Найкращі холодні гаманці 2022 року
Crypto Basics

Найкращі холодні гаманці 2022 року

Політ у криптокосмос може бути одночасно і захоплюючим і жахливим для інвесторів. Виберіть найкращий холодний гаманець і скористайтеся нескінченними можливостями.

Найкращі холодні гаманці 2022 року

Зміст

На відміну від традиційного гаманця, який переважно містить фізичні предмети, такі як готівка, банківські картки та інші предмети, криптогаманці діють як сховище для ваших криптовалют. Ваші цифрові активи зберігаються у блокчейні, і лише унікальний закритий ключ може допомогти вам отримати до них доступ. Цей закритий ключ є представленням вашого права власності на криптовалюти, які присутні у цьому цифровому гаманці. Зберігати ваші приватні ключі надзвичайно важливо, оскільки втрата доступу до них призведе до втрати ваших валют, що знаходяться у цьому гаманці.
Криптогаманці бувають різноманітних форм та розмірів, від апаратних гаманців, як-от Ledger, який виглядає як USB-накопичувач, до мобільних додатків, як-от гаманець Coinbase і MetaMask, які діють як віртуальний банківський додаток для криптокористувачів.

Join us in showcasing the cryptocurrency revolution, one newsletter at a time. Subscribe now to get daily news and market updates right to your inbox, along with our millions of other subscribers (that’s right, millions love us!) — what are you waiting for?

Важливість криптогаманця

Криптогаманці вважаються найбезпечнішим варіантом для криптовласників для зберігання своїх активів у цифровому (програмний гаманець) або фізичному (апаратний гаманець) місці зберігання, де вони можуть легко керувати своїми активами блокчейну та криптоактивами. Користувачі можуть купувати, одержувати та обмінювати криптовалюти за допомогою цих гаманців. Хоча деякі гаманці дозволяють використовувати лише одну криптовалюту, більшість гаманців пропонують рішення з кількома активами, які дозволяють користувачам одночасно тримати кілька криптовалют, таких як Bitcoin, Ethereum, Cardano та багато інших.
Вимагаючи складних паролів, а також застосовуючи інші заходи безпеки, такі як двофакторна аутентифікація (2FA), ці системи гарантують, що власник криптовалют і активів блокчейну є єдиною особою, яка має доступ до коштів.

Різниця між холодними гаманцями та гарячими гаманцями

Гарячим гаманцям не потрібно перемикатися між режимами офлайн і онлайн для виконання криптотранзакції, оскільки вони весь час онлайн. Інвесторам, які мають велику кількість монет, не рекомендується зберігати свої активи у гарячих гаманцях. Незважаючи на те, що гарячий мобільний гаманець відрізняється від фізичного гаманця, який ми використовуємо у реальному світі, у них є одна спільна риса: ризики, пов’язані зі збереженням на них великої кількості грошей.

Коли баланс вашого гарячого гаманця впаде до мінімуму, ви можете переказати на нього більше криптовалют, так само, як ви можете зняти готівку в банкоматі для задоволення тимчасової потреби та поповнення понаднормово на регулярній основі.

З іншого боку, холодні гаманці - це спеціально створені пристрої, які використовуються для зберігання різних криптовалют у фізичній формі. Однією з найбільш значущих переваг холодних гаманців є можливість носити свої криптовалюти з собою (фізично) у будь-який час. Ці гаманці часто крихітні й компактні, що забезпечує легкість і обережність під час передачі криптовалют або простого носіння їх з собою.

Найкращі холодні гаманці, про які ви повинні знати

1. Ledger Nano X

Поточна ціна: 119$
Гаманець холодного зберігання 2-го покоління Ledger відомий як Nano X. Понад 1800 валют і токенів, включаючи Bitcoin, Ethereum і Cardano, підтримуються через інтегровану платформу Ledger Live, яка проста для розуміння та використання. На запит криптоспільноти на платформі Ledger Live щороку додається підтримка додаткових криптовалют. USB-кабель з'єднує гаманець із комп'ютером, а технологія Bluetooth з'єднує його з мобільними пристроями Android та iOS, унікальна функція, яка відсутня в багатьох холодних криптогаманцях.
Програмне забезпечення Ledger Live безпосередньо інтегровано в апаратний гаманець Nano X холодного типу, оскільки воно допомагає користувачам керувати всіма своїми криптовалютами через його простий у використанні користувацький інтерфейс. Це дозволяє їм керувати своїми активами та додавати додаткові гаманці для різних криптовалют до своїх гаджетів. Він включає 1 з’єднання USB-C до USB-A, яке можна використовувати для підключення до настільного комп’ютера або смартфона замість використання Bluetooth.

2. Trezor Model T

Поточна ціна: 159 EUR
Trezor Model T - це 2-ге покоління апаратних гаманців, подібних до Ledger, але з додатковою можливістю дозволу своїм користувачам отримати миттєвий доступ з Trezor internet interface до сторонніх бірж, таких як Changelly і CoinSwitch. Trezor Model T має сенсорний екран, що полегшує роботу для нових користувачів криптогаманця, ніж попередня модель, яка мала дві кнопки. Trezor також оснащений портом MicroSD, який дозволяє зашифрувати PIN-код та захистити свій пристрій від кібератак.
Ексклюзивні функції безпеки включають Shamir Backup, яка може встановити до 16 спільних ресурсів, які використовуються для відновлення монет, якщо щось піде не так з вашим пристроєм.
Додавання бірж у гаманці - ще одна корисна функція. Ви можете використовувати їх для покупки криптовалют за фіат та конвертації з однієї криптовалюти в іншу, і все це у Trezor. Спосіб надсилання та отримання криптовалют простий. Щоб додати додатковий рівень захисту, перейдіть на вкладку Receive (отримати) і встановіть адресу отримання у програмі, яку вам потрібно буде підтвердити на Trezor Model T.
Ви також можете використовувати QR-кнопку Trezor‘s, щоб побачити QR-код адреси, який ваш відправник може відсканувати, щоб почати передачу. Платіж буде перераховано на сторінці Transaction (транзакція), щойно буде оброблено.
Trezor пропонує вичерпний посібник, який містить безліч інструкцій про Bitcoin, а також інформацію про пристрої Trezor. На його сайті також є розділ із поширеними запитаннями, щоб люди почали працювати з апаратним гаманцем. Ви також можете скористатися інструментом усунення несправностей для пошуку у вікіпедії для рішення поширених проблем та миттєвого їх вирішення.

3. CoolWallet Pro

Поточна ціна: 149$
CoolWallet Pro - це новий мобільний апаратний гаманець, орієнтований на DeFi, випущений у травні 2021 року. Він має форм-фактор кредитної картки з підвищеною безпекою та зашифрованим зв'язком Bluetooth, які забезпечують безпеку криптоактивів у вашому фактичному гаманці із повним доступом до широкого спектру децентралізованих фінансових функцій. Він оснащений привабливим екраном e-ink, щоб спочатку візуально перевірити дані та за кнопкою для фізичного підтвердження всіх транзакцій.
Цей пристрій холодного зберігання має покращений багаторівневий захист холодного зберігання через його EAL6+ безпечний елемент (SE), різні біометричні перевірки у додатку, зашифрований AES256 Bluetooth Low Energy (BLE) і п'ять процесорів для його керування - SE, MCU, драйвер e-Ink, керування живленням та BLE.

Захищений елемент (SE) CoolWallet Pro підтримує алгоритм підписання транзакцій ECDSA і використовує справжній генератор випадкових чисел (RNG), а також апаратний криптоприскорювач.

Він використовує BIP-32 (HD-гаманець), BIP-44 (підтримка кількох монет і адрес) і BIP-39 (мнемоніка створення початкових даних і відновлення гаманця) і підтримує підписання за допомогою кількох алгоритмів, включаючи ECDSA (secp256k1), SHA256, ripemd160, RLP, Base32, Ed25519, Hmac, Ripemd, SHA1, SHA512, SHA3_256, SHA3_512, keccak_256 та keccak_512.

Ламінований зовнішній вигляд CoolWallet скріплений тонкими гнучкими друкованими платами та компонентами за допомогою запатентованого процесу холодного стиснення, щоб гарантувати, що він залишається безпідробним та водостійким. Його літій-іонний акумулятор забезпечує один заряд акумулятора, який вистачає на кілька тижнів.

CoolWallet Pro, третій у серії CoolWallet з 2016 року, обслуговує користувачів DeFi, які хочуть використовувати свої активи для роботи у наступному поколінні екологічно чистих мереж з підтвердженням частки володіння PoS (Proof-of-Stake) за допомогою протоколів стейкінгу. На додаток до свого існуючого портфелю (BTC/ETH/USDT/LTC/XRP/ERC20/BNB та інші), Pro пропонує вбудовану підтримку токенів Polkadot (DOT), Cosmos (ATOM), Tron (TRX) і TRC20, ланцюжок BNB активи BEP-20 та найближчим часом ETH 2.0, Cardano (ADA) та NFT.

Варіант використання CoolWallet Pro виходить далеко за межі простого зберігання монет, наприклад, отримувати привабливі пасивні винагороди, ставлячи DOT, TRX, ATOM або проводячи транзакції на його впорядкованому інтегрованому ринку, який з’єднує користувача з кількома популярними децентралізованими та централізованими фінансовими продуктами. Це ідеальний вибір для користувачів криптовалют, які хочуть зберегти свій апаратний гаманець у своєму справжньому гаманці.

4. KeepKey

Поточна ціна: 49$
KeepKey - це форма апаратного гаманця з ручкою, який використовує ту саму технологію офлайн, холодного зберігання для ваших відкритих та приватних ключів, а також резервну початкову фразу, якщо ваш KeepKey втрачено або пошкоджено.
KeepKey створено для роботи у тандемі з біржовою платформою обміну валют ShapeShift, що спрощує безпечну торгівлю кількома валютами. Програмне забезпечення KeepKey повністю відкрите, і ви також можете перевірити його на GitHub для підтвердження.
KeepKey - це апаратний гаманець з деякими вражаючими функціями безпеки. Він захищений персоналізованим пін-кодом на ваш вибір, що робить його захищеним від фізичної крадіжки.
Апаратний гаманець значно більший, ніж інші відомі криптогаманці, але це не перешкоджає механізму використання. Його легко налаштувати та транслювати цифрові активи.

5. Ellipal Titan

Поточна ціна: 139$
Ellipal Titan добре відомий своєю безпекою апаратного гаманця із повітряним зазором. Унікальність апаратного гаманця Ellipal полягає у його фізичній, електромагнітній та електричній ізольованості від усіх інших мереж, коли він знаходиться у стані повітряного зазору.
Ellipal Titan містить 4-дюймовий кольоровий сенсорний екран, який спрощує налаштування та моніторинг усіх транзакцій у реальному часі.
У той час як інші апаратні гаманці використовують USB або Bluetooth для підписання транзакцій, програма Ellipal Titan Ellipal просто використовує QR-коди. Насправді, плата Ellipal Titan була розроблена для запобігання будь-яким фізичним з’єднанням, включаючи Wi-Fi, Bluetooth та стільниковий зв’язок. Він захищає ваш пристрій як від онлайн, так і від офлайн-атак, завдяки функції самознищення від несанкціонованого доступу. Він знищить всю інформацію (приватні ключі), що міститься у ньому, якщо відчує примусове вторгнення. Звичайно, у вас завжди є вихідний код відновлення, щоб відновити ваші монети, якщо щось піде не так.

6. Safepal S1

Поточна ціна: 49,99$
Апаратний гаманець SafePal S1 був запущений у 2019 році. Він підтримує 19 різних блокчейнів та понад 10 000 різних токенів, включаючи невзаємозамінні токени (NFT), які зараз захоплюють крипторинок.
SafePal - це передовий гаманець, який має на меті надати криптоклієнтам безпечне, просте та зрозуміле у використанні рішення для управління криптовалютами. Щоб допомогти йому досягти цієї мети, він включив кілька операційних елементів та елементів безпеки, включаючи початкову фразу відновлення, двофакторну аутентифікацію (2FA), пін-код, пул видалення ключів, що робить його відносно безпечнішим варіантом, ніж більшість апаратних гаманців.
Апаратний гаманець SafePal S1 має мінімалістичний зовнішній вигляд, який нагадує MP3-плеєр. Він має досить великий кольоровий екран, сканер QR-коду та контролер D-pad для навігації по гаманцю.

Творці апаратного гаманця SafePal також створили програмне забезпечення гаманця SafePal, яке ви можете використовувати для моніторингу вашого криптобалансу та виконання криптотранзакцій.

SafePal S1 незважаючи на його розмір має просту процедуру адаптації. Завдяки великому екрану та легкодоступному інтерфейсу, програмі мобільного гаманця легше взаємодіяти з криптосховищем, отримувати й надсилати криптовалюти.
Для захисту цілісності апаратного гаманця SafePal S1 та приватних ключів, що зберігаються на ньому, розробники вжили кількох ефективних заходів безпеки та конфіденційності, деякі з яких є двома унікальними печатками на захищеній упаковці на додаток до двофакторної автентифікації, створення адреси автономного гаманця, шестизначного пароля для апаратного пристрою та пароля плюс шаблон для програмного забезпечення мобільного гаманця SafePal S1.

7. SecuX V20

Поточна ціна: 139$
SecuX V20 є одним із найпопулярніших апаратних гаманців SecuX. Гаджет включає в себе великий кольоровий сенсорний дисплей і акумулятор для роботи в автономному режимі та без підключення, а також підключається до хоста через USB або Bluetooth. Він має мікросхему безпечного елемента, сертифіковану CC EAL5+ від Infineon. SecuX V20 може бути повністю бездротовим завдяки своєму з'єднанню Bluetooth з низьким енерговитратом, яке побудовано на AES-256 технології для оптимального захисту даних. Цей гаджет безпечний для використання на мобільних телефонах.
Ви також можете використовувати SecuX V20 як онлайн гаманець. Для цього у комплекті йде USB-кабель для передачі даних. Гаманець є кроссплатформенним, тобто його можна використовувати на настільному ПК, ноутбуці, iPhone, iPad, смартфоні Android, планшеті або Chromebook.
Гаманець SecuX V20 оснащений акумулятором 6000mAH, якого вистачає приблизно на сім годин і може бути повністю заряджений менше ніж за дві години. Функціональність QR-коду у гаманці SecuX V20 дозволяє здійснювати прості перекази коштів і транзакції з вашого мобільного гаманця. SecuX V20 має 2,8-дюймовий сенсорний екран, на якому користувачі криптовалют можуть керувати своїми транзакціями в режимі реального часу. Пристрій має витончений ромбоподібний дизайн із матовою металевою задньою стороною та гумовою прокладкою, що робить його міцним.

8. Keystone Pro

Поточна ціна: 169$
Keystone Pro (раніше відомий як Cobo Vault Pro) - це апаратний криптогаманець з повністю з повітряним зазором, що має чотиридюймовий сенсорний екран, прошивку із відкритим кодом з датчиком відбитків пальців та підтримкою PSBT Bitcoin multisig для додаткового захисту від зловмисних атак.
Keystone - це ієрархічний детермінований апаратний гаманець HD, що відповідає BIP 32/39/44. Інтегруючи QR-коди для підписання транзакцій, Keystone зменшив ризик вторгнення зловмисного програмного забезпечення та покращив видимість. Завдяки цій функції, Keystone Pro повністю закритий повітряний зазор.
Батарейки гаманця Keystone Pro є знімними, щоб уникнути корозії, а версії Essential і Pro сумісні з батареями AAA, тому вам не доведеться турбуватися про вихід з ладу акумулятора. Keystone Pro також поставляється з акумуляторною батареєю.

Примітка: апаратний гаманець Keystone Pro повністю закритий, що означає, що підключення до мереж блокчейн вимагає використання додаткового програмного забезпечення.

Який холодний гаманець найкращий?

На це питання важко відповісти, оскільки воно зводиться до багатьох функцій, включаючи рівень захисту, який пропонує пристрій. Загалом, хороший апаратний гаманець має бути простим у використанні, сумісним з різними пристроями, керуватися заходами безпеки, такими як двофакторна аутентифікація. Деякі інші фактори включають систему підтримки та надійність виробника. Рекомендується записати свої вподобання та провести власне дослідження, перш ніж вибрати холодний гаманець.
Ця стаття містить посилання на сторонні веб-сайти або інший вміст лише в інформаційних цілях («Сторонні сайти»). Сайти третіх сторін не контролюються CoinMarketCap, і CoinMarketCap не несе відповідальності за вміст будь-яких сторонніх сайтів, включаючи, без обмежень, будь-які посилання, що містяться на сторонньому сайті, або будь-які зміни чи оновлення сторонніх сайтів. Сайт вечірки. CoinMarketCap надає вам ці посилання лише для зручності, і включення будь-якого посилання не означає схвалення, схвалення чи рекомендацію CoinMarketCap сайту чи будь-яку зв’язок з його операторами. Ця стаття призначена для використання та повинна використовуватися лише в інформаційних цілях. Важливо провести власне дослідження та аналіз, перш ніж приймати будь-які суттєві рішення, пов’язані з будь-яким із описаних продуктів чи послуг. Ця стаття не призначена як фінансова консультація і не повинна розглядатися як фінансова консультація. Погляди та думки, висловлені в цій статті, належать автору [компанії] і не обов’язково відображають погляди CoinMarketCap.
13 people liked this article