпеченням.

Сервіс хмарного майнінгу KuCoin був запущений у березні 2022 року та відкритий і доступний для всіх користувачів KuCoin. Ви можете отримати доступ до нього через свій обліковий запис KuCoin, натиснувши "Заробити" ("Earn") на панелі завдань домашньої сторінки, а потім перейдіть на вкладку "Хмарний майнінг" ("Cloud Mining"). Звідти ви вибираєте, які криптовалюти хочете майнити. Наразі KuCoin пропонує майнінг Bitcoin, Bitcoin Cash та Ethereum.

Майте на увазі, що багато інших провайдерів хмарного майнінгу візьмуть до 50% вашого прибутку від майнінгу як комісію, що може зробити хмарний майнінг невдалим інвестиційним рішенням. KuCoin, з іншого боку, дає вам 100% вашого доходу від майнінгу відразу після закінчення початкового періоду покупки.

KuCoin: Торгові боти

На сьогоднішній день, у всьому світі створено майже вісім мільйонів торгових ботів, а KuCoin‘s easy-to-use bots (прості у використанні боти KuCoin) ще більше підвищують це число.

Торгові боти - це комп’ютерні програми, метою яких є купівля та продаж криптовалюти з метою отримання прибутку. Наприклад, припустімо, що ви маєте 100 доларів для інвестування щотижня. Ви просто завантажуєте свій обліковий запис KuCoin, і ваш бот буде купувати та продавати криптовалюти від вашого імені, (сподіваємось), заробляти вам гроші, поки ви сидите склавши руки та відпочиваєте.

Точний прибуток, на який ви можете розраховувати, значною мірою залежить від того, який бот ви виберете та як ви його налаштуєте. KuCoin пропонує п’ять різних торгових ботів, які використовують різні стратегії для отримання прибутку. Деякі боти використовують прості та перевірені часом стратегії, як-от усереднення вартості у доларах, тоді як інші використовують більш розширені функції та інструменти, як-от ф’ючерсні контракти.

Якщо ви не бажаєте використовувати стандартного торгового бота, у вас є можливість самостійно налаштувати параметри свого бота вручну. Ви також можете скопіювати конфігурацію, яку використовує один із найефективніших ботів KuCoin.

І пам’ятайте: як і у звичайній торгівлі, у крипто немає гарантованих прибутків. Тим не менш, торгові боти, здебільшого, неймовірно прості у використанні та забезпечують корисний потік доходу для тих, хто вперше знайомиться з криптовалютами. Їх також можна безкоштовно використовувати всіма, хто має обліковий запис KuCoin, але є певні комісії за транзакції, як і при звичайній торгівлі.

Ця стаття містить посилання на сторонні вебсайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сайти третіх сторін»). Сторонні сайти не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сайтів третіх сторін включно з будь-якими посиланнями без обмежень, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сайтів третіх сторін. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання на сайт не означає його підтвердження, схвалення чи рекомендацію від CoinMarketCap або будь-якого зв’язку з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які важливі рішення, пов’язані із будь-яким з описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не є фінансовою консультацією і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені у цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
3 people liked this article