Tőzsdék
Centralizált tőzsdék
Decentralizált tőzsdék
Vissza ide: Tether USDt

USDT CAD: Élő Tether USDt-Kanadai dollár árfolyam

USDT - CAD átváltó

USDT

Tether USDt

CAD

Canadian Dollar

USDT CAD árfolyam előzmény

Dátum1 USDT to CAD24ó
Oct 16, 2026$1.420.01%
Oct 15, 2026$1.42-0.13%
Oct 14, 2026$1.42-0.07%
Oct 13, 2026$1.42-0.40%
Oct 12, 2026$1.430.13%
Oct 11, 2026$1.42-0.06%
Oct 10, 2026$1.430.01%

Ez a táblázat tartalmazza a USDT - CAD átváltási árfolyamának előzményeit az előző hét minden napjára. Az áradatok a napi záróárakon alapulnak (00:00-kor (UTC+0)). A USDT - CAD átváltási árfolyam az elmúlt 24 órában 0.02%-ot emelkedett.

USDT - CAD grafikon

Tether USDt - CAD grafikon

Adatok betöltése

Kérjük, várjon, a diagramadatok betöltése folyamatban van

Tether USDt - Kanadai dollár Adatok

A(z) USDT/CAD átváltási árfolyama a mai napon $1.41. Ez 0.03%-os emelkedés az elmúlt órában, illetve 0.03%-os emelkedés az elmúlt 24 órában. A(z) Tether USDt árfolyamának iránya növekvő, ugyanis a(z) USDT értéke 0.04%-ot csökkent a(z) CAD viszonylatában az elmúlt 30 napban. Váltónk valós időben frissül és pontos áradatokat biztosít bármikor, amikor átváltásra használod.

USDT CAD árfolyam előzmény

Dátum1 USDT to CAD24ó
Oct 16, 2026$1.420.01%
Oct 15, 2026$1.42-0.13%
Oct 14, 2026$1.42-0.07%
Oct 13, 2026$1.42-0.40%
Oct 12, 2026$1.430.13%
Oct 11, 2026$1.42-0.06%
Oct 10, 2026$1.430.01%

Ez a táblázat tartalmazza a USDT - CAD átváltási árfolyamának előzményeit az előző hét minden napjára. Az áradatok a napi záróárakon alapulnak (00:00-kor (UTC+0)). A USDT - CAD átváltási árfolyam az elmúlt 24 órában 0.02%-ot emelkedett.

USDT / CAD átváltási táblázatok

A(z) Tether USDt (USDT) / CAD valós idejű átváltási rátája $1.42 / 1 USDT. Az alábbi táblázatban látható a különböző összegek átváltásának élő árfolyama, mint például 5 USDT és CAD átváltása.

USDT - CAD Átváltási árfolyam

ÖsszegMa ekkor: 12:31:38 am
0.5 USDTcad 0.709
1 USDTcad 1.42
5 USDTcad 7.09
10 USDTcad 14.18
50 USDTcad 70.90
100 USDTcad 141.80
500 USDTcad 708.99
1000 USDTcad 1,417.97

Ez a táblázat tartalmazza a(z) Tether USDt (USDT) - Canadian Dollar (CAD) élő átváltási árfolyamát a legnépszerűbb értékek többségére.

CAD - USDT Átváltási árfolyam

ÖsszegMa ekkor: 12:31:38 am
0.5 CADUSDT 0.3526
1 CADUSDT 0.7052
5 CADUSDT 3.53
10 CADUSDT 7.05
50 CADUSDT 35.26
100 CADUSDT 70.52
500 CADUSDT 352.62
1000 CADUSDT 705.23

Ez a táblázat tartalmazza a(z) Canadian Dollar (CAD) - Tether USDt (USDT) valós idejű átváltási árfolyamát a leggyakrabban használt értékek többségére.

USDT - fiat valuta átváltási árfolyam

CurrenciesAktuális ár
USDT / USD$0.999
USDT / BTC0.00001214 BTC
USDT / ETH0.0004092 ETH
USDT / BNB0.001371 BNB

Ez a táblázat tartalmazza a Tether USDt (USDT) és a legnépszerűbb fiat valuták és a legnagyobb kriptovaluták közötti aktuális átváltási árfolyamot.

Tether USDt / Canadian Dollar GYIK

Mennyi 1 Tether USDt (USDT) értéke a(z) Canadian Dollar (CAD) viszonylatában?

Egy Tether USDt (USDT) értéke jelenleg körülbelül $1.42 Canadian Dollar (CAD).

Mennyi Tether USDt (USDT) tudok vásárolni a következő összegért: $1?

Jelenleg $1 körülbelül 0.7052Tether USDt(USDT) vásárlására elegendő.

Mekkora a(z) USDT/CAD valaha volt legmagasabb ára?

A(z) Tether USDt (USDT) legmagasabb ára $1.73CAD volt, a következő dátumon: 2/25/2015.

Mennyit változott a(z) Tether USDt (USDT) értéke a(z) Canadian Dollar(CAD) viszonylatában?

Az elmúlt hónapban a(z) Tether USDt (USDT) értéke -0.1% százalékot csökkent a(z) Canadian Dollar (CAD) viszonylatában.