Підключіть MetaMask до мережі BNB
Blockchain

Підключіть MetaMask до мережі BNB

4 хв
2 years ago

Ось покроковий посібник від CoinMarketCap Academy про те, як підключити MetaMask до мережі BNB. Читати більше!

Підключіть MetaMask до мережі BNB

Зміст

MetaMask є одним із найпопулярніших програмних гаманців, які доступні користувачам криптовалют у всьому світі. Він добре інтегрується майже з усіма додатками DeFi і його дуже легко налаштувати. Однак, є проблема. За замовчуванням, він відображає інші ланцюги.

Чи означає це, що ви можете використовувати MetaMask лише у Ethereum? Ні!

Насправді, ви можете підключити MetaMask до кількох ланцюгів. У цьому посібнику ви дізнаєтеся, як підключити свій гаманець MetaMask до BNB Chain. Давайте зануримося у це.

Крок 1: Встановіть MetaMask

Ви можете встановити гаманець MetaMask, перейшовши до нього тут. Після того, як ви завантажили розширення, ви можете просто додати його у свій браузер.

Ви можете перемкнути розширення, перейшовши у налаштування свого браузера. Коли ви перейдете в «Інші інструменти», ви знайдете «Розширення». Після того, як ви клацнете на нього, ви потрапите на цей екран.

Якщо ви перемикаєте синю кнопку в нижньому правому куті кожної картки, ви зможете побачити розширення.

Крок 2. Відкрийте свій гаманець MetaMask

Після того, як ви успішно налаштуєте гаманець MetaMask (MM), ви зможете отримати до нього доступ у верхньому правому куті екрана. Відкрийте гаманець і натисніть на три точки у верхньому правому куті екрана.

Ви отримаєте можливість відкрити гаманець на розгорнутому екрані.

Після того, як ви виберете другий варіант, ви будете перенаправлені на ваш гаманець у новій вкладці.

Крок 3: Додайте інформацію про BNB Chain

Тепер, коли гаманець MetaMask відкритий на окремому екрані, вам буде набагато легше налаштувати мережу BNB Chain. Просто виберіть значок свого профілю у верхньому правому куті та перейдіть до налаштувань.

У лівому кутку ви побачите опцію «Мережі».

Після того, як ви це виберете, у вас з’явиться екран, як показано нижче.

Потім, ви повинні натиснути «Додати мережу» для додання BNB Chain. Вам буде запропоновано ввести технічну інформацію про мережу, яку ви хочете додати. Для BNB Chain, заповніть наведену нижче інформацію:

Для основної мережі (mainnet)

Назва мережі: Smart Chain

Нова URL-адреса RPC: https://bsc-dataseed.binance.org/

ChainID: 56

Символ: BNB

Заблокувати URL-адресу Explorer: https://bscscan.com

Після того, як скопіюєте та вставите всю інформацію у свій гаманець MM, ви можете продовжити і натиснути «Зберегти».

Після того, як збережете свою мережу, на тій самій вкладці «Мережі» ви побачите додані BNB Chain.

Після того, як вийдете з вкладки «Налаштування», ви помітите, що у вашому гаманці тепер є символ BNB, а прямо під вкладкою «Активи» буде додано BNB. BNB є власним токеном у BNB Chain. Якщо ви все зробили правильно, то екран вашого гаманця буде виглядати так.

Крок 4. Перенесіть BNB у свій гаманець MeteMask

Після того, як ви успішно налаштуєте мережу BNB у своєму гаманці MetaMask, ви можете легко переносити BNB між іншими гаманцями Binance (включаючи ваш обліковий запис обміну Binance) і гаманцем MetaMask. Для цього, потрібно просто зайти на свою біржу і на гаманці вибрати «Вивести крипто».

Після того, як ви виберете «Вивести крипто», ви потрапите на цей екран.

Якщо ви ще цього не зробили, вам доведеться вибрати BNB як свою монету. Тепер, для переказу монет BNB вам доведеться скопіювати адресу гаманця MM. Для цього вам просто потрібно натиснути на адресу свого облікового запису (на MetaMask), і вона буде скопійована у ваш буфер обміну.

Поверніться на екран Binance і вставте адресу свого гаманця. Швидше за все, Binance автоматично вибере мережу, через яку можна буде передати BNB. І в даному випадку, як бачите, вона вже вибрала мережу BEP-20.

Пам’ятайте, що ви повинні вибрати лише мережу BNB Chain, інакше ваші активи будуть втрачені!

Тепер ви повинні ввести суму, яку ви хочете переказати, і вибрати «Вивести». Вас попросять прийняти зобов’язання - вони тут лише для нагадування, що якщо ви виберете неправильну мережу, ваші активи будуть втрачені. Обов’язково ще раз перевірте, чи вибрано лише мережу BNB Chain.

Як тільки це буде зроблено, ваша транзакція буде завершена. Вам доведеться почекати, поки його обробить мережа.

Коли це буде успішно, ви побачите точний BNB, переведений на ваш гаманець у MetaMask.

Таким чином, ваш гаманець тепер налаштований. Ви можете легко переносити активи між своїм обліковим записом Binance та MM. Підключіть MetaMask до мережі BNB Chain.

Ця стаття містить посилання на сторонні веб-сайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сторонні сайти»). Сайти третіх сторін не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сторонніх сайтів, включаючи, без обмежень, будь-які посилання, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сторонніх сайтів. Сайт вечірки. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання не означає схвалення, схвалення чи рекомендацію CoinMarketCap сайту чи будь-яку зв’язок з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які суттєві рішення, пов’язані з будь-яким із описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не призначена як фінансова консультація і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені в цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
21 people liked this article